Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чому краще вибрати браузер Microsoft Edge замість ненажерливого Chrome

Багатьом користувачам лептопів відомо, що Chrome негативно впливає на час автономної роботи пристрою. Компанія Google вже пообіцяла вирішити цю проблему, але поновлення поки не допомагають. Цим скористалася Microsoft, провівши серію цікавих і цілком чесних тестів, щоб показати, що її фірмовий браузер Edge більш економічно витрачає заряд батареї. Багатьом користувачам лептопів відомо, що Chrome негативно впливає на час автономної роботи пристрою theverge.com

Було проведено два тести для оцінки енергоспоживання браузерами Opera, Chrome, Firefox і Edge. Перший тест проводився в лабораторних умовах. При цьому моделювалося типова поведінка користувача в інтернеті - перегляд популярних сайтів по заздалегідь заданим алгоритмом. Під час другого тесту в браузерах запускалося потокове відео високої чіткості. Реєструвалася тривалість роботи ноутбука (в експерименті брали участь пристрою однієї марки і моделі з однаковим програмним забезпеченням) в тому і в іншому випадку.

Згідно з цими даними, робота комп'ютера при перегляді відео через Google Chrome триває всього 4 години 19 хвилин. Заряду акумулятора при роботі з Microsoft Edge вистачило на 7 годину 22 хвилини. Firefox і Opera також виявилися в аутсайдерах: їх енергоспоживання вище Edge. Ці результати з невеликою різницею в числах повторилися і при моделюванні типового поведінки в інтернеті.

theverge.com

Щоб ще точніше довести енергоефективність свого браузера, Microsoft представила громадськості телеметричні дані від мільйонів комп'ютерів на Windows 10 (пам'ятаєте вкладки системи з проханням надсилати статистику - мова про це). Вони також підтверджують, що найбільш економічними браузерами є Microsoft Edge і Firefox, а Google Chrome показує найгірші результати.

Це відмінний хід Microsoft. Таким чином компанія намагається відхопити шматок ринку для свого браузера, яким явно не вистачає функціональності в порівнянні з конкурентами. Нагадаємо, що для Edge існує лише кілька розширень, і ті стануть доступні після Update Anniversary для Windows 10 цього літа. Так що компанії залишається розвивати енергоефективність браузера.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика