Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


iPhone на 16 ГБ нікому не потрібен. Чому?

випустивши iPhone 6s і iPhone 6s Plus , Apple вирішила не позбуватися від версій з 16 ГБ вбудованої пам'яті . Здавалося б, такого розміру ледь вистачить для фотографій і музики, не кажучи вже про ігри, додатках і так далі. Причина цього є, але до виходу наступного покоління смартфона вона може вже не вплинути на рішення компанії.

не позбуватися від версій з 16 ГБ вбудованої пам'яті

Справа в тому, що 33% всіх покупців iPhone і раніше вибирають мінімальну версію на 16 ГБ. Як правило, це відбувається через ціну - не всі вважають за потрібне переплачувати за 100 доларів за додаткові гігабайти. Про це повідомляється в звіті компанії RBC Capital Market.

Однак кількість таких покупців стрімко скорочується: за рік воно скоротилося на сім відсотків, оскільки найбільше користувачів вибирають модель з 64 ГБ вбудованої пам'яті (51%), а на версію з 128 ГБ доводиться 16% замість 12%.

Як повідомляють аналітики, все більше покупців усвідомлюють, що сильно обмежують себе покупкою версії з 16 ГБ (навіть повноцінне 4K-, відео запишеш ). Проте обсяг пам'яті 32 ГБ Apple, схоже, повертати не збирається. Дійсно, навіщо, якщо і 64 ГБ розходяться як гарячі пиріжки?

Свого часу у мене були два iPhone з 16 ГБ пам'яті - iPhone 4s і iPhone 5 . І мало хто стане сперечатися, що кілька років тому цього вистачало. Але тепер комусь не вистачає і 128 ГБ, що зовсім дивно.

Але тепер комусь не вистачає і 128 ГБ, що зовсім дивно

Дійсно, навіщо, якщо і 64 ГБ розходяться як гарячі пиріжки?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика