Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Lenovo Vibe Shot - огляд, відгуки про Леново Вайб Шот

  1. Габарити - 4.1
  2. Екран - 5.0
  3. Камера
  4. Фото з камери Lenovo Vibe Shot - 2.9
  5. Фото з фронтальної камери Lenovo Vibe Shot - 2.9
  6. Робота з текстом - 3.0
  7. Інтернет - 3.0
  8. Комунікації - 3.8
  9. Мультимедіа - 3.0
  10. Батарея - 3.2
  11. Продуктивність - 2.7
  12. Пам'ять - 4.5
  13. Особливості
  14. конкуренти

Lenovo Vibe Shot - стильний 5-дюймовий камерофон від китайської компанії, який знімає на рівні Android-флагманів . Правда, за його особливості та дизайн доведеться чимало заплатити, адже ціна у нього під стати топовим пристроїв.

Смартфон Lenovo Vibe Shot отримав дійсно якісні камери з системою оптичної стабілізації, інфрачервоним автофокусом, датчиком слабкого освітлення і навіть потрійний спалахом. Пристрій виділяється незвичайним видом і ззаду по виду нагадує «мильницю». Крім камер і зовнішності ми можемо відзначити ще й непогану автономність пристрою, нам вистачало її приблизно на півтора дня.

У всьому іншому Lenovo Vibe Shot - типовий середнячок. Це стосується і продуктивності (трохи вище середньої), і комунікацій (стандартний набір), і габаритів. Хоча з екраном навіть трохи перемудрили: кольори виглядають найбільш перевантажених, чому фотографії виглядають нереалістично.

Lenovo Vibe Shot - непоганий вибір смартфона для тих, хто перш за все хоче отримати гарні знімки з мобільного пристрою. Бонусом до цього він отримує незвичайний і стильний дизайн.

Габарити - 4.1

Lenovo Vibe Shot - компактний телефон, який легко поміститься у вашій кишені, чого не скажеш про типовий фотоапарат . За габаритами пристрій схоже з Lenovo P70 , Тільки воно трохи вже і помітно тонше: 142 × 70 × 7,8 мм. Вага, скоріше, середній для своєї діагоналі - 142 грами.

Смартфон намагається виглядати стильно і незвично - поєднання чорного і червоного кольорів відмінно підійде, наприклад, дівчатам під червоний лак для нігтів. Завдяки забарвленню спинки і розташуванню об'єктива Lenovo Vibe Shot зовні нагадує фотоапарат. Смартфон схожий на Lenovo Vibe X2 : Розмірами, формою і чорною рамкою дисплея, злегка видатної з корпусу. Бічні рамки досить вузькі, але через широких полів зверху і знизу співвідношення площі екрану до поверхні корпусу не саме більше - 69,3%. Незвичайними можна назвати дві додаткові кнопки на корпусі - спуск затвора і перемикач режимів зйомки (з «Авто» в «Професійну»). У кутку корпусу можна знайти атавізм з минулого десятиліття - отвір для ремінця, свого роду натяк на спорідненість з камерами, для яких це більш актуально.

Але якість збірки виявилося не таким вже практичним, незважаючи на застосування металу і скла. По-перше, фарба на одному з кутів Lenovo Vibe Shot стала точково облазити в ході нашого двотижневого тесту. По-друге, об'єктив камери знаходиться дуже близько до краю корпусу, ризикуючи періодично знімати пальці власника. По-третє, дістаючи смартфон з кишені, складно на дотик визначити його лицьову сторону - вона, як і спинка, покрита склом.

Lenovo Vibe Shot можна купити в двох кольорах: червоний і сірий.

Lenovo Vibe Shot можна купити в двох кольорах: червоний і сірий

Екран - 5.0

Дисплей смартфона можна назвати якісним - він чіткий, яскравий і захищений склом Gorilla Glass 3, але при цьому злегка прибріхує з квітами. Діагональ екрану - 5 дюймів, роздільна здатність - 1920 × 1080 пікселів (Full HD). Їх щільність - 441 на дюйм, цього більш ніж достатньо для чіткого зображення.

Максимальна вимірювана яскравість (в режимі підвищеної яскравості) - близько 530 кд / м2. Її з запасом вистачає для читання на вулиці в сонячну погоду. При цьому мінімальна яскравість виявилася також хорошою - близько 6 кд / м2, це досить комфортно для читання в темряві. Lenovo Vibe Shot оснащений датчиком освітленості і режимом автояркость. Він швидко реагує на зміни в освітленні, але не має ручних налаштувань.

В налаштуваннях можна знайти кілька режимів зображення. Кути огляду, скоріше, середні для IPS-матриці. Режим роботи в рукавичках є, з ним екран починає відчувати навіть шкіряні рукавички. Ложкою дьогтю стала передача кольору. Кольори виглядають явно перенасичений, ненатурально, що не дуже добре для перегляду знятих фотографій.

Камера

Lenovo Vibe Shot позиціонується як камерофон і, отже, оснащений топовими камерами (на 16 і 8 МП). На наш погляд, вони все-таки поступаються таким у Samsung Galaxy S6 і LG G4 , Але однозначно відповідають високому рівню.

Фізичний розмір сенсора - 1 / 2,3 ", він такий же, як у флагмана від Google Nexus 6P і більші, ніж у LG G4 (1 / 2,6 "). Максимальна роздільна здатність знімків - 16 мегапікселів. Камера оснащена системою оптичної стабілізації, шестікомпонентной лінзою, потрійний спалахом (кожна - свого кольору), лазерним автофокусом і BSI-сенсором (з задньої підсвічуванням). Загалом, список «фішок» вражає.

Що стосується потрійний спалаху, то, на наш погляд, вона не має ніяких переваг, крім підвищеної потужності. Пряме світло, що падає на об'єкт зйомки, далеко не завжди призводить до хорошого кадру. Що стосується системи фокусування, то вона працює швидко, але повільніше лазерної на LG G4 або LG G3 . Якщо дивитися в цілому, то камери відповідають топового, флагманському рівню, знімки досить чіткі, але трохи поступаються Samsung Galaxy S6 і LG G4. Що нам дійсно сподобалося, так це зйомка вночі, в сутінки і в похмуру погоду. В останньому випадку навіть незрозуміло, що фото знімалося в непогожий день. У камери висока світлочутливість, і хоча знімки вночі не можна назвати ідеальними, але вони виходять набагато краще, ніж у конкурентів. Камера Lenovo Vibe Shot добре «бачить» в темряві, хоча джерела світла на фотографіях «йдуть» в жовті та оранжеві відтінки.

Смартфон оснащений декількома режимами зйомки, наприклад, з довгою витримкою (для нічної зйомки) або склеюванням з різних кадрів. Камера вміє розпізнавати обличчя і усмішки, а також знімати панорами. В наявності є режим HDR, в даному випадку ефект від його використання добре помітний - деталізація затемнених ділянок стає вище. У всякому разі різниця помітна на око. Як правило, смартфон знімає в авторежимі «Smart», самостійно підбираючи основні параметри зйомки або навіть включаючи HDR. Але врахуйте, що ви завжди можете переключитися в «Професійний» режим. У ньому ви можете самостійно налаштувати всі основні параметри:

  • баланс білого
  • витримка (від 1/15 до 1 секунди)
  • ISO (від 100 до 1600)
  • діапазон автофокусу
  • регулювання експозиції (від -2 до +2).

Діапазони і кількість налаштувань не дуже-то вражають, особливо після «Професійного» режиму у LG G4.

Фронтальна камера на 8 МП робить відмінні Селфі. У ній також можна включити режим панорамної зйомки або «Прикраса», він працює, приблизно як на Huawei P8 Lite - ретушує шкіру, але найчастіше до неприродної ступеня.

Що стосується зйомки відео, то тут немає нічого незвичайного на кшталт підтримки дозволу 4К. Як завжди, доступна запис Full HD-відео (1920 × 1080 пікселів) на швидкості 30 кадрів в секунду на обидві камери.

Фото з камери Lenovo Vibe Shot - 2.9

9

Фото з фронтальної камери Lenovo Vibe Shot - 2.9

9

Дивитися оригінали фотографій

Робота з текстом - 3.0

На Lenovo Vibe Shot встановлена ​​стандартна клавіатура від Google, з розміткою цифр у верхньому ряду клавіш і підтримкою Swype. Більше про неї практично нічого сказати, все типово. Розмітки додаткових символів (окрім цифр) немає, перемикання між мовами здійснюється окремою клавішею. При бажанні можна встановити будь-яку звичну клавіатуру на вибір з Google Market.

Інтернет - 3.0

Як завжди, в Lenovo не стали мудрувати з браузерами, і на телефоні встановлено лише Chrome від Google. Його можливості типові: масштабування тексту під заздалегідь обраний розмір і синхронізація з настільним Chrome. Якихось спеціальних режимів читання або особливих «фішок» у нього немає.

Комунікації - 3.8

Набір бездротових комунікацій можна назвати типовим для його ціни.

Можна виділити хіба що двохдіапазонний Wi-Fi і LTE (Cat. 4). Все інше як звичайно: A-GPS, Bluetooth 4.1 і звичайний Micro-USB 2.0 без OTG, HOST або MHL / Display Port.

Крім цього, відзначимо підтримку двох Micro SIM-карт. Причому в даному випадку немає суміщення зі слотом для пам'яті, як це часто буває в наші дні, коли доводиться вибирати між пам'яттю і зв'язком.

Мультимедіа - 3.0

Lenovo Vibe Shot не зміг порадувати нас підтримкою великого числа аудіо- та відеокодеків. Він так і не вопроспроізвел 4К і 2К-відео, TS, FLV або MOV-ролики, а також музику під FLAC.

Попередньо відео і аудіоплеєри не радують достатком можливостей. Для музики це стандартний додаток «Google Play Музика» з типовим набором налаштувань. А відеоплеєр практично не має якихось особливостей, крім блокування перегляду відео.

Батарея - 3.2

Час роботи Lenovo Vibe Shot можна назвати хорошим, воно порівнянне флагманом HTC One M9. В тонкий корпус смартфона вдалося заховати батарею на 2900 мАг (майже як у Huawei Honor 6 ).

Він зміг програвати відео на максимальній яскравості протягом 7 годин (майже як Lenovo Vibe X2), результат трохи краще середнього. А в режимі музичного плеєра Vibe Shot протримався близько 75 годин (приблизно, як Samsung Galaxy S6). Час роботи бенчмарка GeekBench 3 «з'їв» 24% зарядки. В іграх смартфон розряджається в середньому за 3-4 години. Від рідного зарядного пристрою (5 В, 1,5 А) смартфон зарядився приблизно за 2 години, що цілком типово.

В ході тестів нам вистачало смартфона на день-півтора в середньому режимі навантаження.

Продуктивність - 2.7

Lenovo Vibe Shot (Z90-7) оснащений чіпсетом рівня трохи вище середнього, але його вистачає на всі завдання, включаючи вимогливі ігри. Зате оперативної пам'яті смартфону дали, як флагману - 3 ГБ.

Lenovo Vibe Shot оснащений процесором Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615 (4 ядра по 1,7 ГГц плюс 4 ядра по 1 ГГц). Він легко справляється з типовими смартфон завданнями і навіть з важкими іграми. Наприклад, Asphalt 8 або Mortal Combat спокійно запускаються на ньому і йдуть досить плавно, лише зрідка пригальмовуючи.

Що стосується синтетичних тестів, то в них телефон отримав наступні результати:

  • GeekBench 3 - 2705 балів ( Galaxy S5 отримував 2836)
  • в AnTuTu 5.7 - 39 828 (відчутно нижче, ніж Asus Zenfone 2 )
  • в 3DMark Ice Storm Unlimited - 8079 (трохи вище, ніж у средненького Huawei P8 Lite з його 5556 балами).

Ми також перевірили, чи нагрівається смартфон в іграх - виявилося, що ні. За півгодини гри в Mortal Combat темература Lenovo Vibe Shot піднялася до 41 градуса, це прийнятний показник.

Пам'ять - 4.5

Обсяг постійної пам'яті Lenovo Vibe Shot - 32 ГБ, з них користувачеві доступно близько 29 ГБ. Обсяг солідний, але якщо використовувати пристрій як камеру, то і він швидко заб'ється фотографіями. Для любителів знімати багато фото і відео передбачений слот для карти пам'яті об'ємом до 128 ГБ. При цьому частина додатків можна переносити на неї з пам'яті пристрою. Останнім часом додаткову пам'ять часто поєднують з другої SIM-картою. Але в даному випадку слот розташований в окремому лотку і не поставить вас перед вибором між зв'язком або додатковими гігабайтами.

Особливості

Lenovo Vibe Shot працює під управлінням ОС Android 5.0 Lollipop. Правда, візуально він перероблений власним інтерфейсом Vibe UI, причому настільки, що різниця з попередньою версією Андроїда практично непомітна. Налаштування смартфона трохи заплутані, наприклад, режим максимальної яскравості знаходиться не в пункті «Яскравість» або «Екран», а захований в пункті під назвою ... «Баланс кольору», де зовсім не чекаєш його побачити. Особливостями можна назвати дизайн моделі із застосуванням скла і окремими кнопками на корпусі (спуск затвора і перемикання між режимами зйомки) і, звичайно ж, камери високого рівня.

конкуренти

Ціна Lenovo Vibe Shot на осінь 2015 року становить в середньому 28 000 рублей. З такою вартістю, розмірами і характеристиками його можна порівняти з Samsung Galaxy S6, HTC One M9 або Huawei Honor 7.

Samsung Galaxy S6 - коштує дорожче і у нього немає слота для карти пам'яті. Він теж виконаний з металу і покритий з обох сторін склом, але зате він, на відміну від смартфона Lenovo, за час тестів зберіг свій товарний вигляд. При цьому Samsung Galaxy S6 знімає краще, працює довше, оснащений продуктивною начинкою, більш технологічним екраном і купою всяких сенсорів і датчиків.

HTC One M9 - металевий флагман, обійдеться майже на 10 тисяч рублів дорожче. При цьому його корпус виявився практичніше, по автономності він приблизно такий же, як Lenovo Vibe Shot. За камерам, на нашу думку, паритет. Зате HTC One M9 оснащений більш потужною начинкою, яка, правда, схильна до перегріву.

Huawei Honor 7 - металевий флагман китайської компанії, майже нічим не поступається Vibe Shot. Ємності їх акумуляторів пристроїв схожі, як і камери. Honor 7 оснащений більш потужним процесором, а до того ж, сканером відбитків пальців. На завершення варто сказати, що він коштує дешевше, ніж Lenovo Vibe Shot.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика