Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Креативні новини про IT

  1. Зовнішня флешка для смарта
  2. клавіатура-телефон
  3. Колонка для велосипеда
  4. Супер компактний синтезатор

Привіт всім

Привіт всім! Сьогодні "під кадкатом" вас чекає багато цікавих і кумедних девайсів. Дивимося, читаємо, ділимося з друзями і не соромимося комментить.

Зовнішня флешка для смарта

Здійснилося! Тепер звичайну комп'ютерну флешку можна підключати і до смарт без спеціальних перехідників, таких як, наприклад, Sanwa, про який я писав в 21-му випуску .

Японська компанія JForce випустила флешку Force Media JF-UFDP4S, яка має два раз'ема- стандартний USB і microUSB. Флешка в роботі споживає 250 мАг, не дозволяючи швидко розряджати акумулятор пристрою, до якого вона підключається. Також флешка має швидкість передачі в 50 МБ / с. Обсяг пам'яті становить 4 гігабайти, що для сучасного гику ой як мало, але можливо в недалекому майбутньому JForce випустять флешки більшою ємністю. В цілому девайс вийшов цікавим і оригінальним, але продається поки тільки в Японії.

клавіатура-телефон

Японська компанія Elecom представила цікавий пристрій Elecom TK-MBDD041, яке представляє з себе Bluetooth-клавіатуру і телефон одночасно.

Девайс потрібен в першу чергу для людей, яким не зручна віртуальна клавіатура в планшеті. Ми знаємо багато клавіатур, які за допомогою Bluetooth підключалися до мобільних пристроїв, але щоб вони ще й дзвонили, такого ще не було. Тепер, щоб подзвонити або прийняти виклик, вам не потрібно буде діставати свій смарт або планшет, а потрібно всього лише взяти в руки цю чудо-клавіатуру і розмовляти. Для того, щоб побачити, хто телефонує, сюди вмонтували маленький дисплей, на якому висвічується номер абонент і багато іншої інформації, яку можна виводити зі смартфонів, наприклад - назва треків, які зараз грають. Акумулятора ємністю 600 мАг вистачає приблизно на три дні роботи.

Тим, хто прагне купити, потрібно буде почекати, також як і попередній девайс Force Media JF-UFDP4S, клавіатура-телефон продається тільки в Японії за ціною близько $ 230.

Колонка для велосипеда

Любіть їздити на велосипеді, але вам не вистачає музики в дорозі? Тоді вам потрібна спеціальна колонка SleekSpeak.

Пристрій являє собою невеликий зрізаний куб, який легко пристібається до керма або рамі велосипеда. Корпус має прогумовану поверхню і добре захищає від несильних ударів і дрібного дощу. Для підключення використовується інтерфейс Bluetooth, тому буде працювати зі смартфонами, MP3 плеєрами та іншими девайсами. На корпусі SleekSpeak є тільки кнопка включення і регулятор гучності. Акумулятора вистачає на 12 годин роботи, а максимальна гучність 80 децибел.

SleekSpeak поки доступна тільки в демонстраційному вигляді, але вже можна зробити попереднє замовлення . Якщо виробник збере певну кількість грошей, то почнеться його серійного виробництва.

Супер компактний синтезатор

Маленький, та молодецький пристрій Nebulophone Mini Arduino Synthesizer Kit, є маленькою і дуже компактною заміною величезному синтезатору.

Синтезатор, який може дозволити собі кожен. Завдяки йому ви можете відкрити в собі талант творца- музиканта. Синтезатор Nebulophone володіє всіма базовими настройками, які ми звикли бачити в звичайних синтезаторах, включаючи форму хвилі, загасання, перемикання між мажорних і мінорним звучанням і багато іншого. Працює ця пишнота на маленькій девятивольтовой батарейці.

Це супер-чудо можна купити всього за $ 55 на гіковскіе сайті ThinkGeek .

Для того, щоб дізнатися, як же воно працює, пропоную подивитися відео нижче.

На цьому все, гіковскіе вам настрою!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика