Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


«Голографічний» смартфон RED викличе захват навіть у найдосвідченішого користувача

RED Hydrogen One - безумовно, один з самих амбітних і цікавих смартфонів за останні кілька років

RED Hydrogen One - безумовно, один з самих амбітних і цікавих смартфонів за останні кілька років. Хоч апарат ще і не випущений виробником, але вже зібрав навколо себе серйозний ажіотаж.

Презентація смартфона відбудеться влітку цього року, проте вже зараз американські журналісти змогли ознайомитися з одним із прототипів Hydrogen One на заході RED в Голлівуді. Виданню The Verge вдалося зробити фотографії пристрою, а також дізнатися подробиці про його особливості.

Журналісти відзначили, що Hydrogen One досить великий гаджет: він ширше і вище і без того здоровенного iPhone 8 Plus. Металеві грані пристрою мають зазубрений рельєф, завдяки чому важкий гаджет простіше утримати в одній руці, а кнопка включення, розташована на правому торці, поєднує в собі сканер відбитків пальців.


Смартфон отримав стереодинаміки, роз'єм для підключення 3.5-мм навушників і порт USB Type-C. Представлені прототипи оснащені процесором Qualcomm Snapdragon 835, але, ймовірно, у фінальній версії буде топовий Snapdragon 845. У компанії заявили, що Hydrogen One отримає можливість установки змінних лінз від Canon, Fujifilm, Nikon, Leica і інших виробників, а також панелей на спинку пристрої зразок Moto Mods.

Однією з ключових функцій Hydrogen One є «голографічний режим», що дозволяє записувати і переглядати 3D-фото і відео. Журналістам продемонстрували кілька сценаріїв роботи цього режиму, але, на жаль, заборонили знімати. Представник The Verge опинився під враженням від демо відеочату, в якому в режимі реального часу відображалося його обличчя і обличчя співрозмовниця у вигляді голограми.

Представник The Verge опинився під враженням від демо відеочату, в якому в режимі реального часу відображалося його обличчя і обличчя співрозмовниця у вигляді голограми

Також смартфон RED може похвалитися просунутою технологією об'ємного звуку. Динаміки Hydrogen One відрізняються своїм звучанням від звичайної стереопари: завдяки технології A3D користувач чує будь-які звуки в іграх і кіно так, як ніби вони відбуваються навколо нього. Журналіст зазначив, що в навушниках цей ефект ще виразніше.

Журналіст зазначив, що в навушниках цей ефект ще виразніше

Суть роботи «голографічного» екрану полягає в проектуванні 3D-об'єктів, на яке користувач зможе дивитися під різними кутами, що призводить до ілюзії «тривимірного зображення». Технологія працює завдяки шару наноструктур, доданих в ЖК-матрицю, який підсвічує зображення зсередини. Наприклад, карта міста на такому екрані буде виглядати реалістично: з об'ємними будівлями і різними об'єктами.

вартість смартфона за попереднім замовленням в алюмінієвому корпусі становить $ 1195 (73 000 рублів), а в титановому - $ 1595 (98 000 рублів).


Канал iG в Telegram - t.me/iguides_ru

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика