Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Кращий зовнішній жорсткий диск для PS4

 1. Кращі HDD c додатковим джерелом харчування
 2. Кращі пристрої Portable
 3. Інші сумісні зовнішні накопичувачі

Оновлення прошивки 4.50 консолі останнього покоління Sony PlayStation 4 дало можливість використовувати зовнішній жорсткий диск для ігор і додатків. Тепер можна завантажувати контент з PS Store прямо на зовнішній накопичувач, запускати з нього гри і зберігати ігрові дані. Оновлення прошивки 4

Вибір найкращого жорсткого диска для Sony PlayStation 4.

Для того щоб використовувати зовнішній HDD, досить просто відформатувати його з інтерфейсу PS4. Варто зауважити, що після цього ви не зможете більше використовувати цей девайс для зберігання звичайних файлів з комп'ютера. Тобто ви зовсім не зможете користуватися ним де-небудь, крім як на консолі.

Жорсткий диск для PS4 повинен відповідати наступним вимогам:

 • підключення USB 3.0;
 • ємність від 250 ГБ до 8 ТБ;
 • відсутність будь-яких надбудов, наприклад, вбудованих USB-хабів.

В офіційному релізі прошивки зроблена цікава обмовка про те, що не всі пристрої можуть бути сумісні з PS4. Вельми насторожує, адже зовнішній хард - задоволення недешеве. Навряд чи б вам хотілося витратити пристойну суму, а вдома виявити, що PlayStation 4 його не бачить. Для цього розглянемо, які HDD добре підходять для ігор, і виберемо найкращий зовнішній жорсткий диск для PS4.

ПОРАДА. В цілому можна придбати знімний зовнішній жорсткий диск USB 3.0 без додаткового джерела живлення. Розмір дискового простору при цьому може досягати 5 ТБ. Можна використовувати і накопичувач з додатковим харчуванням.

Цілком підійде HDD зі швидкістю обертання шпинделя 5400 RPM. Така швидкість у рідного внутрішнього хард самої приставки. Але якщо ви оберете пристрій з 7200 RPM, це прискорить час завантаження в іграх.

Крім того, PS4 підтримує SSD-накопичувачі , Простіше кажучи, флешки. Вони зараз теж мають пристойної ємністю, зате компактні і легко поміщаються в кишені. Наприклад, Kingston HyperX Savage 512 ГБ вартістю майже в 19000 р. Володіє хорошими технічними параметрами, але відлякує ціною при не дуже великий у порівнянні з HDD ємністю.

Кращі HDD c додатковим джерелом харчування

Наявність додаткового живлення, а саме підключення до електромережі вирішує проблему забезпечення потужності. Це було актуально для попередньої консолі PS3 , Яка не могла працювати з деякими портативними носіями через брак харчування. Розглянемо кращі HDD для PS4:

 1. WD My Book - випускається з величиною дискового простору від 2 до 8 ТБ. Середня ціна від 7 до 20 тис. Р. в залежності від ємності. Основні характеристики:
 2. Seagate Backup Plus - буває від 2 до 8 ТБ, в російських магазинах асортимент не такий широкий, як правило продаються 3 і 5 ТБ за ціною від 7 до 10 тис. Без проблем можна купити на Амазон. Характеристики:
 3. Seagate Expansion - ще один хард від Seagate, випускається від 2 до 8 терабайт. Більш економічне пропозиція за рахунок меншої швидкості і відсутність автоматичного резервного копіювання даних. 5 ТБ обійдуться близько 8 тисяч рублів. Характеристики:
 4. WD My Book Duo - містить два жорсткі диски в одному корпусі з можливістю незалежної роботи кожного з них. Випускається в обсязі від 4 до 16 ТБ. Ціна в РФ за 4 ТБ від 12000, за 12 ТБ порядку 45000. Характеристики:

Кращі пристрої Portable

Якщо в назві HDD присутня Portable, це означає, що він харчується тільки від порту USB і не потрібно включати його в розетку. У попередній PlayStation 3 були проблеми в роботі з такими пристроями. PS4 прекрасно справляється без додаткового живлення. Тому якщо ви не хочете нагромаджувати простір проводами і масивними коробками, то наступні HDD саме для вас:

 1. Seagate Backup Plus Ultra Slim - по багатьом рекомендаціям кращий для ПС4 в цій категорії. Випускається в ємності від 1 до 4 ТБ. Ціна від 4 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в залежності від обсягу. Характеристики:
 2. WD My Passport Ultra - існують моделі від 500 ГБ до 4 ТБ. Ціни в межах від 3 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в залежності від ємності. Характеристики:
 3. Seagate Expansion - існують портативні варіанти моделі від 1 до 5 ТБ. Це поки що єдиний в категорії носій, що випускається в ємності 5 ТБ. Ціна починається від 4 тисяч рублів. Характеристики:
 4. Samsung T3 Portable SSD - Flash-диск 250 ГБ, 1 і 2 ТБ. Ціна від 8 до 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в залежності від ємності. Характеристики:

Інші сумісні зовнішні накопичувачі

Є ще кілька моделей, які гарантовано будуть працювати з PS4:

 1. Transcend ESD400K - ємність пристрою починається з 256 ГБ, ціна від 7500 рублів:
 2. Toshiba Canvio Connect II - від 500 ГБ до 2 ТБ, ціна від 2500 рублів. Характеристики:
 3. Toshiba Canvio Basics - варіант з додатковим харчуванням від компанії Тошиба. Можливі розміри від 500 ГБ до 3 ТБ. Ціна від 2500 до 6500 рублів. Характеристики:

У підсумку можна сказати, що Sony дійсно ввела широку підтримку зовнішніх пристроїв зберігання інформації. Причому це не тільки HDD, але і SSD-накопичувачі, тобто ті, у яких флеш-пам'ять і всередині немає обертового диска. Вони характеризуються більшою швидкістю, компактними розмірами, але і високою вартістю і обмеженим можливим обсягом. Самі ємкі і швидкі - це стаціонарні HDD c джерелом харчування. Але в них незручно те, що вимагають місця в розетці.

Портативні диски компактні і зручні, але трохи поступаються за технічними параметрами. Який саме зовнішній жорсткий диск краще підійде вашій приставці PS4, ви можете визначити виходячи з технічних параметрів, зовнішнього виконання і своїх фінансових можливостей.

Категории

Новости

Арт терапия для женщин
Арттерапия (лат. ars — искусство, греч. therapeia — лечение) представляет собой методику лечения при помощи художественного творчества. Арттерапия сегодня считается одним из наиболее мягких, но эффективных

Что делать в компьютере когда скучно видео
Наша компания начала выпуск опытных образцов продукции. Ее производство связано с применением контактной сварки. Если сама сварка была разработана нашими инженерами, то механические приводы нужно разрабатывать

Мобильный шиномонтаж
Выездной шиномонтаж, он же мобильный, передвижной шиномонтаж – это передвижной пост шиномонтажной мастерской, оснащённый всем нужным оборудованием для проведения всех шиномонтажных работ. За последние

Где купить смартфон из Китая
Я долго искал телефон себе и жене и никогда не думал, что буду выбирать смартфоны из китая. Но не прогадал, заказал жене Meizu Pro 6 Plus 64Gb, а себе такой же, только с памятью 128Gb. Довольный как

Чистка ноутбуков
Чтоб провести очистку верно и не разрушить устройство, необходимо осознать, что конкретно в ней нуждается. В работе каждого современного компьютера задействован микропроцессор из кремния. Его можно сопоставить

Преобразователь частоты
Частотный асинхронный преобразователь частоты служит для преобразования сетевого трёхфазного либо однофазового переменного тока частотой 50 (60) Гц в трёхфазный либо однофазовый ток, частотой от 1 Гц

Автосервис киев
На этой страничке вы сможете безвозмездно скачать либо прочесть бизнес-план автосервис киева. Используя предложенный эталон бизнес-плана в качестве готового шаблона, вы можете без особенного труда составить

Об известных узбекских музыкантах
Музыкальная культура многообразна и многогранна. Различные музыкальные стили и направления имеют своих поклонников, независимо от возраста, гендерной и национальной принадлежности. Известный в Узбекистане

Где заказать установку систем безопасности
Современные системы безопасности достаточно работают эффективно и позволяют сохранить имущество от хищения и прочих неприятностей, а так же обеспечивают неприкосновенность личности. Но, сама по себе

Купить электрошокер
Электрошокеры-дубинки превосходят другие типы купить электрошокеров по мощности разряда, вольтажу и поражающему эффекту. Это уже не совершенно орудие самообороны, а быстрее нелетальное штатское орудие

 
Яндекс.Метрика