Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Місце збереження файлів, переданих через Bluetooth на Android

  1. Пара слів про Android OS
  2. Трохи про Bluetooth
  3. Синєзуб і Android
  4. перепризначення папки

Буває, що у деяких початківців користувачів виникають проблеми з тим, щоб знайти місце збереження переданих файлів через Bluetooth на Android OS Буває, що у деяких початківців користувачів виникають проблеми з тим, щоб знайти місце збереження переданих файлів через Bluetooth на Android OS. Дана робота покликана надати допомогу при вирішенні такого завдання.

Пара слів про Android OS

Перш ніж розбирати питання, де передані файли через Bluetooth на Android і як їх знайти, варто розповісти про саму операційну систему.

Перші напрацювання були зроблені компанією Android Incorporated, яку в 2005-му році придбала відома «Корпорація Добра». Через два роки була заснована Open Handset Alliance, яка і по теперішній час займається розробкою даної ОС. Майже через рік була представлена ​​перша стабільна версія з попередніми кодовою назвою Astroboy, яку пізніше, щоб уникнути проблем, перейменували в Apple Pie.

Наступна розробка, версія 1.1, була перейменована з Bender в Banana Bread. Це була друга і остання ОС, яку перейменовували: з тих пір привласнюються імена вибиралися з різних назв десертних страв і солодощів. Подібна тенденція працює і зараз.

Для дебютного уявлення можливостей операційної системи було обрано пристрій від компанії HTC, модель Dream, після старту продажів якого заявки на співпрацю почали приходити безперервним потоком, а нові версії ОС почали виходити мінімум один раз на рік.

Останньою офіційною збіркою на поточний момент є 5.1.1 з «смачним» назвою Lollipop, але на підході анонсоване в травні цього року шосте видання, назване Marshmallow.

Трохи про Bluetooth

Bluetooth являє собою пристрій, що дозволяє створювати невеликі бездротові мережі для приватного використання. Початок його створення було покладено нині неіснуючої компанією Ericsson в 1994-му році.

Спочатку дана специфікація була покликана замінити кабелі RS-232. Але задумка виявилася куди перспективніше, а тому вже через 4 роки тодішні гіганти мікропроцесорної техніки (Toshiba, Nokia, IBM, Intel і Ericsson) уклали угоду і створили Bluetooth SIG.

Після деякого часу були зав'язані партнерські відносини з IEEE, внаслідок чого «синій зуб» став частиною стандарту 802.15.1 і після цього почався активний розвиток ери бездротових з'єднань. Варто відзначити, що назва була узята з данської мови: запозичили його у короля вікінгів Гаральда Першого Синезубого.

Аналогія була використана дуже точно. Дана персона об'єднала ворогуючі тоді племена в єдиний конгломерат, це і стало алюзією для Bluetooth, який зібрав воєдино кілька різних протоколів.

Принципи, за якими працює дана технологія, грунтуються на радіохвилях, де частота розташовується в межах неліцензованих кордонів (2.4-2.4385 Гігагерц). Метод передачі має на увазі різка зміна частоти коливань, які мають стрибкоподібний тип випромінювання.

Дані обставини були обрані неспроста. Вони дозволяють мати стабільність при з'єднанні, легко збираються, а собівартість необхідних компонентів дуже низька. До того ж є можливість установки конекту не тільки від пристрою до пристрою, а й до кількох гаджетам одночасно.

Синєзуб і Android

Першою версією ОС, яка підтримувала даний протокол, була 1.5 «Кекс». З тих пір профіль буде в кожне видання мобільної платформи.

Місцезнаходження отриманих файлів через Bluetooth на Android-пристроях завжди незмінно і знаходиться на внутрішній пам'яті апарату. У ранніх версіях ОС це була окрема папка з однойменною назвою, а в більш пізніх, починаючи приблизно з 4.0 Ice Cream Sandwich, отримані файли потрапляють в загальну папку завантажень - Download.

Можливість призначити папку для прийому інформації в офіційних версіях відсутня, але така функція є в кастомних сторонніх прошивках від тих же CyanogenMod або подібних розробників.

В даний час таких додатків дуже багато і, зайшовши в Google Play, ви їх знайдете без особливих зусиль. Для прикладу візьмемо програму Bluetooth file transfer.

перепризначення папки

Встановивши додаток, насамперед відкриваємо його.

Після чого, або на основному екрані, або на жорстких клавішах натискаємо «Налаштування».

Торкаємося до кнопки «Ще».

Тепер вибираємо регулювання самої утиліти, для чого торкаємося пункту «Налаштування».

Знаходимо категорію «Служба прийому (ОРР)».

Далі шукаємо графу «Кінцева папка» і входимо сюди.

На екран виводиться область, що дозволяє вибрати потрібну папку або створити її. Робимо вибір і натискаємо «ОК».

Як бачимо, шлях змінився. Тепер прийняті по Синьозубого файли будуть потрапляти прямо в обрану користувачем папку. Але варто зазначити, що це буде відбуватися тільки в разі використання даної програми для прийому інформації.

Але варто зазначити, що це буде відбуватися тільки в разі використання даної програми для прийому інформації

Де зберігаються файли, передані через Bluetooth на Android: Відео

Категории

Новости

Арт терапия для женщин
Арттерапия (лат. ars — искусство, греч. therapeia — лечение) представляет собой методику лечения при помощи художественного творчества. Арттерапия сегодня считается одним из наиболее мягких, но эффективных

Что делать в компьютере когда скучно видео
Наша компания начала выпуск опытных образцов продукции. Ее производство связано с применением контактной сварки. Если сама сварка была разработана нашими инженерами, то механические приводы нужно разрабатывать

Мобильный шиномонтаж
Выездной шиномонтаж, он же мобильный, передвижной шиномонтаж – это передвижной пост шиномонтажной мастерской, оснащённый всем нужным оборудованием для проведения всех шиномонтажных работ. За последние

Где купить смартфон из Китая
Я долго искал телефон себе и жене и никогда не думал, что буду выбирать смартфоны из китая. Но не прогадал, заказал жене Meizu Pro 6 Plus 64Gb, а себе такой же, только с памятью 128Gb. Довольный как

Чистка ноутбуков
Чтоб провести очистку верно и не разрушить устройство, необходимо осознать, что конкретно в ней нуждается. В работе каждого современного компьютера задействован микропроцессор из кремния. Его можно сопоставить

Преобразователь частоты
Частотный асинхронный преобразователь частоты служит для преобразования сетевого трёхфазного либо однофазового переменного тока частотой 50 (60) Гц в трёхфазный либо однофазовый ток, частотой от 1 Гц

Автосервис киев
На этой страничке вы сможете безвозмездно скачать либо прочесть бизнес-план автосервис киева. Используя предложенный эталон бизнес-плана в качестве готового шаблона, вы можете без особенного труда составить

Об известных узбекских музыкантах
Музыкальная культура многообразна и многогранна. Различные музыкальные стили и направления имеют своих поклонников, независимо от возраста, гендерной и национальной принадлежности. Известный в Узбекистане

Где заказать установку систем безопасности
Современные системы безопасности достаточно работают эффективно и позволяют сохранить имущество от хищения и прочих неприятностей, а так же обеспечивают неприкосновенность личности. Но, сама по себе

Купить электрошокер
Электрошокеры-дубинки превосходят другие типы купить электрошокеров по мощности разряда, вольтажу и поражающему эффекту. Это уже не совершенно орудие самообороны, а быстрее нелетальное штатское орудие

 
Яндекс.Метрика