Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Кращий браузер для нетбука

  1. Firefox
  2. Chrome
  3. Яндекс
  4. Opera
  5. Tor Browser
  6. Internet Explorer
  7. Мій вердикт

Вибір оглядача мережі інтернет не є складним моментом для сучасного користувача ПК. Просто завантажуєте потрібний софт і вже через деякий час Ви до нього обов'язково звикнете. Але для власників малопотужних лептопів ситуація трохи відрізняється, і вибирати кращий браузер для нетбука потрібно більш ретельно. У цій статті я поділюся власним досвідом і розповім, яке ПЗ оптимально використовувати при обмеженій кількості системних ресурсів.

ЗМІСТ СТАТТІ:

Добре, що на сьогоднішній день розробники пропонують безліч різних варіантів на будь-який смак і колір. Ми розглянемо найпопулярніші, а в кінці підсумуємо огляд і виберемо «золоту середину». У минулій статті я описував ТОП 5 луших браузерів для комп'ютера.

Відразу ж зазначу, що деякі браузери працюють спритніше і не споживають багато ОЗУ, які не навантажують процесор. Інші програми краще відтворюють онлайн відео і мають ряд переваг.

Ну що, поїхали?

Firefox

Один з найпопулярніших браузерів, який широко використовується в колі веб розробників. Цьому сприяє наявність вбудованого відладчика і розширення FireBug. Взагалі, доповнень у Mozilla дуже багато, для самих різних цілей. Тобто, Ви можете розширювати функціонал додатка так, як Вам заманеться.

Але варто враховувати, що кожне розширення буде «їсти» ресурси системи, що не є добре для нетбука. Якщо на Вашому пристрої встановлено 2 Гб оперативної пам'яті і процесор нового покоління, то одночасне відкриття декількох вкладок (до трьох) не сильно позначиться на продуктивності. Але для більш слабких моделей така завантажене може привести до ривків під час перегляду відео або тривалої завантаженні сторінок.

Завантажити Firefox (з офіційного сайту) можна, клікнувши по цій чудовій кнопці:

завантажити

Увага! Деякі юзери впевнені, що установка Windows XP може вирішити проблему. Як показує мій досвід, «сімка» (Starter) працює набагато стабільніше і не сильно перевершує XP в споживанні ОЗУ.

Chrome

Програмний продукт Google є одним з моїх улюблених браузерів. Він частенько оновлюється, і навіть якщо Update виходить не надто стабільний, то незабаром випускається виправлення помилок, яке вирішує всі проблеми.

Головна перевага цього ПО - швидкість роботи. Але і тут є один сумнівний момент. Чим більше вкладок Ви відкриваєте, тим більше процесів запускається. І кожен з них «їсть» близько 50 Мб оперативної пам'яті. Більше п'яти вкладок - і додаток починає «замислюватися». Але для одного або двох відкритих сайтів оглядач інтернету відмінно справляється зі своїм завданням.

Ще мені подобається, що додаток сповіщає про відвідини шкідливих ресурсів, навіть без установки додаткових розширень і антивірусів.

Розповсюджується абсолютно безкоштовно. Ось посилання на скачування:

Яндекс

На своєму стаціонарному ПК я використовую саме це рішення. Його ядром є той же Хром, але тільки з поліпшеним інтерфейсом. Штука дуже зручна.

  • Можна в адресному рядку вводити як посилання, так і пошуковий запит. У другому випадку буде відображено результати пошуку в Яндексі.
  • Як і в інших аналогах, можна розширювати функціонал за допомогою установки доповнень.
  • Для нетбука є важлива функція «Турбо», яка стискає контент на сторінці при повільному інтернет-з'єднанні, що також знижує навантаження на систему. Можна включити автоматичний режим або примусовий.

Останню версію можна завантажити з офіційного джерела:

Opera

Один з найперших браузерів, який я використовував ще на старенькому ноутбуці Асус в 2006 році. Тоді особливо і вибору не було. Зараз даний програмний продукт значно удосконалився, обріс корисним функціоналом. Чого тільки варта режим «Turbo», що прискорює завантаження сайтів при слабкому інтернеті.

У нових версіях з'явився вбудований блокіратор реклами, який перешкоджає відображенню непотрібних оголошень. Як результат, сторінка запускається швидше і не так сильно витрачає оперативну пам'ять. Крім того, навіть п'ять одночасно відкритих вкладок Не обтяжують систему настільки, щоб працювати в браузері було некомфортно. Ще одним корисним нововведенням стала функція економії батареї.

Досить цікаве рішення для малопотужних ПК. Раджу спробувати, порівняти з іншими аналогами. Офіційна версія лежить за посиланням:

Офіційна версія лежить за посиланням:

Tor Browser

Один з моїх знайомих використовує портативну версію даного ПО на своєму нетбуці Самсунг. За своєю функціональністю додаток значно поступається вищезазначеним варіантами, але головною його перевагою є можливість перегляду заблокованих ресурсів (торрент сайти, наприклад). Є вбудований анонімний режим перегляду для забезпечення максимальної конфіденційності в мережі.

За швидкістю роботи не можу сказати, що Тор занадто шустрий, оскільки використовує движок Firefox. Хочете протестувати його? Ось посилання на скачку:

завантажити

А тепер - увага!

Internet Explorer

Багато хто може зараз запитати: «Навіщо взагалі згадувати це творіння Microsoft в даному огляді?». Не поспішайте з критикою. Нехай цей браузер не такий легкий, як інші, але після тривалого запуску він починає «літати». Інтерфейс не дуже, користуватися програмою новачкові не дуже зручно. Та й з апаратним прискоренням при відтворенні відео у нього туговато. Але в іншому (перегляд пошти, новин та інших подібних ресурсів), він дійсно працює швидко.

Раджу використовувати версію не нижче 11-ої, щоб забезпечити нормальну роботу зі скриптами і стилями відображення сторінок.

Мій вердикт

Якщо Ваш нетбук ставитися до найпершим моделям, то рекомендую Гугл Хром або Опера. Для більш потужних систем можна спробувати ті ж варіанти або Яндекс браузер. Це мої побажання, засновані на особистому досвіді. Деякі з моїх читачів рекомендують Safari для Windows .

Ви можете вибрати будь-який з розглянутих додатків, встановити його і в « диспетчері завдань »(Ctrl + esc + shift) переглянути реальну завантаження. Якщо не влаштує, вибирайте інший оглядач інтернету.

З повагою, Віктор

Ну що, поїхали?
Хочете протестувати його?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика