Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Купити стаканотримач для кулера в Москві

  1. Стаканотримач для кулера
  2. Види стаканотримач для кулера

Стаканотримач для кулера

Магнітний, на шурупах, чорний, білий або сріблястий. У нашому магазині BIORAY ви обов'язково знайдете потрібний варіант стаканотримач. Дуже зручна річ, без якої практично неможливо обійтися, якщо кулер або пурифайер встановлений в громадському місці з високою прохідністю (в школі, поліклініці, лікарні, МФЦ, готелі, на вокзалі, в аеропорту). Купуючи держатель ви вирішуєте відразу два завдання - зберігання великої кількості одноразових стаканчиків і збереження стерильності, яка не дотримується, якщо стаканчики просто лежать в пакеті або стоять горою на кулері.

Види стаканотримач для кулера

Щоб вибрати скаканодержатель, потрібно визначитися з кількома параметрами:

  • Спосіб кріплення. Виробники пропонують нам 2 різні варіанти:


Доводиться вибирати між естетикою кріплення на магнітах, не псується корпус диспенсера, не потрібен шуруповерт і викрутка, стаканотримач легко зняти і використовувати в іншому місці; і надійністю кріплення на шурупах, адже в такому випадку його дуже складно демонтувати. Другий варіант дозволяє також розмістити держатель на стіні або шафі на більш зручній висоті.

  • Кількість стаканчиків 50, 75 або 100 штук (стандартний розмір одноразового стаканчика на 200 мілілітрів, 7 см в діаметрі).
  • Колір власника. Найчастіше в магазині представлені універсальні кольори - чорний і білий, але можна зустріти срібні від компанії Aqua work або сірі від Ecotronic.

Великий вибір моделей на складі, гнучкі ціни і акції. Компетентні менеджери завжди проконсультують і допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант. Телефонуйте: ☎ 8 (495) 118-20-80. Ще більше корисних статей і порад в нашому блозі

Популярні категорії

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика