Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Літій-полімерний акумулятор для мобільного телефону, переваги, відгуки

17.12.2017

2017

Автономність роботи смартфона по праву можна вважати одним з основних параметрів пристрою. Відповідальний за цю саму автономність акумулятор пройшов такий же шлях еволюції, як і інші комплектуючі, на зміну нікель-кадмієвих, нікель-металлогідратним і літій-іонним акумуляторам прийшли літій-полімерні, про які сьогодні і піде мова.

Акумуляторна батарея нового, літій-полімерного типу Li-pol має ряд переваг над своїми попередниками, основні з яких є безпека і більше число циклів зарядки. У своїй структурі дана батарея має тверду основу що виключає ймовірність вибухів і займань, а також дає можливість зменшити фізичний обсяг акумулятора. Важливою перевагою Li-pol є зменшення швидкості старіння, втрати ємності з часом в порівнянні зі своїм іонним побратимом, хоча повністю вирішити цю проблему розробникам не вдалося.

До переваг даного типу батарей можна віднести трохи меншу вагу в порівнянні з літій-іонними моделями і дещо більша ємність. Ці переваги на тлі боротьби за кожен міліметр товщини корпусу і кожен грам ваги в першу чергу оцінили виробники смартфонів.

Таким чином літій-полімерний акумулятор це логічне розвитку енергоносіїв для портативних пристроїв. Втім, варто відзначити що Li-pol акумулятор для телефону зустрічається як правило в нових, не самих бюджетних пристроях. Більшість недорогих телефонів продовжують виготовляти з застарілої літій-іонною батареєю.

особливості експлуатації

У використанні полімерних батарей існує ряд правил здатних продовжити і так чималий термін експлуатації і застерегти пристрій від поломки.

  1. Не доводити батарею до максимальних значень зарядки, розрядки. Довге знаходження в пікових значеннях 100% і 0% негативно позначається на загальний термін експлуатації.
  2. Часті підзарядки не страшні. Краще заряджати девайс з 20-40% до 80%, такий діапазон дозволить прожити вашої батареї довге життя.
  3. У Li-pol немає «ефекту пам'яті», повні розрядки, зарядки новому пристрою з такою батареєю не потрібні.
  4. Як і більшість елементів живлення дані акумулятори не люблять низьких температур
  5. При зарядці не більше 4,25 В на елемент
  6. У разі якщо вам необхідно замінити, купити батарею на телефон , Придбайте акумулятор з повністю ідентичними характеристиками передбаченого виробником.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика