Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чому після установки Windows 7 (XP, 8) картинка на екрані не красива і все велике? Встановлюємо драйвер на відеокарту

  1. Пошук драйвера для певної моделі ноутбука (нетбука)
  2. А якщо у мене звичайний комп'ютер? Як мені знайти драйвер для відеокарти?
  3. Встановлюємо драйвер для відеокарти

Привіт! Уже кілька разів на сайті в коментарях зустрічав, та й так мене питали, чому після установки (переустанвокі) операційної системи, найчастіше Windows 7 (але може бути і XP і Windows 8) картинка на моніторі комп'ютера не надто якісна і все дуже велике, немає ефектів Windows Aero (але якщо у Вас встановлена ​​Windows 7 Home Basic, то в ній немає ефектів прозорості). Найбільше впадає в очі відсутність прозорості вікон і нижній панелі (в Windows 7).

Найбільше впадає в очі відсутність прозорості вікон і нижній панелі (в Windows 7)

На ноутбуках ж дуже помітно, що всі елементи на робочому столі великі і некрасиві.

Якщо Ви захочете змінити роздільну здатність екрана, то нічого швидше за все не вийде, там буде всього один режим. А тест продуктивності Windows буде показувати 1,0 для графіки. Ігри швидше за все не запускається будуть взагалі, а якщо і запустяться, то будуть глючити.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , МФУ , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси Все що я описав Вище, найчастіше відбуватися через те, що Windows просто не змогла підібрати драйвер для Вашої відеокарти. Якщо у Вас встановлено дві відеокарти, інтегрована і дискретна відеокарта, то операційна система може наприклад встановити драйвер тільки для інтегрованої і Ви не отримаєте всю потужність від дискретної відеокарти. Або ж взагалі не встановити потрібний драйвер, тоді буде все, що я описував вище.

Що можна зробити? Потрібно просто завантажити і встановити драйвер для відеокарти (для інтегрованої і для дискретної, якщо їх у Вас дві). Та й в будь-якому випадку, якщо навіть Windows підбере драйвер для відео, то краще його оновити, т. К. Швидше за все він застарілий.

Для прикладу: у мене на старому комп'ютері встановлено інтегрований відеоадаптер Intel 82945G. Так Windows 7 завжди підбирала для нього свій драйвер і після установки все виглядало красиво, були ефекти Aero і т. Д. (Але я все одно скачував з сайту Intel драйвер і оновлював його).

Але вже на ноутбуці, де є вбудована Intel HD Graphics 4000 і дискретна NVIDIA GeForce GT 635M - Windows 7 підібрати драйвер не може (не пам'ятаю точно як для Intel HD Graphics 4000, але для GeForce GT 635M точно немає).

Значить найкращий спосіб все виправити і зробити, що б все добре працювало, це завантажити і встановити новий відео драйвер. Зараз я покажу як і де його завантажувати і як встановити.

Давайте почнемо з того, що у Вас разом з комп'ютером, ноутбуком (нетбуком), або самої відеокартою швидше за все в комплекті був диск з драйверами. Значить беремо цей диск, запускаємо на комп'ютері, вибираємо щось типу Instal graphic driver. Ну і вже все залежить від того, яка відокарта встановлена ​​на Вашому комп'ютері (Intel, NVIDIA, ATI).

Ну і вже все залежить від того, яка відокарта встановлена ​​на Вашому комп'ютері (Intel, NVIDIA, ATI)

Установка драйвера дуже проста, Вам доведеться кілька разів підтвердити установку і все. Після перезавантаження все повинно запрацювати. Якщо прозорості вікон не буде, то зайдіть в управління темами і активуйте Windows Aero.

А що, якщо у мене немає диска, на ньому немає драйвера для моєї операційної системи, або я просто хочу новий драйвер?

Дуже часто буває так, що диска просто немає. Або на диску наприклад є драйвер для Windows x86 (32), а у Вас Windows X64, драйвер швидше за все не підійде. Або ж Ви просто хочете встановити новий драйві, т. К. На диску швидше за все вже застарілий.

У такому випадку нам потрібно знайти драйвер в інтернеті, скачати і встановити.

Пошук драйвера для певної моделі ноутбука (нетбука)

Якщо у Вас ноутбук, або нетбук, то краще за все шукати драйвер для Вашої моделі і викачати драйвер з сайту виробника. Якщо Ви не знаєте яка у Вас модель, то подивіться знизу ноутбука, там повинно бути написано. Або навіть зверху (біля клавіатури) на наклейці.

Дізналися, відмінно. Тепер пишемо наприклад в гуглі фірму Вашого ноутбука. У мене наприклад Asus, так і задаємо пошуковий запит. Дивимося сайти на сторінці з результатами і переходимо на офіційний сайт.

Дивимося сайти на сторінці з результатами і переходимо на офіційний сайт

Шукаємо на сайті рядок пошуку і пишемо в ній модель свого ноутбука. Шукаємо. На сторінці з результатами пошуку виберіть свій ноутбук. Шукайте щось типу "Підтримка", "Завантажити" і т. Д. Якщо потрібно, то виберіть потрібну операційну систему.

Знайдіть у списку драйвер для відео і скачайте його на комп'ютер.

Я показував на прикладі пошуку драйвера для свого ноутбука Asus K56CM. Як бачите (на скріншоті вище) потрібно завантажувати два відео драйвера. Один для дискретної відеокарти, а другий для інтегрованої.

У Вас же може все відрізнятися, виробник, модель і т. Д. Та й шукати Ви можете по іншому, як Вам зручно. Головне, це завантажити потрібний драйвер саме для Вашої моделі ноутбука.

Завантажили? Відмінно, можете встановлювати. Або подивіться цю статтю далі, я покажу як.

А якщо у мене звичайний комп'ютер? Як мені знайти драйвер для відеокарти?

Якщо у Вас звичайний комп'ютер, і Ви знаєте яка модель відеокарти встановлена ​​у Вас на комп'ютері, то просто наберіть в тому ж Гуглі запит (для прикладу) "скачати драйвер для GeForce GTX770". Або просто "GeForce GTX770" і скачайте драйвер. Намагайтеся качати драйвер з сайту виробника відеокарти і останню версію драйвера.

А якщо я не знаю точну модель, можна без цього?

Можна, можливо. Ну я думаю, Ви знаєте, що у Вас встановлена ​​наприклад відеокарта від компанії NVIDIA. А зазвичай пакет з драйверами містить драйвера для всіх моделей. Тому, Ви можете просто завантажити "драйвер для NVIDIA" і встановити його. Не бійтеся, якщо він і якості Ви не буде підходити, то Ви отримаєте повідомлення. Щось типу "не знайдено необхідний пристрій, установка буде припинена".

Ну і ще один хороший спосіб, це просто відкрити кришку системного блоку і подивитися, яка у Вас відеокарта.

Встановлюємо драйвер для відеокарти

Скачаний Вами драйвер, швидше за все буде у вигляді архіву, в якому буде папка, або просто файли. Для установки такого драйвера просто запустіть файл setup.exe (або схожий). І дотримуйтесь інструкцій по установці.

Так само драйвер може бути у вигляді одного установочного .exe файлу, наприклад 320.18-desktop-win8-win7-winvista-64bit-international-whql.exe. Як бачите, в назві драйвера є інформація про версії, підтримуваних версіях Windows, мовою.

Для установки потрібно просто запустити інсталяційний файл і слідувати інструкціям.

Після установки погодьтеся на перезавантаження комп'ютера. Після перезавантаження, картинка на екрані повинна бути якісною, нормального розміру і з ефектами.

Як мені знайти драйвер для відеокарти?
Що можна зробити?
А що, якщо у мене немає диска, на ньому немає драйвера для моєї операційної системи, або я просто хочу новий драйвер?
Завантажили?
А якщо у мене звичайний комп'ютер?
Як мені знайти драйвер для відеокарти?
А якщо я не знаю точну модель, можна без цього?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика