Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Інтерфейс iPhone X порушує патенти Qualcomm

На початку грудня Qualcomm звинуватила Apple в порушенні 16 патентів. Один з патентів відноситься до смартфону 2009 року на операційній системі Palm OS. Qualcomm вважає, що Apple незаконно скопіювала інтерфейс Palm OS, повідомляє PhoneArena. На початку грудня Qualcomm   звинуватила   Apple в порушенні 16 патентів

Представники Qualcomm стверджують, що жести для перемикання між додатками в iPhone X були скопійовані зі смартфона Palm Pre , Випущеному в 2009 році. Пристрій працювало під керуванням Palm OS. У 2014 році Qualcomm купила кілька патентів, що належать до інтерфейсу Palm OS.

Всі розробки Palm, що належать Qualcomm, сильно поліпшили функціональність мобільних пристроїв. Вони також використовуються в продуктах Apple без ліцензії або дозволу.

Із заяви Qualcomm

Судові розгляди між Apple і Qualcomm почалися на початку 2017 року. Apple першої подала позов , Звинувативши Qualcomm в неконкурентній поведінці на ринку. У відповідь Qualcomm подала зустрічний позов, в якому вимагала заборонити імпорт iPhone в США.

Слідкуйте за новинами Apple в нашому Telegram-каналі , А також в додатку MacDigger на iOS .

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика