Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Hp не включається дисплей. Не включається ноутбук HP

 1. Не включається екран ноутбука HP
 2. Як включити ноутбук?

Раптово користуватися вашим портативним комп'ютером стадо неможливо через те, що не працює екран ноутбука HP? Ви хочете знати, через що це сталося, чому він не показує, і що необхідно зробити, щоб повернути лептоп в робочий стан? значить, дана інформація буде вам вкрай корисною.

Якщо перестав працювати екран вашого портативного комп'ютера, в ваших силах провести попередню діагностику. Для цього слід підключити до ноутбука зовнішній монітор. Якщо на моніторі проблем із зображенням не буде, значить, пошкоджені матриця або шлейф матриці. Непрацюючу деталь необхідно буде замінити.

Але якщо і з зовнішнім монітором картинка не з'явилася, то можна припустити, що проблеми з залізом:

 1. Якщо при відкритті-закритті кришки лептопа ви помічаєте, що в закритому стані відключається екран, йде в сплячий режим, а при відкритті портативного комп'ютера знову почне працювати, то відбувається це через натискання або віджимання кнопки. Кнопка, як правило, механічна, від попадання бруду і вологи вона залипає, її може замкнути від механічного пошкодження. Знаходиться це кнопка, як правило, на клавіатурі, в верхньому кутку або на панелі екрану, або в торці, в місці замикання кришки. І якщо ця кнопка пошкоджена, дисплей може не включатися. В даному випадку потрібно міняти кнопку.
 2. Коли зображення на лептопі є, а підсвічування при цьому не працює - швидше за все, несправний інвертор або лампа підсвічування. Саме дані деталі відповідають за підсвічування. Виходять з ладу вони в результаті механічних пошкоджень , Перегріву або контакту з рідиною. Залежно від ступеня пошкодження, інвертор можна відремонтувати або замінити, а ось лампа підсвічування просто змінюється.
 3. Ви бачите, що сам дисплей чорний, але з боків є підсвічування (іноді підсвічування може не бути)? В такому випадку можна припустити наступні проблеми в «залізі»:
Раптово користуватися вашим портативним комп'ютером стадо неможливо через те, що не працює екран ноутбука HP
 • Найпоширенішою причиною даного явища (80%) є неполадки відеочипа. Відеокарта страждає від перегріву і може просто згоріти. Лагодження відеокарта не підлягає, необхідна заміна.
 • Ви переконалися, що з відеочіпом все в порядку? В такому випадку необхідно перевірити, чи не відійшли чи контакти модуля пам'яті, блоку живлення і т.д. У 5% випадків проблема саме в цьому, перевірити треба все.
 • Так само в 5% винуватцем може стати південний міст. Перегрів і неправильне використання USB-порту можуть пошкодити його. Заміна на новий південний міст виправить становище.
 • Можливі й інші ушкодження, на них в загальній сумі припадає 10%. Тут з'ясувати причини здатна тільки детальна професійна діагностика, яка покаже, чому сталася поломка.

Не включається екран ноутбука HP

Якщо ж не включається екран ноутбука HP, на ньому з'явилися смуги то необхідно перевірити:

Якщо ж не включається екран ноутбука HP, на ньому з'явилися смуги то необхідно перевірити:

Якщо вантажиться ноутбук НР і все зависає.

 1. Проблема з жорстким диском лептопа HP.
 2. Помилки на жорсткому диску.

Після фізичних ушкоджень, ударів можуть бути інші проблеми і необхідно робити діагностику. У нашому сервісі telemama проведуть дану процедуру абсолютно безкоштовно, а також усунуть будь-які неполадки портативного комп'ютера HP Compaq, Mini, Pavilion, ProBook, G-серія, Envy.

Лови момент: До закінчення акції залишилося 2 тижні!
Сезонна знижка 40-70% Найменування деталі Вартість комплектуючих в руб. вартість установки
(Ремонту) в руб. Замовити послугу

Гарантія 1 рік Телефонуйте або натисніть Середня ціна матриці 4500 3950 руб. 900 2900 900 1500 900 1900 900 900 900 1100 900 Заміна акумулятора 1800 900 від 900 (на ваш вибір і в залежності від продуктивності) 900 1990 Заміна південного моста від 800-2900 (залежно від моделі ноутбука) 1990 від 900-2900 (залежно від моделі ноутбука) 1990 900 900 900 900

До ак і у багатьох інших виробників ноутбуків, у HP є свої не зовсім вдалі моделі. Мова йде про серії Pavilion, на яких тотально перегорає відеочіп, якщо не дотримуватися елементарних поради. Що робити, якщо все-таки не вдалося зберегти ноутбук і в один прекрасний момент замість зображення у нього - чорний екран.

Для початку варто прийняти той факт, що ноутбук доведеться розбирати в 99% випадків. Тому перш за все кілька конструктивних особливостей, які треба знати, щоб без проблем розібрати HP Pavilion.

Увага! Багато зображень. Прибрано під спойлер:

Подивитися зображення

Викручуємо все болти на задній панелі:

Зверніть увагу на отвори біля батарейки BIOS. Там теж є болти - їх не дуже помітно з першого погляду - але саме вони будуть заважати зняти кришку

Там теж є болти - їх не дуже помітно з першого погляду - але саме вони будуть заважати зняти кришку

Акуратно піднімайте клавіатуру - перед остаточним зняттям потрібно від'єднати шлейф


Акуратно піднімайте клавіатуру - перед остаточним зняттям потрібно від'єднати шлейф

Не забувайте перевірити всі отвори - все ви болти ви відкрутили. Не тягніть і не намагайтеся силою демонтувати материнську плату - для цього не потрібно докладати зусиль, якщо зроблено все правильно:


Не тягніть і не намагайтеся силою демонтувати  материнську плату  - для цього не потрібно докладати зусиль, якщо зроблено все правильно:

Не забудьте відключити роз'єм під материнською платою:


Не забудьте відключити роз'єм під материнською платою:

Вимкніть залишилися роз'єми:


Вимкніть залишилися роз'єми:

Зверніть увагу, що штекери оснащені спеціальною допоміжної «петлею» за яку їх і потрібно тягнути, щоб відключити:


Зверніть увагу, що штекери оснащені спеціальною допоміжної «петлею» за яку їх і потрібно тягнути, щоб відключити:

 • Всі контрольні індикатори на панелі ноутбука горять, але екран і раніше чорний - немає зображення.
 • Дисплей спалахує на пару секунд, потім все одно гасне
 • Погано чи взагалі не працює периферія (миша через USB, клавіатура)
 • Ноутбук може не включається з першої спроби, а тільки з другої, третьої і т.д. В процесі роботи несподівано, без будь-яких причин перезавантажується
 • Чи не оновлюється драйвер відеокарти.
 • Ноутбук працює з істотними затримками
 • Екран починає моргати / мерехтіти. Це спостерігається, в тому числі, до завантаження операційної системи
 • Якщо йде трансляція по Skype, то співрозмовник вас бачить, навіть коли у вас згас екран
 • Дисплей гасне тільки на самому початку роботи ноутбука. Через деякий час дисплей працює в штатному режимі

Миготлива клавіша Caps Lock - це добре. Без жартів. Це означає, що ноутбук сам може підказати, в чому несправність - а це крайня удача. Розшифрувати цю вакханалію світла на клавіатурі можна на офіційному сайті HP - матеріал на російській мові підкаже, як трактувати сигнали Caps Lock

Потрібно відзначити, що на материнській платі розташовано дві відеокарти. Вбудована відекарти завжди розташована на північному мосту. Дискретна відеокарта зазвичай знаходиться біля процесора. На ній найчастіше написано ATI або AMD і вона накрита радіатором. Обидві відеокарти повинні бути розташовані під трубками охолодження /

Для перевірки відеокарти слід підключити зовнішній монітор або телевізор через порт HDMI (або VGA, якщо є), тобто вивести на нього зображення. Так ви зрозумієте, що у вас не працює. Якщо зображення на підключеному моніторі є - проблема в матриці ноутбука (дисплей, екран). Якщо зображення немає навіть на підключеному моніторі - це значить, що вийшла з ладу відеокарта ноутбука ( північний міст )

Як включити ноутбук?

Найпростіший і найбільш ефективний спосіб позбутися від чорного екрану - це «прогріти» або, як це ще називається, «дути» на північний міст. Робиться це або за допомогою промислового фена, або за допомогою «народного» способу нагрівання звичайною лампою розжарювання (в ідеалі потрібна перенесення)


Часто проблемою з не включається дисплеєм є оперативна пам'ять. Особливо це актуально для тих, хто розбирав / збирав свій ноутбук самостійно. Потрібно запам'ятати кілька тез про її роботі в HP:

 1. Якщо ви вирішили замінити або збільшити розмір ОЗУ в ноутбуці, то врахуйте, що планки повинні бути однакові, одного виробника. Частота - 1333 Мгц, допускається використання 1600 МГц.
 2. Для початку висуньте планки пам'яті і спробуйте прочистити контакти.
 3. Далі потрібно вставити модуль пам'яті назад в його гніздо, утримуючи його під кутом 45 °, натисніть на модуль, щоб він зафіксувався в гнізді. Верхню частину ОЗУ закріпіть стане на місце, які кріплять модуль. Тут працює такий принцип: натиснув трохи краще - клацнули сильніше.
 4. Якщо у вас вставлені дві планки по 1гб, то варто спробувати поміняти їх місцями.

Як скинути BIOS?

Ще один гарний спосіб позбутися від чорного екрану - витягнути батарейку BIOS . Після того, як витягли батарейку - тисніть на кнопку включення (харчування) - 7-8 секунд. Потім вставляйте батарейку назад і запускайте ноутбук.

Як оновити BIOS?

Буває так, що чорний екран переслідує користувачів навіть коли ноутбук включається. Але при старті Windows вона дуже довго завантажується - до 10 хвилин чорного екрану, і тільки потім - вітання. Також в симптоми можна записати довгий пробудження ноутбука (вихід з режиму сну), довгий запуск від імені адміністратора. Що робити?

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ ControlSet001 \ Control \ Class \ {GUID тут
HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ ControlSet001 \ Services \ amdkmdag
HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ amdkmdag
HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class \ {GUID} \ 0000

Якщо в зазначених місцях не буде даного параметра , Натисніть CTRL + F і в пошуковий рядок введіть EnableULPS. Спробуйте пошукати так.


Спробуйте пошукати так

Цією командою ми змушуємо відеокарту працювати завжди, ніколи не вимикатися, навіть якщо ноутбук не використовується (як раз той самий режим сну). Але цим ми трохи піднімемо енергоспоживання ноутбука і підвищення температури відеокарти - не критично, але варто про це пам'ятати.

Якщо під час функціонування Вашого портативного комп'ютера Ви зіткнулися з проблемами, наприклад, не включається ноутбук HP, Вам варто якомога швидше звернутися до нас в спеціалізований сервісний центр . Тут наші висококваліфіковані майстри зможуть гранично швидко з'ясувати за допомогою діагностики, що сталося, де трапилася поломка, з якої причини, а також що необхідно зробити, щоб це усунути. Все це вони роблять абсолютно безкоштовно. При цьому використовується новітнє обладнання , Що гарантує точність і надійність здійснення подібної процедури.

Отже, якщо у Вас не включається ноутбук HP Pavilion (Compaq, Pavilion, ProBook, G-серія, Mini, Envy), а чому і що при цьому робити, Ви не знаєте, необхідно просто звернутися до нас. Після проведення діагностики наші фахівці визначать місце поломки, фактор, який викликав її появу, а також назвуть Вам терміни і вартість необхідних відновлювальних процедур. Тому не варто займатися самостійним з'ясуванням причини неполадки, довірте цю справу професіоналам.

Тому не варто займатися самостійним з'ясуванням причини неполадки, довірте цю справу професіоналам

безкоштовно

безкоштовно

1500 руб.

Як правило, ноутбук HP Pavilion не включається в різних ситуаціях через різні факторів. Для початку варто звернути увагу на роз'єм живлення ноута. Ви можете помітити, що він кілька пошкоджений, а іноді навіть частково вирваний. Відповідно це впливає на неможливість здійснення зарядки. І як результат, апарат не включається. Для усунення подібної поломки в переносних ПК, як правило, необхідно здійснювати заміну роз'єму. Ця процедура відніме у Вас мінімум часу і матеріальних ресурсів, зате допоможе повернути надійну і безперебійну роботу ноутбука HP Pavilion.

Велика ймовірність також пошкодження зовнішнього блоку харчування. При цьому якщо акумуляторна батарея сяде, Ваш ноутбук HP Pavilion не включатиметься, оскільки АКБ не піддасться зарядці. Для відновлення нормального функціонування апарату Вам, швидше за все, знадобиться заміна даної комплектуючої.

Також, якщо у Вас не включається ноутбук HP Pavilion від батареї і від мережі, варто перевірити материнську плату. Можливо, в ланцюзі харчування сталося пошкодження, і через це апарат буде перегріватися. Для з'ясування точного діагнозу необхідно буде втручання фахівців.

Іноді поломка, коли не включається ноутбук HP і пищить, може бути пов'язана з неправильною роботою кулера, що призводить до перегрівання пристрою і в кінцевому результаті портативний комп'ютер перестає завантажуватися.

Фахівці також рекомендують перевірити прошивку BIOS . Оскільки якщо вона відсутня або пошкоджена, Вам знадобиться нова. Адже саме через подібну неполадки ноутбук HP Pavilion також може не включатися. А користувач, як правило, не може зрозуміти, чому і що робити.

Якщо у Вашій ситуації при натисканні на кнопку включення починає крутитися кулер на високих оборотах, загоряються індикатори, але далі апарат відмовляється завантажуватися і монітор не загорається, можна припустити, що у Вас портативний комп'ютер сильно грівся, відповідно через це міг вийти з ладу північний міст Якщо у Вашій ситуації при натисканні на кнопку включення починає крутитися кулер на високих оборотах, загоряються індикатори, але далі апарат відмовляється завантажуватися і монітор не загорається, можна припустити, що у Вас портативний комп'ютер сильно грівся, відповідно через це міг вийти з ладу північний міст. Не варто виключати можливості виходу з ладу оперативної пам'яті або центрального процесора . З'ясувати точно, в чому справа і чому не включається ноутбук HP Pavilion, можна буде тільки після первинної діагностики. Тому, якщо Ви зіткнулися з будь-якими проблемами у функціонуванні портативного комп'ютера, негайно звертайтеся до нас. Ми в рекордно стислі терміни допоможемо Вам усунути всі наявні неполадки у всіх моделей HP Compaq, Pavilion, ProBook, G-серія, Mini, Envy. І зробимо це якісно і надійно!

Дотримуйтесь інструкцій в даному документі , Щоб усунути проблему з порожнім екраном після включення комп'ютера. Якщо комп'ютер не включається (не блимають індикатори і не лунають звуки) або на екрані відображається повідомлення про помилку, див. Розділ Покрокові рішення HP - Пошук та усунення несправностей при відсутності харчування або початкового завантаження або Комп'ютер не запускається (Windows 8). Якщо після введення пароля відображається порожній екран з миготливим курсором, см. Чорний або порожній екран з миготливим курсором після введення пароля Windows.

Крок 2. Підключення зовнішнього монітора для перевірки справності дисплея

Чорний екран може відображатися в разі пошкодження драйвера відеокарти, або якщо виникла проблема з підсвічуванням рідкокристалічного монітора. Щоб перевірити екран, підключіть зовнішній монітор і перезавантажте комп'ютер. Тестування за допомогою зовнішнього монітора корисно в тому випадку, якщо екран ноутбука залишається чорним, але при цьому чутні звуки, наприклад шуми вентиляторів, що обертаються приводів, або інші звукові сигнали , Що вказують на те, що комп'ютер працює.

Мал. : Підключення зовнішнього монітора

Якщо графічний драйвер, драйвер чіпсета і BIOS оновлені, але дисплей ноутбука і раніше залишається чорним, ЖК-екран може бути пошкоджений. Зверніться в компанію HP за допомогою по технічних питань або надішліть ноутбук в сервісний центр.

Якщо чути звук роботи пристрою, але на екранах немає зображення, перейдіть до зро кроку щодо усунення несправностей.

Крок 3. Відновлення BIOS ноутбука шляхом натискання клавіш

При оновленні BIOS на ноутбуці копія попередньої версії зберігається в розділ HP_TOOLS жорсткого диска . Багато моделей ноутбуків HP мають функцію аварійного відновлення BIOS, яка дозволяє відновлювати і встановлювати останню робочу версію BIOS з робочого жорсткого диска. Функція аварійного відновлення BIOS не інтегрована в BIOS і розрахована на роботу в разі виникнення невиправної помилки системи.

виконайте такі дії , Навіть якщо на моніторі нічого не відображається:

якщо відновлення BIOS не вирішило проблему порожнього екрану, перейдіть до наступного кроку щодо усунення несправностей.

Крок 4. Повторне модуля пам'яті

Зображення на екран монітора не виводиться, якщо який-небудь модуль пам'яті встановлений нещільно. Перевстановлення модуля пам'яті може допомогти усунути неполадку з порожнім екраном. Щоб перевстановити модуль пам'яті, виконайте дії, описані в даному розділі , Щоб витягти модуль пам'яті з гнізда, потім встановити його на місце і щільніше закріпити контакти - це забезпечить гарантоване розпізнавання пам'яті системою.

  від'єднайте адаптер змінного струму (Електроживлення) від ноутбука.

  Щоб відключити від комп'ютера всі джерела електроенергії і виключити випадкове пошкодження електронних компонентів, виконайте наступні дії:

  1. Вимкніть комп'ютер. Для цього натисніть і утримуйте кнопку Живлення 30 секунд.

   Від'єднайте адаптер змінного струму з роз'єму на корпусі ноутбука.

   Посуньте засувку відсіку акумулятора в положення "відкрито".

   Вийміть акумулятор з відсіку, піднявши його пальцем.

 1. Вийміть і вставте назад модуль пам'яті таким дії.


  Вийміть і вставте назад модуль пам'яті таким дії

 2. Підключіть адаптер змінного струму.

  Під час діагностики та усунення неполадок для виконання тестів комп'ютер повинен бути підключений тільки до мережі змінного струму. Після усунення неполадки вимкніть комп'ютер і вставте акумулятор в ноутбук.

Дотримуйтесь інструкцій в даному документі, щоб усунути проблему з порожнім екраном після включення комп'ютера. Якщо комп'ютер не включається (не блимають індикатори і не лунають звуки) або на екрані відображається повідомлення про помилку, див. Розділ Покрокові рішення HP - Пошук та усунення несправностей при відсутності харчування або початкового завантаження або Комп'ютер не запускається (Windows 8). Якщо після введення пароля відображається порожній екран з миготливим курсором, см. Чорний або порожній екран з миготливим курсором після введення пароля Windows.

Крок 2. Підключення зовнішнього монітора для перевірки справності дисплея

Чорний екран може відображатися в разі пошкодження драйвера відеокарти, або якщо виникла проблема з підсвічуванням рідкокристалічного монітора. Щоб перевірити екран, підключіть зовнішній монітор і перезавантажте комп'ютер. Тестування за допомогою зовнішнього монітора корисно в тому випадку, якщо екран ноутбука залишається чорним, але при цьому чутні звуки, наприклад шуми вентиляторів, що обертаються приводів, або інші звукові сигнали, що вказують на те, що комп'ютер працює.

Мал. : Підключення зовнішнього монітора

Якщо графічний драйвер, драйвер чіпсета і BIOS оновлені, але дисплей ноутбука і раніше залишається чорним, ЖК-екран може бути пошкоджений. Зверніться в компанію HP за допомогою з технічних питань або надішліть ноутбук в сервісний центр.

Якщо чути звук роботи пристрою, але на екранах немає зображення, перейдіть до зро кроку щодо усунення несправностей.

Крок 3. Відновлення BIOS ноутбука шляхом натискання клавіш

При оновленні BIOS на ноутбуці зберігається копія попередньої версії в розділ HP_TOOLS жорсткого диска. Багато моделей ноутбуків HP мають функцію аварійного відновлення BIOS, яка дозволяє відновлювати і встановлювати останню робочу версію BIOS з робочого жорсткого диска. Функція аварійного відновлення BIOS не інтегрована в BIOS і розрахована на роботу в разі виникнення невиправної помилки системи.

Виконайте наступні дії, навіть якщо на моніторі нічого не відображається:

Якщо відновлення BIOS не вирішило проблему порожнього екрану, перейдіть до наступного кроку щодо усунення несправностей.

Крок 4. Повторне модуля пам'яті

Зображення на екран монітора не виводиться, якщо який-небудь модуль пам'яті встановлений нещільно. Перевстановлення модуля пам'яті може допомогти усунути неполадку з порожнім екраном. Щоб перевстановити модуль пам'яті, виконайте дії, описані в даному розділі, щоб витягти модуль пам'яті з гнізда, потім встановити його на місце і щільніше закріпити контакти - це забезпечить гарантоване розпізнавання пам'яті системою.

  Від'єднайте адаптер змінного струму (електроживлення) від ноутбука.

  Щоб відключити від комп'ютера всі джерела електроенергії і виключити випадкове пошкодження електронних компонентів, виконайте наступні дії:

  1. Вимкніть комп'ютер. Для цього натисніть і утримуйте кнопку Живлення 30 секунд.

   Від'єднайте адаптер змінного струму з роз'єму на корпусі ноутбука.

   Посуньте засувку відсіку акумулятора в положення "відкрито".

   Вийміть акумулятор з відсіку, піднявши його пальцем.

 1. Вийміть і вставте назад модуль пам'яті таким дії.


  Вийміть і вставте назад модуль пам'яті таким дії

 2. Підключіть адаптер змінного струму.

  Під час діагностики та усунення неполадок для виконання тестів комп'ютер повинен бути підключений тільки до мережі змінного струму. Після усунення неполадки вимкніть комп'ютер і вставте акумулятор в ноутбук.

Ви хочете знати, через що це сталося, чому він не показує, і що необхідно зробити, щоб повернути лептоп в робочий стан?
Ви бачите, що сам дисплей чорний, але з боків є підсвічування (іноді підсвічування може не бути)?
Ви переконалися, що з відеочіпом все в порядку?
Як скинути BIOS?
Як оновити BIOS?
Що робити?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика