Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Де купити HDMI VGA адаптер (перехідник)

  1. Мій пошук
  2. Купівля і ціна робочого HDMI VGA перехідника

Багато користувачів останнім часом обзавелися ультрабуком в якості основного інструменту для роботи Багато користувачів останнім часом обзавелися ультрабуком в якості основного інструменту для роботи. Більш того, у багатьох існує необхідність підключити VGA проектор або ж монітор до ультрабуку, який оснащений лише портом HDMI. Ось і я зіткнувся з такою проблемою. Див. також: Як підключити ноутбук до телевізора по HDMI, VGA або Wi-Fi .

Якщо ви вже шукали HDMI VGA адаптер в магазині, то, не здивуюся, якщо Вам це не вдалося. А якщо читали форуми, то могли навіть подумати, що такого пристрою взагалі не буває, а якщо його і можна купити - то це обов'язково така собі коробочка з окремим живленням і купою входів-виходів. Це не так.

Оновлення 2017: стаття писалася в 2013-му році, коли таких адаптерів у нас в продажу не було і я купував з Amazon. Зараз же їх легко можна купити і у нас, просто пошукайте в великих інтернет-магазинах, для Росії рекомендую цей варіант HDMI-VGA адаптера .

Мій пошук

Як я вже сказав, мені потрібен був цей самий адаптер або конвертер для того, щоб підключити свій непоганий монітор до ультрабуку. При цьому, на моніторі тільки VGA вхід, а на ультрабуке - тільки HDMI вихід. І я поліз шукати.

На форумах можна знайти інформацію про те, що HDMI VGA адаптер повинен бути активним, тобто перетворювати сигнал з цифрового в аналоговий формат. Це вірно. Ще один обговорюються питання - а чому ж тоді є кабелі HDMI - DVI? Відповідь: тому що в DVI використовується і цифровий та аналоговий сигнал. Якщо ж до такого проводу підключити DVI / VGA перехідник, то VGA пристрій не запрацює.

Що у нас є в Інтернет магазинах? А ось тільки такі штуки:

А ось тільки такі штуки:

Активний конвертер HDMI VGA

Активні конвертери з живленням від зовнішнього адаптера. Та й тих немає в наявності.

Китайський кабель HDMI VGA

Спробував я все-таки купити китайський HDMI-VGA кабель (а раптом?), Не запрацювало, хоча і кажуть, що на деяких відкритих можна використовувати, відеокарта повинна підтримувати аналоговий вихід на HDMI.

Купівля і ціна робочого HDMI VGA перехідника

Зовсім недавно я писав, що тепер в Росії доступна доставка з Amazon . І поліз туди в пошуках потрібного адаптера. А там, як виявилося, вибір таких пристроїв дуже хороший, ціна від 10 до 20 доларів, в середньому. Більшість не вимагають додаткового живлення, але є і з харчуванням по USB. При цьому, це саме конвертери сигналу і призначені саме для ультрабуків (без виведення звуку по hdmi).

При цьому, це саме конвертери сигналу і призначені саме для ультрабуків (без виведення звуку по hdmi)

Адаптери HDMI VGA на Amazon

Придбав я собі один з них, сьогодні прийшов (за 5 днів. Сумарно, з доставкою, обійшовся в 1800 рублів).

Прийшла така штука

Зверніть увагу на слоган компанії: Hard-to-find made easy (Легко робимо, то, що складно знайти). Ось так виглядає перехідник VGA HDMI і це саме те, що я шукав. Заробив відразу, без жодних драйверів і налаштувань, монітор визначається за своїм оригінальною назвою. Додаткове живлення не потрібно. Сам адаптер трохи тепліше навколишнього середовища (40 градусів, приблизно), відповідно можу припустити, що він-таки активний і отримує харчування по HDMI для того, щоб конвертувати сигнал.

Робочий перехідник HDMI VGA, отриманий мною

Загалом, все працює, без жодних проблем. На Amazon є різні моделі таких адаптерів, в тому числі і брендові - від HP і Lenovo.

Сподіваюся, кому-то я зміг полегшити пошук потрібного аксесуара.

А раптом і це буде цікаво:

Ще один обговорюються питання - а чому ж тоді є кабелі HDMI - DVI?
Що у нас є в Інтернет магазинах?
А раптом?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика