Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Флагмани більше не потрібні? Огляд Xiaomi Redmi Note 5 за 539 рублів

Xiaomi Redmi Note 5 - топова модель в лінійці смартфонів Redmi. Гаджет виконаний в металевому корпусі, оснащується здвоєним основною камерою і найпотужнішим для свого класу «залізом». Нещодавно апарат почав офіційно продаватися в Білорусі, і ми готові розповісти про всі його достоїнства і недоліки.

Нещодавно апарат почав офіційно продаватися в Білорусі, і ми готові розповісти про всі його достоїнства і недоліки

У нас на огляді побувала міжнародна модель смартфона, яка відрізняється від індійської версії (з приставкою Pro в назві) дозволом фронтальної камери (20 Мп проти 13 Мп). В іншому обидва гаджета практично неможливо розрізнити.

Смартфон не для меломанів

Відрізнити Redmi Note 5 від більш простого Redmi 5 Plus (читайте наш огляд ) З фронтальної сторони практично неможливо. Різниця стає помітна лише при погляді на задню панель новинки, яка крім сканера відбитків пальців включає здвоєну основну камеру.

Різниця стає помітна лише при погляді на задню панель новинки, яка крім сканера відбитків пальців включає здвоєну основну камеру

Остання виглядає в точності, як в iPhone X, - верхній і нижній фотомодулі розділені світлодіодним спалахом і виділяється з корпусу. Втім, подібне запозичення напевно грає Redmi Note 5 тільки на користь, створюючи у покупців асоціацію з більш дорогим і преміальним пристроєм.

Сканер відбитків працює швидко і без збоїв, в руці апарат за рахунок округлої форми лежить зручно, є можливість установки одночасно двох nanoSIM-карт або однієї «сімки» і карти пам'яті формату microSD. Словом, з дизайном і ергономікою у смартфона все в порядку.

Відзначимо, що смартфон пропонує два способи управління системою. Перший - з віртуальними кнопками «назад», «додому» і «список запущених додатків». Другий варіант - жести, що повторюють такі в iPhone X. Суб'єктивно, управління традиційними клавішами зручніше, хоча це, швидше, питання звички.

А ось меломанам радити Redmi Note 5 не будемо. Звук в навушниках (підключаються через 3,5-мм роз'єм) занадто басить. Крім того, смартфону бракує деталізації по середнім і високим частотам.

Крім того, смартфону бракує деталізації по середнім і високим частотам

Максимальній гучності одинарного мультимедійного динаміка вистачає, щоб не пропустити вхідний дзвінок або сигнал будильника, але про використання смартфона в якості переносної колонки мови не йде. До плюсів віднесемо і силіконовий чохол темного світла, що поставляється в комплекті з Redmi Note 5.

хороший дисплей

Xiaomi Redmi Note 5 оснащується 5,99-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD + (2160 на 1080 пікселів, 403 ppi). Матриця - IPS, співвідношення сторін - 18: 9.

Матриця - IPS, співвідношення сторін - 18: 9

Таке поєднання дозволяє відображати природні кольори без інверсії навіть під великим нахилом. Максимальної яскравості, нехай і без запасу, вистачає для комфортної роботи з апаратом на вулиці. Єдине зауваження - невелике падіння яскравості при нахилі екрана.

Додатковий плюс - можливість регулювання кольоровості (тепліше або холодніше) і контрастності дисплея в налаштуваннях.

Найвища продуктивність серед всіх бюджетних смартфонів

Redmi Note 5 базується на новому процесорі компанії Qualcomm - Snapdragon 636. Відмінна риса чіпа - досить висока потужність і енергоефективність завдяки 14-нм техпроцесу. Оперативної пам'яті може бути 3 або 4 ГБ, відеочіп - Adreno 509. Більш докладні специфікації Redmi Note 5 наведені в таблиці нижче:

Екран 5,99 дюймів, 2160 × 1080 пікселів, IPS Процесор Qualcomm Snapdragon 636, 1,8 ГГц Пам'ять, ГБ 3/32 ГБ і 4/64 ГБ, microSD є Фронтальна камера 13 Мп (f / 2.0) Основна камера 12 Мп ( f / 1.9) і 5 Мп (f / 2.0) Акумулятор 4000 мАг Габарити і вага

158,6 × 75,4 × 8,1 мм, 181 грам

У популярному синтетичному тесті AnTuTu апарат набирає 116 тисяч очок. Це робить його найпродуктивнішим гаджетом серед всіх смартфонів лінійки Redmi.

Для порівняння: торішній Xiaomi Mi Note 3, офіційна ціна якого становить 899 рублів проти 539 рублів за Redmi Note 5, при тестуванні в AnTuTu набирає близько 130 000 очок.

В іграх Redmi Note 5 також проявляє себе з кращого боку - на максимальних налаштуваннях графіки в WOT Blitz fps більшу кількість часу тримається на рівні 40-60 кадрів. Нагрівання при цьому практично не відчувається.

До двох днів без підзарядки

Ємність акумулятора Redmi Note 5 становить 4000 мАг. Завдяки цьому укупі з енергоефективним процесором апарат при досить інтенсивному використанні з постійно включеним LTE або Wi-Fi, скачуванням і установкою додатків, переглядом відео в YouTube і спілкуванні в месенджерах протримався близько двох днів - відмінний показник!

Наші спостереження підтверджує бенчмарк AnTuTu Tester, в якому результат Redmi Note 5 становить майже 10 тисяч очок.

Смартфон підтримує технологію прискореної підзарядки, проте в комплектний адаптер »не прискорений". Від нього гаджет заряджається близько трьох годин. Крім того, виробник замість порту USB-C все ще використовує морально застарілий microUSB.

Камера трохи гірше, ніж у конкурентів

Основна камера на задній стороні апарату здвоєна, на 12 Мп (f / 1.9) і 5 Мп (f / 2.0). Виробник заявляє, що використовує алгоритми штучного інтелекту, що визначають об'єкти в кадрі і поліпшують знімки.

В автоматичному режимі ця функція не працює - перед зйомкою її необхідно вибрати в налаштуваннях. Крім того, в більшості випадків знімки в такому режимі виходять лише трохи більше контрастними. На наш погляд, краще знімати без ІІ.

У денний час доби кадри виходять хорошої якості (для смартфона з середнього цінового діапазону), з достатньою деталізацією і природною передачею кольору.




На жаль, про нічні знімках сказати подібне не виходить - стають чітко помітні шуми, навколо джерел світла (ліхтарних стовпів) з'являються ореоли, кордонів об'єктів не вистачає різкості. Той же Huawei P20 Lite (читайте наш повний огляд ), Нехай і коштує дорожче, але зі зйомкою при недостатньому освітленні справляється куди краще.


Основний сценарій використання додаткового модуля камери - фотографії з розмиванням фону (боке). З цим гаджет також справляється не кращим чином - на знімку з модельки літачка останньому відрізало хвостове оперення, а на портретному кадрі волосся злилися з «задником».


Дозвіл фронтальної камери - 13 Мп (f / 2.0). Смартфон дозволяє регулювати ступінь гладкості шкіри або навіть змінювати розмір очей, є і фронтальна спалах. Нижче - приклад селф-знімка, зробленого на автоматичних настройках:

резюме

Xiaomi Redmi Note 5 - дуже збалансований апарат. До його основних плюсів відноситься висока для смартфона середнього класу продуктивність, а також видатний час автономної роботи (близько двох днів).

До його основних плюсів відноситься висока для смартфона середнього класу продуктивність, а також видатний час автономної роботи (близько двох днів)

З спірних моментів - звук з навушників і відсутність прискореної підзарядки. Основна камера днем ​​створює хороші фотографії, але вночі програє «однокласника» Huawei P20 Lite . Втім, останній оснащується не таким продуктивним «залізом» і менше працює від одного заряду.

Redmi Note 5 вже продається в Білорусі. Офіційна ціна модифікації з 3/32 ГБ пам'яті - 539 рублів, 4/64 ГБ - 619 рублів. На наш погляд, основний конкурент новинці - Xiaomi Redmi 5 Plus , Який в інтернет-магазинах продається приблизно від 350 рублів.

Він оснащується менш просунутої основною камерою з одним модулем, але пропонує схожий дисплей і час автономної роботи. Єдина істотна перевага нового Redmi Note 5 - набагато більш продуктивна «начинка», яка ще пару років дозволить апарату працювати без «гальм».

Купити новинку можна в Mi.by , Авторизованих магазинах Xiaomi в Білорусі. Представники компанії не мали можливості вплинути на результат тестування і не бачили матеріал до публікації.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика