Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Джек Уайт c камерним концертом в Кракові

Те, чого ми чекали! Згідно афіші фестивалю Opener, Джек Уайт повертається до Польщі і дасть спеціальний камерний концерт в Rракове (Stara Zajezdnia na krakowskim Kazimierzu). Музикант відвідає Краків 12 листопада.

Джек Уайт почав музичну кар'єру як барабанщик в групі Goober & the Peas. Успіх прийшов до нього, коли він був у складі групи The White Stripes, яку створив в 1997 році з Мег Вайт. Другий альбом групи "De Stijl« 2000 року досяг комерційного успіху і зміцнив позиції групи на світовій сцені. Наступні альбоми "White Blood Cells" і "Elephant" отримали схвальні відгуки і підтвердили, що The White Stripes - це один з найбільш важливих колективів на альтернативній сцені. В альбомі "Elephant" вийшов найвідоміший хіт групи - "Seven Nation Army". У 2011 році, після декількох років мовчання музиканти оголосили розпад групи. Паралельно Джек Уайт брав участь в інших музичних проектах. У 2005 році разом з Бренданом Бензоном і Джеком Лоуренсом він заснував групу The Raconteurs, яка випустила два альбоми. Альбом "Consolers of the Lonely" був номінований на премію Греммі. Третя група Уайта - The Dead Wheater, в якій також грає вокалістка The Kills - Елісон Мосхарт. Група випустила два дуже успішних альбоми, а в 2014 році відбудеться прем'єра третього. Джек Уайт знайшов також час на сольну кар'єру, і в 2012 році випустив дебютний альбом, який зібрав стримані відгуки. - "Blunderbuss" - це доказ якості творчості Джека Уайта.
З тим, що він є одним з найвідоміших і плідних музикантів останніх п'ятнадцяти років можна погоджуватися чи ні. Незаперечним є той факт, що все найважливіше, що він хотів сказати в музиці, він сказав на самому початку десятиліття. White Stripes дали музиці рок-ін'єкцію свіжої та первинної енергії, завдяки цілющої формі і глибокої відданості культурі Нешвілл і американського Півдня. Часи після "Elephant" принесли результати в дійсно великому масштабі, - писав Марк Фолл. У 2009 році Джек Уайт став героєм документального фільму про гру на гітарі «Буде голосно». Крім нього у фільмі зіграли The Edge і Джиммі Пейдж. Іноді Уайт з'являється також в художніх фільмах. Його можна було побачити в «Кава і сигарети» Джима Джармуша. У 2008 році Джек Уайт разом з Аліша Кіс записали пісню "Another Way To Die" для фільму «Квант Милосердя» про пригоди Джеймса Бонда. У 2001 році Уайт заснував в Детройті лейбл Third Man Records.
Квитки в продажу з п'ятниці, 19 вересня з 10.00, www.altersklep.pl .

Під фотографією:

Love Interuption - "Love Interuption" - це перший сингл для реклами дебютного альбому Джека Уайта "Blunderbuss". У пісні співає Рубі Аманфу, на кларнеті грає Емілі Боуланд, на клавішах - Брук Вагонер. Це перший сольний трек Джека після припинення дії дуету The White Stripes, який приніс йому найбільшу популярність. - Sonic Records

Посилання на джерело

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика