Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Microsoft запускає продажі Windows 8: дата виходу, дизайн, версії, ціна

  1. Вчора, 26 жовтня, о 12 годині дня Microsoft відкриє продажу в Росії і в усьому світі нової операційної...

Вчора, 26 жовтня, о 12 годині дня Microsoft відкриє продажу в Росії і в усьому світі нової операційної системи Windows 8. Компанія створила дві версії системи: Windows 8 Professional і Windows 8 RT. Друга версія створена спеціально для мобільних пристроїв. Ціна Windows 8 складе від 469 рублів до 2,19 тис. Рублів.

Windows 8 дата виходу

Windows 8 з'явиться на ринку вже сьогодні, 26 жовтня, опівдні. Програма оформлена як барвиста "плитка", кожен елемент якої - це додаток. Кнопка "Пуск" в Windows 8 пішла в минуле. Однак користувачі завжди зможуть повернутися до традиційного дизайну системи.

Windows 8 Professional і Windows 8 RT

Microsoft приготував дві версії Windows 8: Windows 8 Professional і Windows 8 RT. Одна розроблена спеціально для роботи на звичайних комп'ютерах і ноутбуках, інша - для планшетів.

Windows 8 Professional купити - ціна ОС

Windows 8 Professional буде працювати на x86 чіпах давнього партнера компанії - Intel. Ця версія буде сумісна зі старими версіями програм Microsoft, наприклад, Excel, Word і PowerPoint.

Windows 8 Professional буде виконана в трьох форматах: електронного ключа, "коробки" і встановленої версії. У першому місяці наступного року купити "коробку" можна буде за 2,19 тис. Рублів, електронний ключ - за 1,29 тис. Рублів.

Володарям майже нових комп'ютерів Microsoft (Куплених в липні, серпні, вересні, жовтні 2012 року) запропонують перейти з Windows 7 на Windows 8 за 469 рублів.

Windows 8 RT

Друга версія операційної системи називається Windows 8 RT. Вона буде встановлена ​​на комп'ютерах, що працюють на базі чіпів ARM Holdings. Ці чіпи використовуються в мобільних пристроях. Версії однакові по дизайну, але RT несумісна зі старими програмами.

З лютого 2013 року в продажу окрім Windows 8 Professional з'явиться версія просто Windows 8. Її ціна поки не відома.

Відео: WindowsVideos


Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + Enter

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика