Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


iPhone 7 будуть поставлятися з навушниками EarPods і Lightning-адаптером

Ходять чутки, що чергова модель iPhone залишиться без стандартного аудіо-роз'єму, так як це дозволить зробити пристрій більш тонким

Ходять чутки, що чергова модель iPhone залишиться без стандартного аудіо-роз'єму, так як це дозволить зробити пристрій більш тонким. Замість звичайних EarPods користувачеві будуть запропоновані навушники з підтримкою Bluetooth.

По всій видимості, Apple має намір поставляти з iPhone 2016 року навушники EarPods з класичним 3,5-мм штекером, а також додатковий Lightning-адаптер. Про це повідомили журналісти Macotakara, побувавши на виставці Computex Taipei 2016:

- На Computex Taipei 2016 багато виробників показали власні аудіо-адаптери Lightning, і до нас дійшли чутки, що в комплекті з iPhone 7 будуть поставлятися навушники зі звичайним штекером, а разом з ними адаптер Lightning.

На перший погляд ця інформація викликає здивування - Apple рідко вживає напівзаходи, і представивши технологічну новинку використовує її до кінця. Однак з іншого боку, надавши клієнтам перехідник зі звичайного аудіо-штекера на Lightning, корпорація не тільки йде на поступки клієнтам, раніше купили дорогі навушники, але і забезпечить собі нове джерело доходу.

Після продажу iPhone або Mac компанія Apple не припиняє заробляти на клієнті, і мова йде навіть не про онлайн-сервісах. Аксесуари американської компанії є дуже якісними, але при цьому крихкими і дорогими. Одного разу я випадково наступив на адаптер харчування MacBook і зіткнувся з неприємною реальністю - виявилося, що аналог обійдеться приблизно в $ 100. Apple не соромиться заробляти на адаптерах і шнурах, які на око і на дотик здаються якісними і дорогими, але служать менше часу, ніж основний пристрій.

Як ви вважаєте, скільки буде коштувати заміна адаптера 3,5 мм-Lightning, якій прослужить менше, ніж EarPods?

Як ви вважаєте, скільки буде коштувати заміна адаптера 3,5 мм-Lightning, якій прослужить менше, ніж EarPods

Щоб не пропустити нічого важливого зі світу ігор та технологій, вибери зручний спосіб отримувати повідомлення про нові статтях: підписуйся на канал iG в Telegram або напиши нашому боту , А ще ти можеш стежити за новинами в Viber .

Як ви вважаєте, скільки буде коштувати заміна адаптера 3,5 мм-Lightning, якій прослужить менше, ніж EarPods?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика