Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Цифровий usb мікроскоп - незамінний інструмент сучасного натураліста

Чи варто говорити про те, що захоплені люди є, були і будуть, а захоплення природою, її вивченням, не тільки цікаво, а й дуже корисно Чи варто говорити про те, що захоплені люди є, були і будуть, а захоплення природою, її вивченням, не тільки цікаво, а й дуже корисно. Для багатьох - це походи, вивчення нових місць і, звичайно ж, незабутні враження, які залишаються на все життя. Можна також сказати, що подібне захоплення надзвичайно корисно для здоров'я, оскільки любитель природи проводить на повітрі дуже багато часу, що не може не дати своїх результатів.

Однак, відпочинок - відпочинком, а вивчення природи вимагає відповідної екіпіровки, в тому числі і тієї, яка дозволить вивчати її докладніше і дасть можливість відкрити для себе всі її таємниці. До того ж, зараз підбір технічної частини не складе труднощів, планшет або нетбук і цифровий фотоапарат завжди дозволять зберегти і зберегти унікальні моменти ваших прогулянок або подорожей. Відпочиваючи в наметі після насиченого подіями дня, можна ділитися своїми враженнями з друзями, публікуючи звіти про проведені спостереження на своєму сайті, блозі або своїй сторінці в соціальній мережі.

Однак, не варто забувати, що на природі на кожному кроці нас оточує ще й дивовижний мікросвіт, який живе своїм власним, невидимою звичайному оку, життям. Режим макрозйомки сучасних цифрових фотокамер може трохи підняти завісу, що приховує цей світ, але навіть можливостей найсучаснішого фотоапарата буде недостатньо, щоб відкрити його для вас і ваших знайомих, друзів або читачів ваших веб-сторінок у всіх подробицях.

Втім, якщо ви додасте до своєї технічної екіпіровці ще один невеличкий прилад, ви зможете побачити цей дивовижний мікросвіт у всій красі, отримавши можливість дивитися на нього з 200 кратним збільшенням і навіть більше. А для цього вам всього лише необхідно купити цифровий usb мікроскоп , Який буде своєрідним ключем, який відкриває двері в дивовижний і неповторний мікросвіт, де відбуваються не менш цікаві події, ніж ті, що ми звикли бачити навколо себе неозброєним оком.

Відразу варто сказати, що придбання такого мікроскопа обійдеться недорого, а його розміри і вага не створять вам незручностей, оскільки це невеликий прилад має розміри і вага трохи більші, ніж середньостатистична веб-камера. Для його роботи вам буде потрібно лише нетбук, ноутбук або планшет, хоча, перед тим, як купувати цифровий usb мікроскоп для використання з планшетом на базі Андроїд, необхідно переконатися в тому, що ви зможете знайти необхідну програмне забезпечення, а також зможете підключити цей мікроскоп до вашому планшету. Якщо ж ви користуєтеся нетбуком або ноутбуком або планшетом під управлінням операційної системи Windows, проблем з підключенням і використанням такого мікроскопа виникнути неповинно.

А далі вам залишиться лише освоїти просте програмне забезпечення, що дозволяє не тільки спостерігати зображення, отримане з такого мікроскопа, але і робити знімки, відеозапис і ви помітите, наскільки цікавіше і різноманітніше стануть матеріали, які ви зможете отримати за допомогою такого мікроскопа.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика