Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Огляд фаблет Motorola Moto X Play 2015 роки (XT1562 / XT1563)

  1. Фотографії в інтер'єрі зміст
  2. Технічні характеристики
  3. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  4. дисплей
  5. акумулятор
  6. Пам'ять, оперативна пам'ять, чіпсет і продуктивність
  7. USB, Bluetooth, комунікаційні можливості
  8. Камера
  9. Програмні особливості, або майже чистий Android
  10. враження
  11. ПОСИЛАННЯ по темі

Фотографії в інтер'єрі

зміст

  1. Технічні характеристики
  2. Комплект поставки
  3. позиціонування
  4. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  5. дисплей
  6. акумулятор
  7. Пам'ять, оперативна пам'ять, чіпсет і продуктивність
  8. USB, Bluetooth, комунікаційні можливості
  9. Камера
  10. Програмні особливості, або майже чистий Android
  11. враження

Технічні характеристики

  • Android 5.1.1
  • Чіпсет Qualcomm Snapdragon 615, 1.7 ГГц, 8 ядер, графічний прискорювач Adreno 405
  • 2 ГБ оперативної пам'яті, 16 або 32 ГБ вбудованої, карти пам'яті до 128 ГБ
  • Екран 5.5 дюймів, 1080p, 403 ppi, IPS, автоматичне регулювання підсвічування, Corning Gorilla Glass 3
  • Акумулятор Li-Ion 3630 мАг, підтримка режиму швидкої зарядки TurboCharge, заявлений час роботи в змішаному режимі - близько 48 годин
  • nanoSIM-карта (дві SIM-карти для окремих ринків)
  • Один динамік для відтворення музики
  • Водовідштовхувальне просочення, IP52
  • FM-радіо
  • Bluetooth 4.0 LE, NFC, GSM / GPRS / EDGE, UMTS / HSPA +, 4G LTE (LTE band 1 (2100), 3 (1800), 5 (850), 7 (2600), 8 (900), 19 (800) , 20 (800), 28 (700), 38 (2600), 41 (2500) - XT1562); LTE band 1 (2100), 2 (1900), 3 (1800), 4 (1700/2100), 5 (850), 7 (2600), 8 (900), 12 (700), 17 (700), 28 (700) - XT1563 (SS);
  • Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, dual band
  • GPS / A-GPS
  • Фронтальна камера 5 мегапікселів, основна камера 21 мегапікселів зі світлодіодним спалахом
  • Розміри - 148х75х8.9-10.9 мм, вага - 169 грам

Комплект поставки

  • смартфон
  • Зарядний пристрій з USB-кабелем
  • Скріпка для SIM-карти
  • Коротка інструкція

позиціонування

До третього покоління Moto X збільшився в розмірах і заодно розмножився, тепер це не одна, а цілих три моделі з приставкою Play, Style, Pure. Різниця між ними величезна, починаючи з діагоналі екрану і його дозволу і закінчуючи обсягом оперативної пам'яті, розміром акумулятора і процесором. Молодшим апаратом в лінійці є Moto X Play, про можливості якого ми і будемо говорити в цьому огляді. У тексті обов'язково буде присутній порівняння цих моделей, але поки хочу зупинитися на позиціонуванні Moto X Play, який стає найбільш доступною моделлю сімейства за мінімальною ціною від 299 євро і вище.

Ідея Moto X завжди була простою і близькою для споживача: за три копійки (три сотні в нашому випадку) отримати телефон, який якщо і поступається флагманів вартістю в два-два з половиною рази більше, то не сильно. Одним словом, апарат, який добре виглядає, має якісне виконання, пристойну камеру. Таку собі робочу конячку з приємним дизайном, хорошими матеріалами корпусу і гідною продуктивністю.

Motorola MOTO X 2014 року

Якщо в 2014 році модель Moto X відрізнялася типовими для флагманів розмірами, а діагональ екрану була 5.2 дюйма, то в 2015 році в Motorola вирішили піти трохи далі і зробити модель з діагоналлю в 5.5 дюймів. Незважаючи на однакове ім'я, перед нами принципово інший пристрій, воно непомітно перейшло з сегмента телефонів в сегмент фаблет і тут по співвідношенню ціна / якість пропонує один з кращих варіантів для покупки. Відмітна особливість всієї лінійки телефонів від Motorola - це вигідна вартість і наявність власних фішок, які покращують сприйняття апаратів, ставлять їх на один рівень з кращими рішеннями інших компаній. Але тим, хто вже володіє Moto X попередніх поколінь, новинка може здатися завеликою, не по руці. Є відчуття, що в компанії хотіли поліпшити безліч параметрів, але вирішили зосередитися на діагоналі екрану як однієї з найбільш зрозумілих і звичних для споживача характеристик. Мимоволі на місце Moto X 2014 року постає дешевша модель Moto G, а всі апарати з індексом X перетворилися в фаблет.

Мабуть, тут важливо зробити один відступ. Якщо у вас не компактний телефон, ви звикли до великих пристроїв, то новий Moto X стане в пригоді, він зовсім не такий гігантський, як може здатися. Але розміри більше, ніж у 5-дюймових моделей, і про це слід пам'ятати, особливо якщо ви хочете купувати телефон заочно, тут варто багаторазово зважити всі за і проти.

Говорячи про Moto X Play, треба відзначити, що це один з найцікавіших телефонів за вартістю, хоча він і не позбавлений певних недоліків, компромісів, на які виробник був змушений піти. Втім, давайте розглянемо його уважно, тим більше що я використовував апарат протягом місяця як свій основний телефон.

Дизайн, розміри, керуючі елементи

У Motorola зазвичай дають можливість налаштувати телефон під себе і свої уявлення про прекрасне, для цього можна використовувати спеціальну утиліту MOTOMaker, ви вибираєте колір корпусу, панелі і оформлення. За замовчуванням Play випускається в двох колірних рішеннях - білому і чорному.

За замовчуванням Play випускається в двох колірних рішеннях - білому і чорному

Для цієї моделі не передбачена глибока кастомизация, тим більше що вона поставляється тільки в ряд європейських країн, Азію. Наприклад, вона є в Індії і відсутній в США, де її місце займає попередній апарат. Тому, якщо ви розраховували, що, як і раніше, можна буде вибрати бамбукову задню панель, то про це варто забути.

Тому, якщо ви розраховували, що, як і раніше, можна буде вибрати бамбукову задню панель, то про це варто забути

Задня панель зроблена знімною, що дозволяє сподіватися, що в продажу можна буде знайти різні варіанти додаткових панелей. Що цікаво, корпус нерозбірний і відкриття панелі несе тільки одну функцію - зміна зовнішності апарату.

Що цікаво, корпус нерозбірний і відкриття панелі несе тільки одну функцію - зміна зовнішності апарату

Мені дуже подобається те, як оформляють панелі в Motorola, цей апарат - не виняток. Ромбоподібний малюнок, на дотик панель з гуми, в руках не ковзає і тактильно приємна. Цей апарат за відчуттями в руці може дати фору багатьом іншим моделям, тим більше тим, що стоять помітно дорожче.

Корпус зігнутий, тому розмір вказується як в самій тонкій частині, так і посередині, там, де потовщення максимально. Розміри - 148х75х8.9-10.9 мм, вага - 169 грам. Зручна для руки, важкий, можна його дістати з кишені не дивлячись.

На задній панелі є поглиблення з логотипом компанії. Коли ви тримаєте апарат в руках, в нього лягає палець, це зручно. На правій стороні є кнопка включення / виключення, вона ребриста, і її легко намацати, що не дивлячись на телефон. Нижче - спарена клавіша регулювання гучності.

Нижче - спарена клавіша регулювання гучності

Матеріали корпусу типові для продукту цього класу - це пластик, ніякого металу в телефоні немає. Рамка навколо корпусу під метал, але це забарвлений в масі пластик, досить стійкий до подряпин. Нічого поганого в тому, що тут немає металевої рами, я не бачу, конструкція досить надійна і витримує падіння. Екран прикриває Corning Gorilla Glass 3.

Екран прикриває Corning Gorilla Glass 3

У телефоні два мікрофони, є система шумозаглушення, вона працює відмінно. Мікрофони розташовуються на торцях. Також на верхньому торці можна бачити 3.5 мм роз'єм для навушників, а поруч - слот для SIM-карт і карти пам'яті. Конструкція держателя досить цікава: з одного боку ви можете вставити одну або дві SIM-карти, з іншого боку - картку пам'яті. Те, що з'явилися карти пам'яті, можна вважати прогресом. Ті, хто купить європейську версію телефону на одну nanoSIM-карту, можуть з легкістю перепрошити його на фірмовий софт з підтримкою двох карт, а заглушку треба вийняти, і у вас буде повноцінний роз'єм. Одним словом, дешево і сердито можна отримати повноцінний апарат на дві SIM-карти, ось тільки радіомодуль як був, так і залишиться один. Також слід подумати про те, які частоти LTE вам потрібні, можливо, що овчинка не варта вичинки і активація другої карти при перепрошивки - це зайва морока.

Також слід подумати про те, які частоти LTE вам потрібні, можливо, що овчинка не варта вичинки і активація другої карти при перепрошивки - це зайва морока

Роз'єм microUSB розташовується на нижньому торці, тут все стандартно.

Тепер кілька слів про Activity Display, в минулій моделі на лицьовій панелі, крім датчика освітленості, були також ІК-датчики, які відчували, що ви підносите руку до екрану, і включали на ньому іконки, за допомогою яких можна було швидко відкрити програму або перемотати музику. Тут іконки залишилися, але самі датчики прибрали. Тепер іконки відображаються, як тільки ви чіпаєте телефон, їх активація зав'язана на рух.

На жаль, в машині це призводить до помилкових спрацьовувань, часто екран включається, коли телефон просто підстрибує на вибоїнах, на столі він також може іноді реагувати на тремтіння. Корисного в цьому режимі менше, ніж хотілося б.

У телефоні відсутня світлодіодний індикатор, це також ознака бюджетного рішення. Нарешті, залишилося сказати, що в Motorola обробили корпус і компоненти апарату водовідштовхувальним рідиною, він відповідає стандарту IP52. Топити можна, але сильна злива він повинен спокійно витримати.

Зовні лицьова панель оформлена так, що створюється враження про те, що є два динаміка. Так, втім, і є. Але при відтворенні музики працює тільки нижній динамік, верхній - тільки під час розмов. В цьому немає нічого поганого, оскільки гучність динаміка дуже висока, звук чистий і добре помітний. Неодноразово ми співали під цей телефон в машині, запускаючи музику через динамік.

Неодноразово ми співали під цей телефон в машині, запускаючи музику через динамік

Якість збірки, захист від води (нехай і додаткова) - все це виділяє апарат з маси інших моделей. За зовнішність і характеристики можна похвалити виробника, йому вдалося зробити цікаву модель.

За зовнішність і характеристики можна похвалити виробника, йому вдалося зробити цікаву модель

До змісту >>>

дисплей

У той час як кожен виробник намагається поставити на флагманські моделі SuperAMOLED-екран, тут нас чекає звичайний, але дуже якісний IPS-дисплей. При діагоналі в 5.5 дюймів дозвіл 1920х1080 пікселів для телефону цієї цінової групи - це відмінна пропозиція. Якість екрану вище всяких похвал: гладка картинка, яскравість може регулюватися автоматично і працює непогано. На сонці екран залишається читаємо, картинка добре видна. Кути огляду максимальні. Як не крути, але цей екран справляє враження дуже якісного і на рівні кращих зразків в своєму класі. Можливо, що не вистачає трохи яскравості, але це справа наживна, швидко звикаєш до того рівня, що є в апараті.

Можливо, що не вистачає трохи яскравості, але це справа наживна, швидко звикаєш до того рівня, що є в апараті

На ньому комфортно дивитися фільми, дозволяє як діагональ, так і дозвіл. Одним словом, за екран цей апарат можна довго хвалити. Відбитки від пальців залишаються помітними, незважаючи на олеофобним покриття.

Відбитки від пальців залишаються помітними, незважаючи на олеофобним покриття

До змісту >>>

акумулятор

Характеристики вбудованої Li-Ion батареї такі: 3630 мАг, повне час заряду комплектним зарядним пристроєм - близько 3.5 годин. Але в телефоні є технологія TurboCharger (аналог QuickCharge від Qualcomm або Fast Adaptive Charge від Samsung), за допомогою якої батарею можна повністю зарядити приблизно за годину двадцять хвилин. Погодьтеся, що підтримка цієї технології - величезний плюс, ось тільки вам доведеться окремо купити зарядний пристрій. Перевірив з телефоном швидку зарядку від Samsung, вона працює без всяких проблем.

Виробник заявляє про те, що телефон здатний пропрацювати до 48 годин в змішаному режимі, тобто при активному використанні він протримається дві доби. Враження в перший тиждень використання апарату були не настільки райдужними, батарейка сідала протягом доби, а час роботи екрану становило близько 3.5-4 годин, що назвати рекордом не можна. Та й інших завдань, які б негативно позначалися на часі роботи, не виконувалося. Дивувався, чому у інших користувачів зовсім інші результати.

На шостий день сталося диво, телефон раптом самостійно і без будь-яких змін в настройках став працювати помітно довше. Ви можете подивитися на результати нижче, але в середньому це завжди дві доби при 5-6 годинах роботи екрану (підсвічування на середньому рівні), досить великому обсязі переданих даних. Хочу нагадати, що в програмі GSam деякі дані відображаються криво і не збігаються з вбудованою утилітою, тому треба надавати перевагу їй, якщо дані розходяться.








Отримане час роботи можна сміливо назвати дуже хорошим. Для порівняння, мій Note 5 / EDGE + в таких же режимах живуть приблизно в 1.5 рази менше часу (у них яскравіше підсвічування, вище дозвіл екрана і при цьому менше акумулятор, але все одно вони живуть помітно менше). Із сучасних LTE-смартфонів цю модель можна сміливо назвати однією з найбільш довгоживучих, тим більше що в Pure / Style акумулятор менше, як і час роботи. Тобто, молодша модель ще виграє і за часом роботи, що непогано.

До змісту >>>

Пам'ять, оперативна пам'ять, чіпсет і продуктивність

У телефоні 2 ГБ оперативної пам'яті, що можна вважати золотою серединою для таких пристроїв, це не мало, але і не багато. Вбудованої пам'яті можна вибрати 16 або 32 ГБ, але є також підтримка карт пам'яті microSD до 128 ГБ. Це великий плюс для пристрою, особливо на тлі того, що той же Samsung відмовляється від карт пам'яті в багатьох моделях.

Чіпсет всередині телефону - це Snapdragon 615, 1.7 ГГц, 8 ядер, графічний прискорювач Adreno 405. Продуктивність цього рішення на середньому рівні, але в Motorola навчилися вичавлювати з чіпсетів від Qualcomm максимум можливого, не збільшуючи при цьому енергоспоживання. Подивіться на результати синтетичних тестів нижче.

На практиці не все так безхмарно, як хотілося б. Почну з того, що найчастіше в інтерфейсі спостерігаються пригальмовування, сторонні програми можуть відкриватися повільно, але гальма можуть бути і при пробудженні в звичайних меню, наприклад, списку SMS або дзвінків. Це дратує не дуже сильно, особливо якщо пам'ятати про ціну телефону, але до флагманів йому, безумовно, дуже далеко. Тут можу порадити просту штуку: оціните самі, наскільки для вас цей момент критичний. Є люди, які не можуть витримати затримку навіть на мілісекунди, а є ті, хто просто не звертає на це уваги.

До змісту >>>

USB, Bluetooth, комунікаційні можливості

Версія BT 4.0, підтримуються всі профілі, що можна вважати приємною особливістю апарату. Залежно від номера моделі підтримуються різні частоти для LTE:

  • LTE band 1 (2100), 3 (1800), 5 (850), 7 (2600), 8 (900), 19 (800), 20 (800), 28 (700), 38 (2600), 41 (2500 ) - XT1562;
  • LTE band 1 (2100), 2 (1900), 3 (1800), 4 (1700/2100), 5 (850), 7 (2600), 8 (900), 12 (700), 17 (700), 28 (700) - XT1563 (SS).

Для Wi-Fi є підтримка 802.11 a / b / g / n, двохдіапазонний 2х2 (MIMO). У телефоні є NFC, а ось версія USB - 2.0.

До змісту >>>

Камера

Фронтальна камера має роздільну здатність 5 мегапікселів, вона досить хороша для свого класу. Але ось основна камера побудована на Sony IMX230, це матриця з дозволом 21 мегапікселів (f / 2.0), яка відповідає кращим камерам за якістю картинки в ідеальних умовах і явно обходить майже всі моделі з аналогічною вартістю.

Заочно мені була цікава ця модель саме за якістю камери, я переглянув з десяток оглядів, зроблених американськими виданнями, і забажав цей апарат як ніколи і ніякої телефон до того. Ще до того, як я побачив телефон, у мене було стійке враження, що камера - це щось і вона вміє знімати як мінімум не гірше, ніж флагмани від Samsung.

Першим розчаруванням стало те, що в Motorola використовували своє фірмове додаток камери, яке по ергономіці можна вважати дуже і дуже поганим.

Першим розчаруванням стало те, що в Motorola використовували своє фірмове додаток камери, яке по ергономіці можна вважати дуже і дуже поганим

Наприклад, за замовчуванням ви не можете фокусуватися на об'єкті дотиком до екрану, для цього потрібно включити відповідний режим, тоді ж з'явиться корекція експозиції. Це не просто незручно, це крива реалізація, яку ніяк не можна виправдати.

У модулі камери використовуються 192 фазових датчика фокусування, що в теорії робить роботу автофокусу швидкої і безпроблемною. Ключове слово - в теорії. Автофокус працює повільно, часто дає збої і фокусується зовсім не на тих предметах, що потрібно. У приміщенні камера змащує картинку, не вистачає чутливості матриці. Подивіться два знімки, зроблені майже відразу, в одному камера схопила картинку, а в іншому типово її змастила.

В ідеальних умовах, коли ви маєте рівне, яскраве сонячне освітлення, немає перепадів по контрастності, камера в Moto X знімає на рівні кращих камер інших виробників. Але як тільки погіршуються умови освітлення, пиши пропало. Наприклад, сфотографувати захід і не отримати кашу на виході - це практично неможливе завдання.

Щоб показати різницю в якості знімків, я зробив їх на цю камеру і на Samsung EDGE +, думаю, знімки говорять самі за себе.

І ось кілька фотографій в різних місцях, зроблених на камеру Moto X Play.

Камера також уміє автоматично зчитувати штрих-коди (опція з'явилася з оновленням програми камери). Але навряд чи багатьом знадобиться ця можливість.

Залишилося сказати про запис відео, максимальна роздільна здатність - 1080p, 30 кадрів в секунду. Фокусування тут також дає збої, часто картинка змазується, коли ви рухаєте камеру або вона вважає, що такий рух сталося. Втім, подивіться самі на приклади відео, ви побачите це наочно.

У сухому залишку скажу так: дива не сталося. Камера для свого цінового класу дивовижна і просто відмінна, у неї немає ніяких конкурентів. Однак вона погано працює в темряві або в напівтемряві, вважати її всепогодної не можна. Але конкурентів у своєму класі у неї просто не існує.

До змісту >>>

Програмні особливості, або майже чистий Android

Перед нами майже чистий Android, який в Motorola майже ніяк не змінили. Версія 5.1.1, в жовтні має з'явитися 6.0. Це буде один з перших апаратів на 6.0, якщо не брати до уваги нові Nexus.

Організація меню звична, повторювати стандартне опис Android немає ніякого сенсу.

У той же час, хочу зазначити, що є вбудоване FM-радіо, воно працює з навушниками, якість непогана.

З точки зору мультимедіа мені цей апарат сподобався, він добре програє музику, і порівнюючи його з однокласниками переважно китайського походження, я віддаю перевагу йому, звук відтворюється чистіше і краще.

У додатку Мото вам показують, як рухом кисті можна активувати камеру, як можна додати голосову позначку, щоб активувати телефон, а також знайомлять з нічним режимом.

Окремі додатки перероблені, наприклад, це галерея або створення мультимедійних нарізок з відео і фотографій, які ви отримуєте автоматично.

Але нічого такого, про що варто було б говорити як про новий і додатковому як для добре нам знайомого Android.

За місяць використання телефону я кілька разів ловив помилки в стандартних додатках, наприклад, у мене вилітали карти Google.

Таких дрібних проблем не було багато, вони виникали іноді, але в цілому траплялися. Про це також варто знати, щоб не очікувати від апарату ідеальної роботи. Але назвати його сирим я також не можу. У мене складається відчуття, що деякі помилки пов'язані з відсутністю цілого ряду датчиків (гіроскоп, магнітометр і так далі) і слідами їх використання в софті від Motorola. Думаю, що з новими прошивками стабільність пристрою підвищиться, сьогодні вона вже на хорошому рівні і ніяких помітних проблем немає, є дрібні і прикрі недоліки, які не псують загального враження.

До змісту >>>

враження

Гучність дзвінка відмінна, його чути з куртки і внутрішніх кишень. Вібродзвінок середній, не завжди відчувається. Якість передачі мови хороша, але тут треба пам'ятати про один момент - в якій країні і яку модель ви купуєте. Наприклад, мій телефон був куплений в Німеччині і він призначений для Європи. Ніяких проблем з ним в московських мережах не було, а ось апарат, який аналогічний за характеристиками, але приїхав з Індії, показував набагато гірший результат, втрачав мережу і поводився потворно. Наскільки я знаю, після перепрошивки на європейський софт всі проблеми зникли.

У роумінгу в Великобританії у мене телефон часом поводився дивно, втрачав мережу 4G, підключався до неї з обмеженнями (передача даних була відключена). Під час розмови в роумінгу часто зв'язок обривався. У рідній мережі в Москві нічого подібного не спостерігалося навіть віддалено, все працювало як годинник.

З огляду на, що вартість цього апарату 299 євро без податків в Німеччині, з доставкою його можна отримати в Росії за 24 тисячі рублів, саме таким шляхом я придбав апарат. На російському ринку нічого в цьому класі і з такими характеристиками немає навіть поруч. За співвідношенням ціна / якість Moto X Play обходить більшу частину пристроїв від великих компаній, втім, робить це і з виробниками з Китаю. Часто цей фаблет порівнюють з OnePlus Two, але у того гірше камера, батарея, спірне чіпсет, правда, можна порівняти екран і, в теорії, ціна на запрошення дорівнює такої для Moto X.

Часто цей фаблет порівнюють з OnePlus Two, але у того гірше камера, батарея, спірне чіпсет, правда, можна порівняти екран і, в теорії, ціна на запрошення дорівнює такої для Moto X

На практиці - відсутність карт пам'яті, ціна у перекупників на рівні від 30 тисяч рублів. Це у всіх сенсах невдала покупка, та й модель вельми спірна.

Тим, хто шукає дешевий і продуктивний фаблет, можна подивитися на Idol 3 5.5, при ціні близько 19 тисяч рублів він дає відмінне співвідношення ціна / якість. Але це продукт нижче класом, у нього гірше камера, два динаміка грають тихіше, ніж один в Moto X.

У Motorola вийшла дуже хороша робоча конячка. Відмінний екран, відмінна камера для денного світла, яка дозволяє отримувати гідні знімки і обходить майже всіх конкурентів у своєму класі. І найголовніше, це довгий час роботи від однієї зарядки і швидке отримання Android 6 по повітрю. Модель вийшла цікавою, і на неї варто звернути пильну увагу. Під час кризи це пропонував, отака золота середина, апарату точно вистачить на пару років використання. І він просто приємний зовні.

Тепер буквально кілька слів про те, чим відрізняється версія Style / Pure від звичайного Play. Розмір екрану - 5.7 дюйма з роздільною здатністю QHD, чіпсет Qualcomm Snapdragon 808, 3 ГБ оперативної пам'яті, батарея 3000 мАг замість 3630 мАг, стереодинаміки замість одного моно. Як бачите, відмінності досить серйозні і дозволяють вважати цей апарат іншою моделлю. Але і ціна як мінімум на сто євро вище, а в деяких країнах різниця і того більше. Огляд Moto X Style / Pure постараємося підготувати пізніше.

До змісту >>>

До змісту >>>

Всі новини зі світу android, а також цікаві статті, авторські колонки і конкурси - android.mobile-review.com - все про android!

ПОСИЛАННЯ по темі

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика