Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чому білий екран на ноутбуці? Білий екран, що робити?

  1. Коли причиною є вірус або програмний збій
  2. Білий екран - причина в зіпсованої матриці
  3. Проблема з матричним шлейфом
  4. Пошкодилися чіпи «материнки»

Кожен користувач постійно стикається з раптовими проблемами в роботі комп'ютера. Велика частина вознікнувшіх проблем прямо чи опосередковано залежить від дій користувача. Про це і стверджують експерти, заявляючи, що близько 70% збоїв і несправностей приносять віруси і не коректні дії користувачів. Інша частина проблем приходить із зовнішнього середовища і виходить від макрофакторов (наприклад, заводський брак). Однією з поширених проблем, яка виникають через нехтування користувачами елементарних правил поводження з пристроєм, є білий екран (не плутати з синім екраном ).

Поява білого екрану говорить про наявність софтової або апаратної проблеми. Річ, звісно, ​​не з приємних, але це далеко не катастрофа. Ключ до вирішення простий - необхідно знайти причину цього явища. Зрозуміло, для того щоб зрозуміти, що послужило джерелом несправності саме у вашій ситуації, потрібно знати про «симптомах», які характерні для тієї чи іншої поломки. Якщо гарненько проаналізувати ситуацію, то в деяких випадках користувач може врятувати свій монітор і гаманець заодно.

Читайте також: Чому рябить монітор?

Коли причиною є вірус або програмний збій

У цьому випадку ситуація буде виглядати наступним чином: пристрій хоч і запускається і система благополучно може працювати деякий час, але в один прекрасний момент, монітор комп'ютера буквально покривається білизною. Під цим «прекрасним моментом» фахівці мають на увазі спробу запуску будь-якої програми або з'єднання з інтернет-ресурсом.

Коли вищеописані свідчення ідентичні вашому випадку, тоді увійдіть в безпечний режим і проскануйте жорсткий диск, щоб перевірити наявність вірусів.

Фахівці рекомендують зробити сканіровку за допомогою утиліти «Доктор Веб» - вона безкоштовна і проста в установці і експлуатації. Хто зацікавився, ось ссилочку для завантаження: www.freedrweb.com/cureit/ .

Після цього зробіть відкат ОС . Контрольні точки створіть самостійно. Якщо ж ваш пристрій вразив більш «майстерний» вірус, то процедуру відновлення він може просто заблокувати. В такому випадку на допомогу прийде ще одна корисна утиліта. Йдеться про AVZ, яка бореться з такими серйозними «гостями», як мережних і поштових хробаків, троянські програми і т.п. Посилання для завантаження інструменту виглядає наступним чином: www.z-oleg.com/secur/avz/download.php .

Варто відзначити, що якщо дана причина стала джерелом вашої проблеми, можна сказати, що вам ще пощастило - програмні несправності трапляються всього в 10 ситуаціях з 100. Решта випадків стосуються апаратної частини, що дуже часто закінчується ремонтом і ненавмисними витратами.

Читайте також: Як протестувати монітор на биті пікселі?

Білий екран - причина в зіпсованої матриці

Дана причина «спливає» назовні відразу ж після включення ПК, оскільки не буде проводитися ніякого запуску системи, а на екрані буде сніговий покрив. Втім, це ще не означає, що монітор своє вже відпрацював. Якщо у вас є HDMI-порт, то під'єднання пристрою до телевізора і сумніви підтвердяться або будуть спростовані. Аналогічну процедуру можна зробити і при наявності стаціонарного монітора. Отже, якщо зображення передається без спотворень, тоді заміна дисплея неминуча.

Найчастіше це відбувається через перегоріли матриці. У більшості випадків сильний механічний удар також призводить до летального результату. Наприклад, ноутбук впав зі столу або неналежно грубо закрили верхню кришку.

Якщо ж на ноутбук потрапила рідина, то ймовірність зіпсованості матриці (вірніше, окислення її контактів) - 200%.

Вихід із ситуації, мабуть, очевидний - заміна матриці, так як ніяких способів відновлення не існує, вже зовсім іншого типу ця деталь.

Проблема з матричним шлейфом

Матричний шлейф - річ тендітна і витончена. Він служить своєрідною сполучною ланкою між матрицею і материнською платою (точніше, її елементами живлення). Шлейф є дуже тонку деталь, тому перегин або поломка може відбутися миттєво. Залежно від ситуації, що склалася його потрібно повернути в природне положення (якщо не впевнені, то краще не робити це самостійно і довіритися фахівцеві) або замінити деталь. В основному, перший варіант - це дуже рідкісний випадок, коли шлейф просто трохи відійшов і його можна поставити в стандартне положення, щоб відновився контакт і матриця знову почала отримувати харчування.

Пошкодилися чіпи «материнки»

Найбільш уразливі чіпи «матері» - це відеоадаптер і північний міст. На жаль, але так просто не можна зрозуміти, чи трапилося з ними щось, оскільки симптоми типові і для вищеописаних проблем. Зокрема, шкідлива «білизна» може з'явитися як на стадії завантаження системи, так і під час відтворення відео або запуску програми. До речі, не дарма ми згадали про ці комплектуючих як про єдину проблему - в більшості випадків ці деталі «накриваються» одночасно.

Навряд чи ми можемо порадити якісь ефективні методи перевірки справності чіпів в домашніх умовах - тут без руки майстра не обійтися, хоча це і не дешеве задоволення. Єдине, що проблема може надсилатися на відеокарту, якщо білий екран з'явився після спроби запуску гри або відеофайлу. До речі, навіть якщо знадобиться замінити зазначені деталі, для коректної роботи потрібно ще якась процедура (очищення деталей, наприклад). На виправлення ситуації може піти до 2 годин, а в деяких випадках і кілька днів. Загалом, пряма дорога вам в сервіс-центр і не варто робити якісь заходи самостійно - це може тільки погіршити стан справ і зробити ремонт більш витратним у фінансовому плані.

В цілому, ця стаття містить опис найпоширеніших причин появи білого екрану. Насправді, їх набагато більше, але тоді проблема вирішується вже на індивідуальному рівні і, як правило, за участю спеціаліста. Сподіваємося, що наш матеріал допоможе вам позбавитися від білого екрану швидко і без зайвих витрат.

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Білий екран на ноутбуці: причини, що робити?», То можете задати їх у коментарях


if (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?>

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Білий екран на ноутбуці: причини, що робити?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика