Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Електронний коректор постави Lumo Lift: все трохи по-новому

З моменту, коли редакція IXBT люб'язно погодилася зробити огляд імпортованого нами коректора пройшло вже більше двох років, і за цей час дещо змінилося. Ми вирішили уточнити, як тепер працює коректор, що там в нових програмах і що зникло з поточного комплекту.

Все змінюється, і це нормально: у випадку з Lumo Lift ми отримали до сьогоднішнього дня кілька поліпшень в плані софта, злегка втратили в комплектації і обзавелися новою, куди більш практичною коробкою.

Коректор Lumo працює в парі з фірмовими додатками для IOS і Android гаджетів, де доступні деякі настройки і статистика рівного положення спини і активності.

При цьому додатки для IOS і Android різні, відверто кажучи на користь власників IOS.

При цьому додатки для IOS і Android різні, відверто кажучи на користь власників IOS

Тут і розширена постановка цілей, і можливість інтеграції з Apple Health.

Тут і розширена постановка цілей, і можливість інтеграції з Apple Health

І навіть кілька вправ, багато з яких можна зробити прямо сидячи за робочим столом. Виробник прагне зробити свій продукт ще більш корисним - це логічно, тим більше, що в основному адресатами коректора і є люди, які багато часу проводять в сидячому положенні через особливості роботи. У русі коректор як коректор не працює - не встигає, тому для того, щоб він не висів марно, в Lumo є функція підрахунку кроків і аналізу активності.

У русі коректор як коректор не працює - не встигає, тому для того, щоб він не висів марно, в Lumo є функція підрахунку кроків і аналізу активності

Плюс до цього головне меню коректора вийшло більш інтерактивним: тут власники айфонів можуть стежити за відхиленням спини в ту чи іншу сторону в режимі реального часу.

Плюс до цього головне меню коректора вийшло більш інтерактивним: тут власники айфонів можуть стежити за відхиленням спини в ту чи іншу сторону в режимі реального часу

Додаток для Android простіше. Однак ключові метрики, безумовно, присутні, а доступ до налаштування інтервалів доступний прямо з головного екрана натисканням на відповідну кнопку.

Однак ключові метрики, безумовно, присутні, а доступ до налаштування інтервалів доступний прямо з головного екрана натисканням на відповідну кнопку

Статистика організована простіше, деталізації трохи менше, але додаток все одно стало привабливіше з естетичної точки зору, найбільш наочно і зручніше в плані управління. Воно змінилося:

Було сталоБуло стало.Раніше, щоб налаштувати інтервал, потрібно було глибоко занурюватися в меню.Тепер все простіше.

Як взагалі працює коректор

Lumo Lift - досить простий пристрій, що не претендує на клінічну достовірність: простіше кажучи, коректор сам по собі не знає, як саме потрібно тримати спину з точки зору біомеханіки і т. П., Але він, як і ми з вами, розуміє, що рівна спина краще, ніж спина викривлена.

Таким чином користувач зміцнює в грудному відділі Lumo, запам'ятовує бажану для себе позу, яку має намір підтримувати протягом дня, і запам'ятовує її натисканням на девайс. Далі, у разі відхилення від цієї пози, користувач буде відчувати вібронапомінаніе до тих пір, поки не випрямиться. Все просто.

Кріпиться Lumo Lift за допомогою магнітів в одязі, і в підсумку з зовнішньої сторони у вас лише досить стильний маленький «значок» сріблястого або чорного кольору (такі - в комплекті).

Кріпиться Lumo Lift за допомогою магнітів в одязі, і в підсумку з зовнішньої сторони у вас лише досить стильний маленький «значок» сріблястого або чорного кольору (такі - в комплекті)

Раніше також було можливо закріпити Lumo на лямки бюстгальтера або топа, проте в останніх виданнях гаджета спеціальна кліпса для цього вже не постачається на увазі невеликий цінності для споживачів.

В даний час повний комплект включає датчик постави, два магніти і док-станцію для зарядки гаджета. Вона має круглу форму зі спеціальною «виїмкою» під датчик. Заряджається Lumo швидко, а за часом автономної роботи розрахований до 5 днів, однак термін може бути і менше в залежності від індивідуальних налаштувань.

Заряджається Lumo швидко, а за часом автономної роботи розрахований до 5 днів, однак термін може бути і менше в залежності від індивідуальних налаштувань

Це позначилося почасти й на ціні, яка, на жаль, ніколи не була «міжнародної», одна завжди прагнула в Росії до зменшення. Ще в початковому огляді називалася ціна від 7000 рублів, сьогодні це близько 6 тисяч .

На ціною далася взнаки і куди більш практична коробка, яка і менше за обсягом, і легше, і тепер не ламається: все починалося з пластмасовою, тендітної донезмоги, упаковки, однак за два роки компанія кілька разів по-новому дивилася на цю проблему:

І тепер, в новій версії все ще простіше, менше, і легше:

І тепер, в новій версії все ще простіше, менше, і легше:

Гаджет як і раніше представлений «обличчям», як і в кількох попередніх версіях: під нього в будь-якій упаковці завжди було зроблено спеціальне віконце, стилістично оформлене в овальній формі самого коректора.

Гаджет як і раніше представлений «обличчям», як і в кількох попередніх версіях: під нього в будь-якій упаковці завжди було зроблено спеціальне віконце, стилістично оформлене в овальній формі самого коректора

При всій простоті гаджет досить функціональний і вже котрий рік представлений на ринку , Що робить його коректором-довгожителем. Багато «інноваційні» проекти на дану тему вже встигли з'явитися і канути в Лету, а Lumo - тут. І він постійно змінюється на краще.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика