Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Інтегрована відеокарта або дискретна: обираємо оптимальний варіант

Вибираючи комп'ютер, покупець часто стикається з проблемою підбору такого пристрою, як відеокарта для комп'ютера.

Вибираючи комп'ютер, покупець часто стикається з проблемою підбору такого пристрою, як відеокарта для комп'ютера

Щоб не помилитися з вибором, необхідно знати які існують відеокарти і які у кожної з них переваги і недоліки.

Існує два види відеокарт для комп'ютерів:

1. інтегрована відеокарта . Являє собою чіп, який вбудований або в материнську плату, або в процесор. Переваг у таких пристроїв чимало. По-перше, це маленька вартість. По-друге, вони мають низьке енергоспоживання. Тому найчастіше інтегрована відеокарта використовується в ноутбуках, нетбуках, планшетах. З такою відеокартою ці девайси працюють в автономному режимі набагато довше. Але є і недоліки. До них можна віднести відсутність системи охолодження і, як наслідок, низьку продуктивність. Крім того, вони не мають власної пам'яттю. Для роботи вони запозичують частина оперативної пам'яті комп'ютера (ноутбука). І останнє: якщо раптом така відеокарта для комп'ютера зламається, то купувати доведеться всю материнську плату. А це зовсім не дешево.

А це зовсім не дешево

2. Дискретна відеокарта для комп'ютера являє собою окрему плату, яка підключається в будь-якої слот материнської плати. До переваг такої відеокарти можна віднести наявність власної системи охолодження, високу продуктивність, наявність власної пам'яті. Мінус - відносно висока вартість. Дискретна відеокарта буде коштувати дорожче інтегрованої з такими ж параметрами. Крім того, вентилятори виробляють досить великий шум, а самі пристрої великі і споживають багато електроенергії.

Крім того, вентилятори виробляють досить великий шум, а самі пристрої великі і споживають багато електроенергії

Однак і ті, і інші відеокарти мають місце бути. Інтегрована відеокарта стане оптимальним вибором для офісних і робочих комп'ютерів (якщо, звичайно, робота не пов'язана з використанням графічних редакторів), а також для домашніх комп'ютерів, які використовуються для переглядів фільмів і простих ігор.

Купити нові і Б / У Інтегровану відеокарту або дискретну в інтернет магазині PC-1

Використання такої відеокарти для більш складних робіт призведе до її швидкої поломки. Якщо ж комп'ютер купується для того, щоб грати на ньому в сучасні ігри зі складною графікою або для роботи, яка пов'язана із застосуванням графічних або відео редакторів, то є сенс заплатити дорожче, але отримати надійне, потужний пристрій.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика