Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Huawei випустила «негеймерскую» версію ноутбука MateBook X Pro з 8 ГБ оперативної пам'яті і SSD на 512 ГБ, але без дискретної відеокарти NVIDIA

надтонкий ноутбук   Huawei MateBook X Pro був представлений ще на виставці MWC 2018   , Однак сьогодні компанія випустила більш доступну версію для користувачів, які не зацікавлені в ігровій продуктивності

надтонкий ноутбук Huawei MateBook X Pro був представлений ще на виставці MWC 2018 , Однак сьогодні компанія випустила більш доступну версію для користувачів, які не зацікавлені в ігровій продуктивності.

Справа в тому, що три з чотирьох конфігурацій ноутбук, представлених на початку року, за замовчуванням оснащувалися дискретною відеокартою NVIDIA MX150. Дане рішення важко назвати геймерським, проте з одного боку воно надавало початкову продуктивність в казуальних ігрових проектах, а з іншого боку - робило ноутбук більш «гарячим» і дорогим.

Нова конфігурація ноутбука Huawei MateBook X Pro отримала той же продуктивний процесор Intel Core i7, що і топова конфігурація, однак за графіком тепер відповідає інтегроване в процесор рішення. Об'єм оперативної пам'яті складає 8 ГБ, а роль постійного сховища даних виконує SSD ємністю 512 ГБ.

Нагадаємо, що ноутбук виконаний в 13,9-дюймовому форматі і укомплектований безрамковий сенсорним екраном з роздільною здатністю 3000 × 2000 пікселів і співвідношенням площі матриці до поверхні дисплейного модуля на рівні 91%. Клавіатура моделі захищена від попадання рідини і оснащена сканером відбитків, інтегрованим в кнопку включення, а також «спливаючі» вебкамерой між клавішами F6 і F7.

[Embedded content]

Вбудований акумулятор на 57,4 Втч за словами розробників забезпечує до 12 годин у режимі перегляду відео і підтримує технологію швидкої зарядки. Модель оснащується парою роз'ємів USB-C, одним портом USB-A, стандартним аудіовиходом, чотирма динаміками і масивом мікрофонів з підтримкою Cortana.

Нова конфігурація Huawei MateBook X Pro надійде в продаж 28 серпня по ціні близько $ 1599, учасники замовлення безкоштовно отримають фірмову док-станцію.

джерело: Gizmochina

Дякуємо: itc.ua

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика