Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Японські телефони

  1. Випендрьож по-японськи
  2. квітник
  3. Висновок

Загадкова і далека Японія. Реальний побут і традиції цієї країни почали цікавити мене саме тоді, коли в 2002 році завдяки щасливому випадку, скориставшись своїм робочим каналом, з Німеччини я отримав перший японський телефон NEC N21i. Як відомо, телефони в Японії, як, в принципі, і в багатьох інших країнах, продаються строго під брендом своїх локальних операторів. З того часу нічого не змінилося. Всі чистокровні японські телефони, як то Sharp, Nec, Panasonic, Fujitsu або SonyEricsson, на території нашої країни, як і раніше залишаються не більше ніж екзотикою. У моєму ж випадку це явище стало справжньою епідемією локального масштабу, яке з роками переросло в основний напрямок моєї діяльності. Загадкова і далека Японія

Випендрьож по-японськи

Саме так можна охарактеризувати ситуацію, яка складається на даний момент в області розвитку японської мобільної індустрії. Кажуть, технологічний прогрес в Японії залишив далеко позаду весь інший світ. Так, можливо, так і є. В першу чергу все ноу-хау реалізуються тут: високошвидкісний i-Mode, так і не прижився в силу недосконалості мереж в Росії, працює в стандарті 3G, 4G, LTE, цифрове ТБ, безконтактна оплата NFC (Felica в Японії), мобільна пошта зі своїми принадами як заміна стандартним смс і т.д. Багато японських компаній, що працюють в області мобільних технологій, спільно з корейцями та китайцями просувають свої технології на американський ринок, тому що за багатьма економічними і технічними показниками Америка є ідеальним полігоном, де можна проводити подібні випробування вже в глобальному масштабі. Наприклад, той же Verizon має в своєму асортименті кілька апаратів під маркою G'zOne від Casio: Ravine, Brigade, Rock.

Наприклад, той же Verizon має в своєму асортименті кілька апаратів під маркою G'zOne від Casio: Ravine, Brigade, Rock

Однак Японія не поспішає ділитися всіма своїми смакотою. Причини цього, в першу чергу, криються в відданості та відповідальності, що межує з фатальною вірою в свою справу і компанію, а також в безмежній любові до себе і певної скритності щодо всього іншого світу. Це століттями сформовані підвалини. Для усвідомлення японського феномена рекомендую до прочитання книгу «Сакура і дуб» Всеволода Овчинникова, який прожив за службовим обов'язком в Японії близько 30 років, після чого переїхав до Англії. Книга є більше автобіографічним твором, в якому автор порівнює традиції і побут японців і англійців, пропускаючи їх через призму сприйняття російської людини. Я б радив її прочитати тим, хто збирається відвідати Японію, адже в певних ситуаціях може виявитися корисним знати, що поступатися місцем у вагоні метро вважається непристойним і що виготовляти довговічні речі, на думку самих японців, непрактично. Так, після таких шокуючих заяв насилу можна повірити, що японці є тими самими японцями, про яких ми звикли чути в повсякденному житті.

Що стосується самих технологій, то тут Японія стоїть осібно від решти світу. Для самих же японців, які вважають себе законодавцями всіх техновшеств, це перевага обертається елементарної неможливістю користуватися звичними благами, перебуваючи в роумінгу в «відсталих» GSM мережах. Так, приїхавши, наприклад в Росію, абонент, телефон якого не має GSM модуля (3G only), просто може забути про свій зв'язок. Доведеться купувати звичайний GSM телефон і місцеву SIM-карту. Апарати з GSM модулем можуть дати своєму господареві можливість здійснювати дзвінки і відправляти смс. Всі японські сервіси працювати не будуть. При цьому за договором з оператором користуватися сторонніми SIM-картами з більш дешевими місцевими тарифами можна, тому що в телефонах варто жорстка прив'язка до рідної мережі. У 2010 році хвиля невдоволень з боку роумінгових користувачів досягла свого апогею, і уряд Японії на державному рівні видало указ «відв'язати» телефони від операторських сімок. Уже з червня в продаж надійдуть телефони двох версій: дешеві (часто безкоштовні) і дорогі (за повну вартість, заявлену виробником). Свого часу такий варіант пропонував японський оператор Vodafone (раніше J-Phone). Йдеться як про бюджетні, так і про топових рішеннях.

На сьогоднішній день три основних японських оператора Docomo, Softbank і AU KDDI пропонують тільки заблоковані під свої SIM-карти телефони. Винятком є ​​тільки iPhone 3GS і 4G від Softbank.

квітник

Упевнений, багато хто помічав, наскільки різнобарвним постає Японія в оповіданнях письменників та мандрівників, на картинах художників і знімках фотографів. Досить поглянути на нічний Токіо, і відразу стане зрозуміло, що це не якась чорно-біла країна, а переливається божевільними фарбами живий організм зі своїми дивацтвами і примхами. Дивним чином вся ця палітра фарб перенесена і на тему телефонів. Справжнє буйство фарб!

Справжнє буйство фарб

Мінімальний набір колірних рішень у одній моделі складається з трьох варіацій. Є лімітовані під різні категорії телефони, у яких в асортименті тільки один колір. До них відносяться, наприклад, Docomo P-05A, Docomo SH-06A Nerv Evangelion, Docomo SH-09C, Softbank 945SH G, Touch Wood SH-08C. Такі телефони, як правило, розраховані на певну цільову аудиторію: бізнесмени, фанати яких-небудь анімешних серіалів і т.д.

д

В ідеалі всі оператори пред'являють до виробників телефонів вельми суворі правила:

  1. Сумісність з фірмовими сервісами
  2. Форм-фактор
  3. Певна стилізація меню

Все інше залишається на розсуд виробника. Система позначення моделей телефонів також має свої правила. Ви ніколи не знайдете назву фірми-виробника на корпусі японського телефону. Винятком є ​​знову ж iPhone. Бренди «потрапили під скорочення»:

  • CA (Casio)
  • DL (dell)
  • F (Fujitsu)
  • H (Hitachi)
  • HT (HTC)
  • HW (Huawei)
  • K (Kyocera)
  • L (LG)
  • N (NEC)
  • NK (Nokia) вже не представлений в Японії як бренд
  • P (Panasonic)
  • PT (Pantech)
  • SA (Sanyo)
  • SC (Samsung)
  • SH (Sharp)
  • SO (SonyEricsson)
  • T (Toshiba)
  • Z (ZTE)

Більшу частину асортименту складають, звичайно ж, споконвічно японські компанії, такі як NEC, Sharp, Fujitsu і Panasonic. У меншій мірі представлені LG, Toshiba, SonyEricsson, Samsung, Kyocera, Hitachi і Sanyo. Зовсім новими гравцями можна вважати Pantech, Dell, Apple, HTC і ZTE. Їхні телефони представлені найчастіше або одним оператором в мізерній кількості, або однією моделлю у деяких операторів.

Багато хто запитує, чому у японців переважають розкладачки. Скажу чесно, відповіді на це питання я за весь цей час так і не знайшов. Напевно, це психологічний. Невисокі японці компенсують своє зростання великими трубками. Жарт.

Двічі на рік всі компанії презентують свої нові продукти. Телефони анонсуються посезонно як літньо-осіння і зимово-весняна лінійки, а надходять у продаж протягом півроку відповідно. Іноді той чи інший виробник може анонсувати абсолютно новий або перероблений за стилем апарат практично під кінець поточного сезону. Так, наприклад, надійшли в компанії Sharp з недавно анонсованим Docomo SH-09C Baccarat і NEC / Casio з новим ультратонким (7,7 мм) сенсорним андроїдним Docomo N-04C Medias.

В середньому від кожної компанії в сезон виходить не менше трьох моделей. Іноді один і той же телефон може бути представлений у різних операторів одночасно. Наприклад, Regza phone від Toshiba і Lumix phone від Panasonic.

Прес-служби відразу трьох операторів в один голос заявляють, що 2011 рік буде проходити під прапором Android OS. Дійсно, в сезоні зима-весна 2010-2011 у всіх операторів з'явилося відразу кілька апаратів на цій операційній системі.

Docomo:

  • T-01C Regza phone (Toshiba)
  • SH-03C Lynx 3D (Sharp)
  • L-04C (LG Optimus chat)
  • SC-02B (Samsung Galaxy S)
  • SH-10B Lynx (Sharp)
  • SC-02B (Samsung Galaxy S)

Softbank:

  • Galapagos 003SH (Sharp)
  • Galapagos 005SH (Sharp
  • 001HT (HTC Desire HD
  • 001DL (Dell Streak)
  • 004HW (Huawei)
  • 003Z (ZTE)

AU KDDI:

  • IS01 (Sharp)
  • IS03 (Sharp)
  • IS04 Regza phone (Toshiba)
  • IS05 (Sharp)
  • IS06 Sirius (Pantech)

Як заявляють керівники Docomo і Softbank, їх компанії покладають великі надії на цю ОС. Однак багато моїх знайомих японці кажуть, що такого вже шаленого інтересу Android у жителів країни не викликає. Не видно і масової присутності сенсорних телефонів на руках абонентів.

По суті своїй японці є консерваторами і не люблять щось кардинально міняти в своєму житті. Телефони без механічної клавіатури навряд чи привернуть до себе пильну увагу. Повинно пройти досить багато часу. Спори про зручність і практичність iPhone до цих пір мусуються в японському інтернеті. Це все одно, що пересісти на машини з лівим кермом. Свого роду ломка. Softbank докладає максимум зусиль для залучення уваги до здавалося б завоював весь світ продукту. Японці ж холодно поставилися до "новинці": висока абонентська плата, обмеженість функцій, убога камера, немодний дизайн, і в кінці кінців, "він не японський".

Відмінною особливістю більшості телефонів останніх двох років є їх поєднання на програмному рівні з соціальними сервісами, такими як Facebook, Twitter, Flickr і поруч популярних японських ресурсів. Японці цілком активно використовують Twitter, тому що він ідеально підходить для спілкування. Рядовий абонент швидше скористається текстовим повідомленням, ніж зробить дзвінок другу. Flickr привертає величезну юрбу любителів фотографувати гастрономічні страви.

Давайте сьогодні розглянемо стан справ на прикладі провідного стільникового оператора Docomo. Варто відзначити, що останнім часом практично всі виробники приділяють пильну увагу фотографічної складової своїх телефонів: Lumix phone від Panasonic, серія рішень під маркою Aqua Shot від Sharp, L-03C від LG, інженери якої просто вбудували модуль телефону в фотоапарат, при цьому абсолютно не торкнувшись дизайн. Кожен з них має свій ексклюзивний дизайн, не схожий на інших.

Panasonic Lumix phone (Docomo P-03C) виконаний у форм-факторі слайдер, що зовсім не властиво японським уявленням про мобільний телефон. До відома, частка слайдерів і моноблоків в сукупності становить не більше 5% від усього асортименту. З боку телефон дійсно нагадує звичайну фотомильниці.

З боку телефон дійсно нагадує звичайну фотомильниці

Технічні зарактеристики Docomo P-03C Lumix phone:

  • Підтримка стандартів зв'язку: 3G / HSDPA (7,2 Mbps) / GSM
  • Розміри: 116x52x17,7 мм
  • Вага: 141 г
  • Дисплей: 3,3 ", 480x854 pix, (WVGA LCD), 262144 кольорів
  • Меню англійською мовою, російська мова в смс і в телефонній книзі
  • Підтримка карт пам'яті: microSD / microSDHC до 32 ГБ
  • Основна камера: технологія VenusEngine, CMOS, 13.2 Mpix, автофокус, фокусування на обличчя і усмішки
  • Запис HD-відео 1280х720 pix, 30 к / с
  • Камера для відеодзвінків: CMOS, VGA
  • Музичний плеєр: WMA / SD-Audio
  • Підтримка бездротової технології Bluetooth
  • Підтримка перегляду офісних документів (pdf, doc, і т.д.)
  • Wi-Fi

За своїми технічними показниками оптика укупі з програмною частиною видає досить непогані знімки. Звичайно, для отримання максимальної якості доведеться поколупатися в налаштуваннях камери. Фірмовий процесор обробки зображень VenusEngine і 13 мегапіксельний CMOS сенсор видають ось такі фотографії в режимі «телефону з коробки»:

Docomo SH-01C (Sharp) - це стандартна розкладачка з обертовим екраном. Конструкція шарніра, на якому тримається екранна частина телефону, робить можливим поворот екрану навколо своєї осі на 180 градусів за годинниковою стрілкою. Такий тип механізму використовується також в телефонах Fujitsu, NEC і Panasonic. Склавши таким чином телефон, користувач має всі стандартні органи управління звичайної мильницею: широкий екран як видошукач, зручний затвор для фокусування і фотографування, і все це при досить компактних розмірах. Такий собі трансформер. 14.1 мегапікселів і СCD сенсор роблять досить реалістичним зображенням і записують дуже якісне fullHD відео. Крім того, Sharp має водонепроникний корпус і може фотографувати і знімати відео під водою.

Технічні характеристики Docomo SH-01C:

  • Підтримка стандартів зв'язку: 3G / HSDPA (7,2 Mbps) / GSM
  • Розміри: 112x50x16,8 мм
  • Вага: 138 г
  • Основний дисплей: сенсорний (multitouch), 3,4 ", 480x854 pix, LTPS TFT, Aquos Mobile ASV, 16 мільйонів кольорів
  • Зовнішній дисплей: 1.4 ", 192х64 pix
  • Меню англійською мовою, російська мова в смс і в телефонній книзі
  • Підтримка карт пам'яті: microSD / microSDHC до 16 ГБ
  • Основна камера: CCD, 14,1 Mpix, автофокус c функцією виявлення осіб
  • Запис FullHD-відео 1920х1080 pix, 30 к / с (для виведення зображення на ТБ використовуйте кабель HDMI)
  • Камера для відеодзвінків: CMOS, VGA
  • Музичний плеєр: WMA / SD-Audio
  • Підтримка бездротової технології Bluetooth (в тому числі передача фото), IrDa (до 4 Mbit / sec)
  • Підтримка перегляду офісних документів (pdf, doc, etc.)
  • акселерометр
  • Пиловологозахищений корпус (IP5X / IPX5 / IPX7)
  • Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n

Приклади фотографій з Docomo SH-01C:

Прямим конкурентом для Sharp в цьому сегменті, крім Panasonic, є модель Docomo F-01C від компанії Fujitsu. Телефон має схожі технічні параметри, але виглядає більш кірпічеподобним.

Технічні характеристики Docomo F-01C:

  • Підтримка стандартів зв'язку: 3G / HSDPA (7,2 Mbps) / GSM
  • Розміри: 111x51x13,9 мм
  • Вага: 125 г
  • Основний дисплей: сенсорний (multitouch), широкоформатний 3,4 ", 480x854 pix (WVGA LCD), TFT, 16 мільйонів кольорів
  • Зовнішній дисплей: 1,4 ", 174х64, монохромний
  • Меню англійською мовою, російська мова в смс і в телефонній книзі
  • Підтримка карт пам'яті: microSD / microSDHC до 16 ГБ
  • Основна камера: CMOS, 13,2 Mpix, автофокус з фокусуванням на обличчя і усмішки
  • Запис Full-HD-відео 1920х1080 pix, 30 к / с (для виведення зображення на ТБ використовуйте кабель HDMI)
  • Музичний плеєр: WMA
  • Підтримка бездротової технології Bluetooth (в тому числі передача фото), IrDa до 4 Mbit
  • Підтримка перегляду офісних документів
  • Сканер відбитків пальців
  • акселерометр
  • Пиловологозахищений корпус (IP5X / IPX5 / IPX7)
  • Wi-Fi

Особисто мені якість фото не дуже.

Приклади фотографій з Docomo F-01C:

В LG вирішили вчинити ще простіше - додати до звичайного фотоапарата ... телефон. Чому б і ні? Адже вони зараз так схожі один на одного. В результаті вийшов Docomo L-03C. Висувна оптика Pentax, 12.1 мегапікселів, 3-кратний оптичний зум. Новинка не користується особливим попитом, тому що суперечить абсолютно всім уявленням японських абонентів.

Новинка не користується особливим попитом, тому що  суперечить абсолютно всім уявленням японських абонентів

Технічні характеристики Docomo L-03C:

  • Підтримка стандартів зв'язку: 3G / HSDPA (7,2 Mbps) / GSM
  • Розміри: 112x60x17,3 мм
  • Вага: 165 г
  • Основний дисплей: сенсорний (multitouch), 3 ", 480x800 pix, WVGA, TFT LCD, 16 мільйонів кольорів
  • Меню англійською мовою, російська мова в смс і в телефонній книзі
  • Підтримка карт пам'яті: microSD / microSDHC до 16 ГБ
  • Камера: CCD, 12,1 Mpix, висувна оптика Pentax, 3-кратний оптичний зум, автофокус, функція виявлення осіб
  • Музичний плеєр: WMA / SD-Audio
  • Підтримка перегляду офісних документів (pdf, doc, і т.д.)

Приклади фотографій з Docomo L-03C:

Практично всі новинки мають водонепроникний корпус. Пов'язано це скоріше з модними віяннями, ніж з практичністю, хоча, по проведеним мною тестів, телефони витримують занурення чудово.

Результатом недавнього об'єднання відразу трьох компаній-виробників стільникових телефонів NEC, Casio і Hitachi став водонепроникний і ударостійкий Docomo N-03C. Телефон має спеціальні гумові бампери практично по всьому периметру корпусу, які при падінні, по ідеї, повинні захистити нутрощі апарату від механічних пошкоджень. Всі заглушки телефону обладнані силіконовими ущільнювачами, захищають телефон від протікання. Вперше в історії в японському телефоні стало можливим відтворювати формат MP3. До цього можна було слухати тільки WMA або SD Audio. Щоб записати музику на телефон, необхідно було синхронізувати апарат з Windows Media Player.

Щоб записати музику на телефон, необхідно було синхронізувати апарат з Windows Media Player

Технічні характеристики Docomo N-03C:

  • Підтримка стандартів зв'язку: 3G / HSDPA (7,2 Mbps) / GSM
  • Розміри: 113x51x19 мм (макс. 16,4 мм)
  • Вага: 158 г
  • Основний дисплей: 3,2 ", 480x854 pix, LTPS TFT, 16 мільйонів кольорів
  • Зовнішній дисплей: 0,8 ", 96х35 pix, OLED, монохромний
  • Меню англійською мовою, російська мова в смс і в телефонній книзі
  • Підтримка карт пам'яті: microSD / microSDHC до 32 ГБ
  • Основна камера: CMOS, 8,1 Mpix, з автофокусом і функцією виявлення осіб
  • Запис HD-відео 1280х720 pix, 30 к / с
  • Музичний плеєр: MP3 / WMA
  • Підтримка бездротової технології Bluetooth, IrSS ™, IrSimple ™ до 4 Мбіт / с
  • Підтримка перегляду офісних документів (pdf, doc, і т.д.)
  • акселерометр
  • Пилеводонепроніцаемий і ударостійкий корпус (IP5X / IPX5 / IPX8)

Спільно з компанією Burton, що займається створенням одягу та аксесуарів для любителів екстремальних видів спорту, NEC / Casio випустила обмежену серію телефону Docomo N-03C Burton, стилізовану під фірмові кольори бренду. Технічні показники нічим не відрізняються від тих, що має звичайний Docomo N-03C.

Технічні показники нічим не відрізняються від тих, що має звичайний Docomo N-03C

Черговим проривом для японських телефонів стало використання Wi-Fi. До недавнього часу апарати не забезпечувалися модулем Wi-Fi. C березня 2011 компанія Docomo запускає проект з обладнання машин токійського таксі точками доступу Wi-Fi, щоб пасажири могли більш комфортно провести час у дорозі, скориставшись доступом в інтернет. Взагалі, як виявилося, мало хто рядові користувачі стільникових телефонів знають, на що здатний їх телефон. Деякі мої японські знайомі взагалі не здогадувалися, що їх телефон може коннектіться до Wi-Fi мереж. Цифрове мобільне телебачення, яке може приймати практично кожен японський телефон, також не користується особливою популярністю. Багато абоненти дивляться його в перші дні після покупки апарату, а потім просто забувають про нього.

Багато абоненти дивляться його в перші дні після покупки апарату, а потім просто забувають про нього

Розповім вам один кумедний випадок. Один мій хороший друг, росіянін за національністю, Який Вже понад 15 років живе в Японії, решил Изменить місце проживання и перебратіся в Токіо. У життя без новій квартирі, яка находится практично в центрі міста, ВІН почав скаржітіся на поганий прийом. У питань комерційної торгівлі місцях апарат просто не ловив ятір. Варто відзначіті, что будинки в Японії, в тому чіслі и багатоповерхові, в зв'язку з частими Землетрус побудовані за Певної технологією. Стіні зроблені НЕ зі звичних нам бетонних плит и цегли. За великим рахунка, це рама, на якові натягнутій картон. Сусіди часто чітко чують розмови один одного. Все Зроблено по мінімуму. Взимку в квартирах Досить холодно, тому что в Будинка немає системи центрального опалення. Опалюються кондея, електрична и газовими обігрівачамі. У приватних Будинком ще гірше: вранці встаєш - пара з рота. Але те, що таке можливо в технологічному центрі планети, мене шокувало.

Але те, що таке можливо в технологічному центрі планети, мене шокувало

Повернемося в русло.

Ще одна новинка від компанії NEC - Docomo N-02C. Простий і мінімалістичний по дизайну, але при цьому напханий всіма можливими для Японії функціями.

Технічні характеристики Docomo N-02C:

  • Підтримка стандартів зв'язку: 3G / HSDPA (7,2 Mbps) / GSM
  • Розміри: 110x50x13,4 мм
  • Вага: 119 г
  • Основний дисплей: 3,3 ", 480x854 pix, LTPS TFT, 16 мільйонів кольорів
  • Зовнішній дисплей: 0,8 ", 96х35 pix, OLED, монохромний
  • Меню англійською мовою, російська мова в смс і в телефонній книзі
  • Підтримка карт пам'яті: microSD / microSDHC до 16 ГБ
  • Основна камера: CMOS, 13,2 Mpix, з автофокусом і функцією виявлення осіб (час старту камери 0,5 сек)
  • Запис HD-відео 1280х720 pix, 30 к / с
  • Музичний плеєр: WMA
  • Підтримка бездротової технології Bluetooth, IrSS ™, IrSimple ™ до 4 Мбіт / с
  • Підтримка перегляду офісних документів
  • акселерометр
  • Пилеводостойкій корпус (IPX5 / IPX7 / IP5X)
  • Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n

Досить приваблива по своїм кольоровим сполученням новинка від Sharp - Docomo SH-02C.

Досить приваблива по своїм кольоровим сполученням новинка від Sharp - Docomo SH-02C

Технічні характеристики телефону:

  • Підтримка стандартів зв'язку: 3G / HSDPA (7,2 Mbps) / GSM
  • Розміри: 110x50x15 мм
  • Вага: 118 г
  • Основний дисплей: 3,4 ", 480x854 pix, LTPS TFT, Aquos Mobile ASV TFT LCD with VeilView, 16 мільйонів кольорів
  • Зовнішній дисплей: 1.4 ", 128х64 pix, 65536 кольорів
  • Меню англійською мовою, російська мова в смс і в телефонній книзі
  • Підтримка карт пам'яті: microSD / microSDHC до 16 ГБ
  • Основна камера: CCD, 9,6 Mpix, автофокус c функцією виявлення осіб і посмішок
  • Запис HD-відео 1280х720 pix, 30 к / с
  • Камера для відеодзвінків: CMOS, VGA
  • Музичний плеєр: WMA / SD-Audio
  • Підтримка бездротової технології Bluetooth, IrDa (up to 4 Mbit / sec)
  • Підтримка перегляду офісних документів (pdf, doc, etc.)
  • акселерометр
  • Водонепроникний корпус (IPX5 / IPX7)
  • Swing Talk (короткі повідомлення в повітрі)

Думаю, буде цікаво дізнатися, що це за короткі повідомлення в повітрі. На поверхні телефону, де-небудь поруч із зовнішнім екраном або на самому екрані, розташовані дрібні діоди. У певному меню телефону вводиться, наприклад, слово "HELLO". Почніть переміщати телефон з боку в бік віялоподібними рухами. У повітрі залишається шлейф від світлових діодів, що зображують введене вами слово. Приємна фішка, яка таким незвичайним чином допоможе зорієнтуватися, наприклад, вашому супутнику в темний час доби.

Приємна фішка, яка таким незвичайним чином допоможе зорієнтуватися, наприклад, вашому супутнику в темний час доби

Для тих, хто віддає перевагу строгий стиль у всьому, компанія Fujitsu випустила Docomo F-03C. Телефон має 4 колірних рішення: лакований коричневий під дерево, фіолетовий, пронизливо білий і вугільний чорний. Тут вловлюється явну схожість з продуктами компанії Apple. На лицьовій стороні під великим 2 "зовнішнім дисплеєм розташувалися невидимі сенсорні кнопки. Музичний плеєр, телефонна книга, смс, камера - всім цим можна управляти, не відкриваючи телефон.

Музичний плеєр, телефонна книга, смс, камера - всім цим можна управляти, не відкриваючи телефон

Технічні характеристики Docomo F-03C:

  • Підтримка стандартів зв'язку: 3G / HSDPA (7,2 Mbps) / GSM
  • Розміри: 111x50x12,9 мм
  • Вага: 120 г
  • Основний дисплей: 3,3 ", 480x854 pix, (WVGA LCD), TFT, 16 мільйонів кольорів
  • Зовнішній дисплей: 2 ", 240х320 pix, 262144
  • Меню англійською мовою, російська мова в смс і в телефонній книзі
  • Підтримка карт пам'яті: microSD / microSDHC до 16 ГБ
  • Основна камера: CMOS, 12,2 Mpix, автофокус з фокусуванням на обличчя
  • Запис Full-HD-відео 1920х1080 pix, 30 к / с
  • Камера для відеодзвінків: CMOS, VGA
  • Музичний плеєр: WMA
  • Підтримка бездротової технології Bluetooth
  • Підтримка перегляду офісних документів (pdf, doc, etc.)
  • Звук Dolby Mobile
  • Пиловологозахищений корпус (IP5X / IPX5 / IPX7)
  • Кнопка автоматичного відкриття телефону

Хотів би окремо розповісти про цю чарівну кнопку автоматичного відкриття телефону. Я ніколи не думав, що така невелика кнопка може нести таку велике смислове навантаження. Ідея проста, як п'ять копійок - відкривати телефон в один дотик. Покористувавшись кілька днів цією можливістю, розумієш, що будь-яка розкладачка повинна або просто зобов'язана мати подібну фичу. Це просто зручно. Взявши після цього в руки звичайну розкладачку, вже рефлекторно не уявляєш, як саме треба рухати пальцями, щоб відкрити телефон. Відчуття можна порівняти з тими, коли з механічною коробки передач пересідаєш на «автомат».

Варто зазначити, що подібна конструкція є тільки у телефонів двох компаній: Fujitsu і Panasonic.

За аналогією з Fujitsu фірма Panasonic зробила черговий подарунок любителям стильних штучок. Модель Docomo P-01C, основною перевагою якої, є корпус, товщиною всього 10,4 мм в складеному вигляді. Panasonic також забезпечив телефон кнопкою автоматичного відкриття. Товщина екранної частини телефону в розкритому вигляді становить близько 4,5 мм. Коли вперше береш таке чудо в руки, виникає якесь відчуття дискомфорту і невпевненості в міцності конструкції. Спокійно! Все зроблено міцно і по-японськи надійно. Нічого не скрипить і не хрумтить.

Нічого не скрипить і не хрумтить

Технічні характеристики Docomo P-01C:

  • Підтримка стандартів зв'язку: 3G / HSDPA (7,2 Mbps) / GSM
  • Розміри: 111x50x10,4 мм
  • Вага: 108 г
  • Основний дисплей: 3 ", 240x427 pix, Full Wide QVGA TFT LCD, 262144 квітів
  • Меню англійською мовою, російська мова в смс і в телефонній книзі
  • Підтримка карт пам'яті: microSD / microSDHC до 16 ГБ
  • Основна камера: CMOS, 5,1 Mpix, автофокус, фокусування на обличчя
  • Музичний плеєр: WMA / SD-Audio
  • Підтримка перегляду офісних документів (pdf, doc, etc.)
  • Кнопка автоматичного відкриття телефону

Дивно, але при таких розмірах в Docomo P-01C стоїть досить спритна і якісна камера:

Напевно, сама жіноча розкладачка в цьому сезоні від компанії Sharp - Docomo SH-04C. Телефон стилізований під бісквітне печиво і виконаний в двох колірних варіантах: під темний і білий шоколад. Маючи настільки «смачний» дизайн, апарат не поступається за своїми технічними показниками топовим конкурентам.

Технічні характеристики Docomo SH-04C:

  • Підтримка стандартів зв'язку: 3G / HSDPA (7,2 Mbps) / GSM
  • Розміри: 110x50x17,9 мм
  • Вага: 129 г
  • Основний дисплей: 3,2 ", 480x854 pix, LTPS TFT, Aquos Mobile ASV TFT LCD with VeilView, 16 мільйонів кольорів
  • Зовнішній дисплей: 1.4 ", 128х64 pix, 65536 кольорів
  • Меню англійською мовою, російська мова в смс і в телефонній книзі
  • Підтримка карт пам'яті: microSD / microSDHC до 16 ГБ
  • Основна камера: CCD, 9,6 Mpix, автофокус c функцією виявлення осіб і посмішок
  • Запис HD-відео 1280х720 pix, 30 к / с
  • Камера для відеодзвінків: CMOS, VGA
  • Музичний плеєр: WMA / SD-Audio
  • Підтримка бездротової технології Bluetooth, IrDa (до 4 Mbit / sec)
  • Підтримка перегляду офісних документів (pdf, doc, etc.)
  • акселерометр
  • Пиловологозахищений корпус (IP5X / IPX5 / IPX7)

З новинок, гідних уваги, можна відзначити кілька апаратів на Android. Toshiba Regza phone (Docomo T-01C) і Sharp LYNX 3D (Docomo SH-03C). Перший має процесор 1 ГГц і працює на Android версії 2.1. Водонепроникний корпус виконаний в двох колірних рішеннях: чорному і рожевому.

Водонепроникний корпус виконаний в двох колірних рішеннях: чорному і рожевому

Технічні характеристики Regza phone:

  • Підтримка стандартів зв'язку: 3G / HSDPA (7,2 Mbps) / GSM
  • Розміри: 126x62x11,9 мм
  • Вага: 149 г
  • Операційна система Android OS 2.1 з фірмовою оболонкою NX!
  • Процесор QSD8250 1 GHz
  • ROM 1024 МБ
  • RAM 512 МБ
  • Дисплей: сенсорний (multitouch), 4 ", 480x854 pix, VGA TFT, 262144 кольорів
  • Підтримка карт пам'яті: microSD / microSDHC до 16 ГБ
  • Камера: CMOS, 12,2 Mpix, автофокус c функцією виявлення осіб. Світлодіодний фотоспалах.
  • Запис HD-відео 1280х720 pix, 24 к / с
  • Підтримувані музичні формати: MP3, WMA. Максимальний час відтворення 11 годин.
  • Підтримка бездротової технології Bluetooth
  • акселерометр
  • Wi-Fi IEEE 802.11 b / g
  • Пиловологозахищений корпус (IP5X / IPX5 / IPX7)

Модель LYNX 3D (Docomo SH-03C) від компанії Sharp, як це видно з назви, здатна відображати 3D контент без використання спеціальних окулярів. Єдиний недолік - в ньому немає GSM модуля, що унеможливлює його роботу в наших мережах.

Єдиний недолік - в ньому немає GSM модуля, що унеможливлює його роботу в наших мережах

Висновок

Згодом ці апарати будуть все частіше з'являтися за межами Японії, особливо після їх офіційної «відв'язування» від операторських SIM-карт. Не думаю, звичайно, що вони складуть хоча б якусь конкуренцію більшості вже присутніх на нашому ринку GSM апаратів, тому що ціна на них досить висока. Швидше, Blackberry і Sonim можна зустріти частіше, ніж той же Panasonic або Fujitsu. Японські телефони - це один з небагатьох варіантів ексклюзиву для тих, хто спробував у своєму житті вже все. Думаю, дана стаття може виступати в якості вступної частини до теми японських телефонів. Так що, якщо цікаво дізнатися докладніше про кожну з моделей і перспективи оригінального японського сегмента, буду радий поділитися думками та досвідом.

Обговорення на форумі >>>


Дмитро Проворов ( [email protected] )
Опубліковано - 11 березень 2011 р

Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Чому б і ні?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика