Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Купити човен Солар під водомет | 420, 450, 500, 600 від 74 670 р. | Активний відпочинок з Швартов.Ру

  1. Човни «Солар Джет» під водометний мотор При покупці човна «Солар Джет» під водометний мотор і будь-яких...

Човни «Солар Джет» під водометний мотор

При покупці човна «Солар Джет» під водометний мотор і будь-яких інших моделей даної тунельної серії пропонується наступний набір аксесуарів:

  • два сидіння;
  • два весла;
  • манометр;
  • насос ножний 5 л;
  • манометр;
  • переносна сумка для човна;
  • ремонтний набір - інструкція по ремонту, ПВХ-матеріал, клей.

І, крім того, власне, п ріставка для установки на човен «Солар» водомета! Наприклад, такого як мотор Suzuki DT30S.

Човни ПВХ «Солар» можна купити в "Швартов.Ру", а отримати в будь-якому місті Росії. При замовленні від 8 000 руб. кур'єрська доставка по Москві безкоштовна (для великих вантажів - від 30 000 руб.). Організуємо також доставку в Санкт-Петербург, Краснодар, Новосибірськ, Ростов та інші населені пункти РФ силами транспортних компаній. ознайомтеся з правилами оплати і отримання товару у вашому місті.

Човни «Солар» під водомет: цікаве рішення

Для шанувальників риболовлі, у яких немає місця для зберігання судна в холодний період року, а також можливості транспортування за допомогою трейлера, покупка човна «Солар» з водометом (моделі 380, 420, 450, 500 і ін.) Виявиться оптимальним рішенням. Причому широкий асортимент передбачає вибір не тільки на будь-який смак, а й гаманець - адже ціни на молодші моделі човнів зовсім не кусаються.

наприклад, «Солар 420 Джет» під водомет , Ціна якої на Швартов.ру не відрізняється від вартості з офіційного прайс-листа SOLAR, виготовляється із застосуванням самої високоякісної тканини, стійкою до впливу бензину і масла. Ці ПВХ-човни мають невелику вагу і унікальною здатністю вулканізованої на швах, які з'єднуються встик клеєм на поліуретановій основі, після чого додатково обробляються з усіх боків. Не випадково, сама компанія SOLAR дає гарантію два роки на всі шви, матеріали і вузли.

Не випадково, сама компанія SOLAR дає гарантію два роки на всі шви, матеріали і вузли

Варто також відзначити, що всі човни «Солар Джет» прекрасно комбінуються з великою кількістю марок водометних моторів. Їх можна купувати як в наборі з ДВС, так і з електродвигуном.

На висоті і споживчі характеристики «Солар Джет». Завдяки грамотному проектуванню з заводу SOLAR сходить якісна і міцна продукція, яка виробляється за останніми технологіями. Купуючи човен «Солар», можна бути впевненим, що її днище, підлогу в середині судна і балони укріплені надзвичайно надійно. Причому товщина пакета матеріалу становить не більше 2,6 мм, хоча кожен шар захищений армованим поліестером.

«Солар Джет» з водометом, за відгуками покупців, - майже що справжній «позашляховик». І все за рахунок посилення кіля, транця і інших елементів судна. ПВХ-тканини закріплюються в надутому положенні, і нанести їм пошкодження в природних умовах - дуже складна, майже нездійсненне завдання. Неперевершена жорсткість конструкцій човнів під маркою «Солар» абсолютно не поступається пайольним суднам і подібна RIB. Надувне днище, посилене елементами безпеки, дозволяє без побоювання підпливати до берега з кам'янистій поверхнею, проходити заболочену місцевість або штурмувати пороги на гірських річках.

В інтернет-магазині Швартов.ру продаються популярні моделі човнів «Солар Джет» під водомет за ціною виробника. Крім того, ми здійснюємо доставку по всій Росії і надаємо якісні послуги з ремонту та тюнінгу будь-яких човнів з ПВХ у власному сервіс-центрі .

Купіть човен «Солар Джет» під водометний двигун за ціною офіційного сайту виробника! І не забудьте залишити свій відгук!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика