Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Огляд Windows Phone смартфона Lumia 640 XL

  1. Фотографії в інтер'єрі зміст
  2. Технічні характеристики
  3. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  4. екран
  5. акумулятор
  6. комунікаційні можливості
  7. Чіпсет, пам'ять, продуктивність
  8. Камера
  9. Програмне забезпечення - Windows Phone 8.1
  10. враження
  11. Посилання по темі

Фотографії в інтер'єрі

зміст

  1. Технічні характеристики
  2. Комплект поставки
  3. позиціонування
  4. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  5. екран
  6. акумулятор
  7. комунікаційні можливості
  8. Чіпсет, пам'ять, продуктивність
  9. Камера
  10. Програмне забезпечення - Windows Phone 8.1
  11. враження

Технічні характеристики

  • Windows Phone 8.1 Update 2, Lumia Denim
  • Qualcomm Snapdragon 400, 4 ядра, 1.2 ГГц
  • 1 ГБ оперативної пам'яті, 8 ГБ вбудованої, карти пам'яті до 128 ГБ
  • Екран 5.7 дюйма, 1280х720 пікселів, IPS, 259 точок на дюйм, Corning Gorilla Glass 3
  • Акумулятор 3000 мАг Li-Ion, робота в режимі очікування до 39 днів, в режимі розмови - до 23.7 / 31.3 годин (3G / 2G), програвання музики - до 102 годин, робота в Wi-Fi - до 13 годин, відео - до 11.7 годин
  • 3G (існує LTE-варіант)
  • Основна камера Zeiss, 13 мегапікселів (сенсор 1/3 дюйма), фронтальна камера 5 мегапікселів
  • microSIM
  • BT 4.0, USB 2.0, NFC, Wi-Fi 802.11 b / g / n, GPS, ГЛОНАСС
  • Розміри - 157.9х81.5х9 мм, вага - 171 грам

Комплект поставки

  • Телефон
  • Акумулятор 3000 мАг Li-Ion
  • Зарядний пристрій
  • Інструкція

позиціонування

У Microsoft несподівано усвідомили, що не вміють продавати смартфони, а Windows Phone не користується популярністю. До кінця 2014 року продажі смартфонів Lumia різко впали у всіх країнах світу, їх частка на ринку смартфонів опустилася до 3 відсотків, це мінімальні значення для компанії. Цифри говорять очевидну річ: пристрої на Windows Phone на ринку не користуються попитом, їхня аудиторія мінімальна. Найбільшим попитом користуються недорогі моделі, і в 2015 році стратегія компанії полягає в тому, щоб випускати якомога більшу кількість дешевих апаратів. Не просто самих недорогих смартфонів, як це було в попередні роки, коли Lumia 520/521 становили кістяк продажів і займали левову частку ринку Windows Phone, а моделей в кожному ціновому сегменті з привабливою вартістю. Благе починання, яке, в теорії, могло б зіграти свою роль, якби всередині пристроїв стояв Android. Але як ми вже переконалися, на практиці Windows Phone - це той гальмо, який існує для продажів лінійки Lumia. І прибрати його неможливо. Можна змінити ім'я Windows Phone на просто Windows, але витравити невдалий інтерфейс, убогість софта і додаткових програм неможливо. Так само як і переконати людей в тому, чому їм це потрібно. Масовий споживач не вступає в полеміку з апологетами Windows Phone або співробітниками компанії, він надходить більш дієво - не купує їх влаштування.

Модель 640 представлена ​​в двох іпостасях - звичайна 640 з 5-дюймовим екраном і камерою 8 мегапікселів, в глянсовому корпусі, а також 640 XL з 5.7-дюймовим екраном, камерою Zeiss на 13 мегапікселів і трохи більшою батареєю.

У Microsoft впали на саме дно, так як розуміють, що такі моделі не будуть мати помітних продажів, і значить, треба створити максимально велику кількість варіацій. Чи не одну модель з вивіреними характеристиками, а цілий набір пристроїв. Боюся, що орієнтуватися в них звичайній людині буде складно, розрахунок будується на тому, що щось випадково з усього цього розмаїття куплять. Якщо раніше в Nokia виходили з реальних потреб ринку і робили вигляд, що намагаються щось створити, то зараз навіть натяку на це немає. Випускають безліч моделей, кожна з яких розрахована на мінімальний обсяг продажів, а за рахунок їх кількості загальний тираж і буде збільшуватися. У будь-якому випадку, загальна цифра накладу настільки незначна, що не заслуговує розгляду. Давайте подивимося, скільки моделей в серії 640 існує. Отже, для звичайного апарату це 640 3G DS (9 990 рублів), 640 LTE (10 990 рублів), 640 LTE DS (10 990 рублів). Вже на рівні російського ринку видно збій в плануванні лінійки, так, версія на дві SIM-карти коштує рівно стільки ж, скільки і звичайна версія з LTE. Чому? Відповідь криється в тому, що одна з них зайва і непотрібна. У варіанті XL те ж саме - звичайний XL (в Росії його немає), XL DS (14 990 рублів), XL LTE, XL LTE DS. Для Росії вибрали тільки одну модель 640 XL, так як інші створили б плутанину і продавати їх довелося б за ті ж гроші.

Для кого може підійти модель 640 XL? Це людина, яка шукає фаблет, тобто пристрій з великим екраном, що не дуже перебірливий у своїх перевагах, готовий пожертвувати майже всім, але отримати, як йому здається, вигідну пропозицію. У Microsoft в навантаження до цього апарату дають підписку на Office 365 (персональна ліцензія на один рік і на один ПК, планшет, телефон). Ще з смакоти - 60 хвилин дзвінків на міські номери в Skype.

В цілому, цей пристрій не для розширення числа прихильників Windows Phone, а скоріше для тих, хто з якоїсь причини вариться в цьому середовищі і вважає, що зробив хороший вибір. Маргінальна пристрій для невеликого прошарку користувачів. Серйозно розглядати його як конкурента будь-яким Android-смартфонів не можна, у нього немає ніяких серйозних і помітних переваг.

До змісту >>>

Дизайн, розміри, керуючі елементи

Мені подобаються фаблет, моє основне пристрій - це Note 4, і апарат від Microsoft дуже схожий на нього за розмірами - 157.9х81.5х9 мм, вага - 171 грам. В руці, особливо чоловічої, цілком зручний і лежить добре.

В руці, особливо чоловічої, цілком зручний і лежить добре

Корпус виконаний з полікарбонату, він шорсткий на дотик, дуже приємний. Вибрав апарат білого кольору, помаранчеві Lumia мені трохи набридли. У перший же день з'ясувалося, що корпус не просто мазкий, до нього прилипає все. Фарба від джинсів (звідки?), Гроші, що лежать поруч, і так далі - корпус забарвлюється, і потім доводиться терти його, щоб прибрати розлучення.

), Гроші, що лежать поруч, і так далі - корпус забарвлюється, і потім доводиться терти його, щоб прибрати розлучення

Добре, що є інші колірні рішення - синє, чорне та помаранчеве, вони за рахунок кольору менше схильні до цієї біди. Хоча і вони фарбуються.

Хоча і вони фарбуються

На верхньому торці знаходиться роз'єм 3.5 мм, на нижньому - звичайний microUSB-роз'єм. На правому боці - спарена клавіша регулювання гучності, тут же - кнопка включення / виключення. Вихід динаміка - на задній поверхні, недалеко від камери і світлодіодного спалаху.

Вихід динаміка - на задній поверхні, недалеко від камери і світлодіодного спалаху

Відкрити апарат легко, корпус витягується на себе, це як би чохол. Конструкція, апробована на безлічі моделей, дуже надійна. Усередині ви побачите акумулятор, а також два роз'єми для microSIM плюс роз'єм для карти пам'яті.

Усередині ви побачите акумулятор, а також два роз'єми для microSIM плюс роз'єм для карти пам'яті

З інженерної точки зору ніяких нарікань до апарату немає, він цілком непоганий.

До змісту >>>

екран

Звичайна IPS-матриця з діагоналлю 5.7 дюйма, роздільна здатність - 1280х720 пікселів (259 точок на дюйм), прикрита Corning Gorilla Glass. Для свого цінового сегмента цілком гідний екран, який не має ніяких особливих відмінностей від безлічі моделей, видатних характеристик тут немає, але дисплей підійде більшості. Кнопки в апараті наекранной. Сказати щось окремо про екран можна - нормально і звично.

Сказати щось окремо про екран можна - нормально і звично

До змісту >>>

акумулятор

Акумулятор 3000 мАг Li-Ion, робота в режимі очікування - до 39 днів, в режимі розмови - до 23.7 / 31.3 годин (3G / 2G), програвання музики - до 102 годин, робота в Wi-Fi - до 13 годин, відео - до 11.7 годин. У реальному житті два дні роботи - цілком досяжний показник при досить активному використанні апарату, це може бути і три дні. Апарат трохи поступається Lumia 1320 по цьому параметру, там була батарея 3500 мА. Але в цілому, все добре, час роботи для цієї моделі вийшло гідним і вигідно відрізняє апарат від однокласників.

Але в цілому, все добре, час роботи для цієї моделі вийшло гідним і вигідно відрізняє апарат від однокласників

До змісту >>>

комунікаційні можливості

Стандартний набір протоколів - Wi-Fi 802.11 b / g / n, USB 2.0, Bluetooth 4.0 (немає підтримки LE) - повний набір стандартних профілів, WCDMA. Як ви бачите, апарат не може похвалитися чимось особливим або незвичайним.

Чіпсет, пам'ять, продуктивність

Типове рішення від Microsoft, всередині Snapdragon 400, 4 ядра до 1.2 ГГц. Інтерфейс працює досить швидко, що також типово для таких рішень. Об'єм оперативної пам'яті - 1 ГБ, вбудованої - 8 ГБ, карти пам'яті - до 128 ГБ. У синтетичних тестах ось такі результати.

Камера

Фронтальна камера робить не дуже хороші знімки, незважаючи на те, що у неї дозвіл 5 мегапікселів.

Фронтальна камера робить не дуже хороші знімки, незважаючи на те, що у неї дозвіл 5 мегапікселів

А ось основна камера 13 мегапікселів з написом Zeiss повинна була порадувати, але так як це бюджетне рішення, порадувала не надто сильно. На екрані знімки виглядають добре, але як тільки починаєш розбиратися в тому, що відбувається, то бачиш, що баланс білого живе своїм життям, при знімках за участю неба практично ніколи немає правильної промальовування хмар, часто вони просто зникають. Таких «дрібниць» дуже багато, частково ситуацію виправляє режим оптимального кадру, в ньому робиться кілька знімків. Але в цілому все досить гнітюче. Але ж Nokia наголошувала на камери, правда, майже всі ключові співробітники, що займалися цим напрямком, пішли працювати в інші компанії.

Подивіться, як знімає цей апарат.

Приклад відео (MP4, 38 МБ) >>>

До змісту >>>

Програмне забезпечення - Windows Phone 8.1

Телефон на Windows Phone 8.1 Update 2. Додали в систему величезну кількість функцій - тепер в розділі «Налаштування» є поділ по пунктам (!!!), також окремі настройки можна винести на головний екран. При наборі тексту можна додавати свої текстові ярлики для швидкого введення. І це все для Update 2. Мене не втомлюється вражати та швидкість, з якою в Microsoft додають нові функції - на годину по чайній ложці в порівнянні з цим здається першою космічною швидкістю. Ні, ці хлопці реально найшвидші на планеті - ввели поділ налаштувань в меню, хоча в Windows 10 там повністю інше меню! Молодці, так тримати.

Нововведення системи описані детально в огляді Windows Phone 8.1, не бачу сенсу повторюватися - тут все стандартно.

З неприємних моментів і глюків Update 2 наголошу на тому, що при оновленні апарату з архівної копії чомусь іконки багатьох стандартних додатків показані як відсутні в системі, наприклад, Lumia Камера. Їх треба видалити і знову поставити зі списку додатків - ось така накладка.

Для активації підписки на Office 365 треба завантажити в магазині додатків Office 365 Gift, потім відбувається активація, прив'язана до вашого профілю Microsoft. У перші тижні щось недокрутілі, і активувати підписку не виходить, вилітає з помилкою. У підтримці обіцяють виправити цей недолік. В принципі, це типово і характерно для Microsoft, завжди щось не працює або працює криво. Чому тут дивуватися?


враження

З точки зору якості передачі звуку під час розмови, це стандартне рішення від Nokia - непогане, але не є добре звичайне. Використовується один мікрофон. Вібродзвінок залишився тихим, його гарантовано пропускаєш.

Ціна цього апарату - 15 000 рублів, тобто близько 200 євро. За ці гроші можна купити багато різноманітних фаблет від виробників другого ешелону, яким давно і є компанія Microsoft. Наприклад, мені здається цікавою модель Meizu M1 Note 16 GB, мінус в ній один - немає карти пам'яті.

За порівнянні гроші можна вибрати Philips i928, досить типовий апарат для свого класу. Є карта пам'яті.

Є карта пам'яті

Але якщо дивитися на цей сегмент в цілому, то виявиться, що це дуже невелика ніша, в якій гравці не прагнуть штовхатися ліктями, продажу фаблет ціною близько 200 євро або доларів невисокі. Є моделі з гіршими характеристиками, але значно дешевше, або моделі, які вище і пропонують вже інший рівень. Так що Lumia 640 XL ще й потрапляє в невдалий проміжок.

В цілому, купувати цей пристрій можна, тільки якщо ви співробітник Microsoft або нічого не розумієте в пристроях і вам його нав'язали. Ті, хто вважає, що Windows Phone зручний, залишаються в переважній меншості, в Росії частка продажів цієї системи за рік впала на 40 відсотків. І це тільки початок. Продавати довгий час не дуже хороший продукт неможливо. Огляд Lumia 640 c 5-дюймовим екраном ви зможете прочитати вже в понеділок.

До змісту >>>

Посилання по темі

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Чому?
Для кого може підійти модель 640 XL?
Звідки?
Чому тут дивуватися?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика