Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


HTC Hero - перший в світі комунікатор на основі платформи Android з індивідуальним призначеним для користувача інтерфейсом

компанія HTC Corporation анонсувала HTC Sense, інтуїтивний і органічний інтерфейс, який, починаючи з нового комунікатора HTC Hero, буде використовуватися в портфоліо пристроїв HTC. компанія   HTC Corporation   анонсувала HTC Sense, інтуїтивний і органічний інтерфейс, який, починаючи з нового комунікатора HTC Hero, буде використовуватися в портфоліо пристроїв HTC

Інтерфейс HTC Sense заснований на тому, щоб саме контакти перебували в центрі взаємодії з пристроєм, що робить роботу з телефоном простий і природною. Інтерфейс заснований на трьох ключових принципах: «Зроби його своїм», «Будь ближче» і «Відкривай несподіване».

«Зроби його своїм» - це принцип, відповідно до якого кожен користувач повинен відчути, що телефон був створений спеціально для нього, причому їм же самим. Щоб цього домогтися, HTC надає користувачеві можливість самому організувати інформацію так, як йому буде зручно, щоб отримати швидкий доступ до наявних контактів і контенту. Для кого-то це означає можливість додавання на «робочий стіл» віджетів, таких як прогноз погоди або поновлення в Twitter. У той час як іншим знадобиться швидкий доступ до ділової інформації, такої, як електронна пошта, календар і час в різних точках світу. HTC також представляє нові настройки профілю, які називаються «Сцени» і дозволяють користувачеві створювати індивідуальні комбінації контенту, налаштувань і віджетів відповідно до того, яким повинен бути його комунікатор саме зараз.

«Будь ближче» - HTC Sense демонструє новий підхід до інтеграції різних комунікаційних каналів і додатків в один інтерфейс і надає користувачеві можливість залишатися на зв'язку з важливими для нього людьми. Завдяки HTC Sense, статус друзів в Facebook постійно оновлюється, а фотографії, включаючи фотографії на Flickr, завантажуються разом з текстовими повідомленнями або електронною поштою в одному загальному меню.

«Відкривай несподіване» - багато запам'ятовуються моменти в нашому житті ми переживаємо, але іноді не можемо толком пояснити. Інтерфейс HTC Sense надає безліч таких простих, але інноваційних доповнень, які порадують і часто здивують користувача. Наприклад, користувачеві буде приємно просто перевернути пристрій для відключення звуку вхідного дзвінка; а може просто сподобатися використовувати інтелектуальний набір номера. Інтерфейс HTC Sense також включає в себе функцію «Перспектива» яка передбачає нові можливості переглядати різний контент, такий, як електронна пошта, фотографії, повідомлення Twitter, музику всілякими способами.

Закруглені кути і вигнута нижня частина корпусу - форма HTC Hero створена спеціально для того, щоб він зручно містився в долоні або на щоці під час розмови. Конструктив HTC Hero передбачає довгий служіння своєму власникові - в моделі використано спеціальне покриття екрана, яке запобігає появи плям і продовжує термін служби екрану.

Володіючи 3,2 "HVGA-екраном, HTC Hero оптимізований для перегляду web-сторінок, мультимедіа та іншого типу контенту. При цьому комунікатор володіє невеликим розміром і вагою і зручно розташовується на долоні. В широкий спектр характеристик пристрою входять GPS-приймач, цифровий компас , датчик положення в просторі, гніздо 3,5 мм для навушників, 5-Мп камера з автофокусом і слот для карти пам'яті MicroSD. в комплекті з пристроєм поставляється картка ємністю 2 ГБ. в HTC Hero є спеціальна апаратна кнопка «Пошук», функціонал якої не вичерпується ться базовим пошуком документів і надає розширений пошук по контексту, в тому числі в повідомленнях Twitter, в списку контактів, у вхідних повідомленнях і в інших розділах телефону Hero.

У Росії HTC Hero з'явиться в чорному корпусі. У серпні він буде представлений ексклюзивно в салонах найбільшого оператора стільникового зв'язку в Росії і країнах СНД компанії МТС.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика