Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Бізнес з В'єтнамом [популярні 6 груп товарів з В'єтнаму]

 1. Бізнес з В'єтнамом
 2. Бізнес з В'єтнамом: основні тренди
 3. Взуття з В'єтнаму
 4. Одяг з В'єтнаму
 5. Шовк з В'єтнаму
 6. Продукти харчування, морепродукти і фрукти з В'єтнаму
 7. Кава і Чай з В'єтнаму
 8. Цікаві напрямки товарів з В'єтнаму
 9. Резюме: Які товари з В'єтнаму поставляти в Росію?

Бізнес з В'єтнамом: Які товари поставляти з В'єтнаму

Бізнес з В'єтнамом стає дуже актуальним для багатьох російських компаній, як з точки зору експорту, так і з точки зору імпорту.

У цій оглядовій статті я розповім які основні товарні групи можна постачати з В'єтнаму на російський ринок. Саме ця продукція, вироблена на в'єтнамських фабриках і заводах, користується популярністю серед бізнесменів усього світу.

При необхідності ви можете звернутися за бізнес-консультацією по організації бізнесу з В'єтнамом.

Зміст статті [бізнес блог]

Бізнес з В'єтнамом

Мета даної статті обґрунтовано показати виникнення економічних трендів для компаній малого і середнього бізнесу, які можна використовувати для побудови бізнес-моделей по експортно-імпортним відносинам з в'єтнамськими компаніями. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на семінарі: Як почати бізнес з В'єтнамом?

Загальна статистика за 2014 рік:

 • Експорт збільшився на 13,6% до $ 150 млрд,
 • Імпорт збільшився на 12,1% до $ 148 млрд.

Уряд В'єтнаму очікує на наступний рік прискорення темпів зростання ВВП до 6,2% при інфляції на рівні 5%.

Базова структура доданої вартості промисловості В'єтнаму:

 • 71% - переробна промисловість: легка, харчова, текстильна, машинобудівна, металургійна, фармацевтична, хімічна.
 • 21% - добувна промисловість: вугільне виробництво, видобуток нафти і газу, боксити.
 • 8% - енергетика.

Читайте також:

Читайте також:

Напрямки бізнесу з В'єтнамом

Бізнес з В'єтнамом: основні тренди

Бізнес-Ідеї з В'єтнаму: Які товари з В'єтнаму поставляти? Яка продукція з В'єтнаму затребувана на світових ринках?

Як ми бачимо, переробна промисловість займає близько 3/4 доданої вартості промисловості В'єтнаму, тим самим визначаючи основний тренд співпраці для компаній малого і середнього бізнесу.

Виділимо лідерів даного сегмента:

 1. Текстильне виробництво,
 2. Фармацевтична промисловість,
 3. Виробництво одягу,
 4. Енергетичного обладнання,
 5. Целюлозно-паперова промисловість,
 6. Електронна продукція, комп'ютери, оптика.

Пропоную тезисно розглянути кілька прикладів продукції переробної промисловості В'єтнаму, яка буде цікава для організації поставок в Росію.

Пропоную тезисно розглянути кілька прикладів продукції переробної промисловості В'єтнаму, яка буде цікава для організації поставок в Росію

Ідеї ​​по бізнесу з В'єтнамом

Взуття з В'єтнаму

В'єтнам займає 2-е місце (після Китаю) з експорту взуття.

У В'єтнамі досить багато невеликих фабрик по виробництву взуття, які можна віднести до сегменту малого та середнього бізнесу. Близько 15% взуття виробляється у В'єтнамі, взуття з В'єтнаму це досить непогані вироби з натуральної шкіри. Крім цього, досить відомі світові виробники взуття і одягу мають свої виробництва у В'єтнамі.

Докладніше в статті: Взуття з В'єтнаму

Одяг з В'єтнаму

Практично будь-який текстиль, в тому числі і одяг входить в список основних експортованих з В'єтнаму товарів. Кращі виробники об'єднані в асоціацію текстилю та одягу.

Зрозуміло дизайн і фасон одягу розробляється в ательє всесвітньо відомих компанія, але пошиття продукції йде у В'єтнамі. Тема окремої розмови це одяг з бамбука , Яка може зайняти досить цікавий сегмент не тільки на російському ринку, але і на світовому ринку.

Слід зазначити, що експорт одягу з В'єтнаму конкурує з нафтопродуктами, так що є над чим замислитися.

Докладніше в статті: Одяг з В'єтнаму

Шовк з В'єтнаму

Шовк з В'єтнаму

Вироби з шовку користувалися популярністю за всіх часів. Шовкові нитки, шовкова тканина виробляється у В'єтнамі як промисловим, так і кустарним способом.

Плюси шовку, як матеріалу незаперечні, а отже поставки шовку і виробів з шовку може бути досить цікавим напрямком бізнесу з В'єтнамом.

Одяг, постільна білизна, вишивка картин, золочені шовкові нитки і навіть вази - виробників даної продукції можна знайти у В'єтнамі і організувати поставки в Росію.

Виробники шовку і швейних виробів з нього об'єднані у В'єтнамську шовкову асоціацію - Viet Nam Silk Association .

Продукти харчування, морепродукти і фрукти з В'єтнаму

Спектр продуктів харчування, що поставляються з В'єтнаму досить великий, тому обмежимося простим перерахуванням, можливо в подальшому я напишу короткі статті по кожному напрямку.

 • Продукти харчування: рис, кеш'ю, чорний перець, чилі, мед, локшина, свинина.
 • Морепродукти: тунець, пангасіус, тілапія, морський язик, креветки, кальмари, краби, восьминоги.
 • Фрукти: банани, кокоси, ананаси, манго, апельсини, мандарини, грейпфрукт, лайм.

Кава і Чай з В'єтнаму

 • Кава з В'єтнаму: В'єтнам є другим, після Бразилії, виробником кави, і першим за обсягом експорту. Експорт кави складає більше 2 млрд. Доларів. У В'єтнамі виробляється 90% робусти і близько 10% Арабіки. У В'єтнамі вирощується 1 млн. Тонн кави. З цього обсягу лише 10 тис. Тонн переробляється.
 • Зелений чай з В'єтнаму: В'єтнам виробляє і експортує наступні сорти зеленого чаю: OP, OPA, PS, BPS, F, Oolong 1, Oolong 2, Sencha.
 • Чорний чай з В'єтнаму: В'єтнам експортує наступні види чорного чаю: OP, FBOP, P, PS, BPS, F, D, OPA-1, OPA-2.

Каучук з В'єтнаму

В'єтнам займає 3-е місце в світі по виробництву натурального каучуку, найбільшими імпортерами каучуку з В'єтнаму є Китай, Європа і США Основним державним холдингом по виробництву каучуку є Vietnam Rubber Group (VRG) - GERUCO, до складу якого входить 22 компанії.

Цікаві напрямки товарів з В'єтнаму

Квіти з В'єтнаму: - за прогнозами, найближчим часом у В'єтнамі будуть вирощуватися квіти для всього світу.

Акваріумні рибки з В'єтнаму: у В'єтнамі проводиться більше 50 видів декоративних рибок і кілька сотень їх різновидів

Резюме: Які товари з В'єтнаму поставляти в Росію?

В'єтнам стає другою виробничої фабрикою світу. Багато виробників об'єднані в асоціації - Торгові асоціації у В'єтнамі.

У В'єтнамі проводиться або починає вироблятися практично вся товарна лінійка товарів легкої промисловості. І якщо ви замислюєтеся про стратегічний розвиток свого бізнесу обов'язково подумайте як ви можете використовувати економіку В'єтнаму для забезпечення зростання своєї компанії.

Більш того, слідом за В'єтнамом подібні результати демонструє Таїланд, Малайзія, Сінгапур, Індонезія - відкриваючи нові масштабні і стрімко розвиваються ринки з сучасної фінансової та індустріальної інфраструктурою.

Опрацьовуючи питання співпраці з в'єтнамськими компаніями - ви надаєте новий імпульс розвитку свого бізнесу, побудови кар'єри і зрозуміло мінімізації економічних ризиків.

Актуальні статті по бізнесу з В'єтнамом:

Яка продукція з В'єтнаму затребувана на світових ринках?

Категории

Новости

Арт терапия для женщин
Арттерапия (лат. ars — искусство, греч. therapeia — лечение) представляет собой методику лечения при помощи художественного творчества. Арттерапия сегодня считается одним из наиболее мягких, но эффективных

Что делать в компьютере когда скучно видео
Наша компания начала выпуск опытных образцов продукции. Ее производство связано с применением контактной сварки. Если сама сварка была разработана нашими инженерами, то механические приводы нужно разрабатывать

Мобильный шиномонтаж
Выездной шиномонтаж, он же мобильный, передвижной шиномонтаж – это передвижной пост шиномонтажной мастерской, оснащённый всем нужным оборудованием для проведения всех шиномонтажных работ. За последние

Где купить смартфон из Китая
Я долго искал телефон себе и жене и никогда не думал, что буду выбирать смартфоны из китая. Но не прогадал, заказал жене Meizu Pro 6 Plus 64Gb, а себе такой же, только с памятью 128Gb. Довольный как

Чистка ноутбуков
Чтоб провести очистку верно и не разрушить устройство, необходимо осознать, что конкретно в ней нуждается. В работе каждого современного компьютера задействован микропроцессор из кремния. Его можно сопоставить

Преобразователь частоты
Частотный асинхронный преобразователь частоты служит для преобразования сетевого трёхфазного либо однофазового переменного тока частотой 50 (60) Гц в трёхфазный либо однофазовый ток, частотой от 1 Гц

Автосервис киев
На этой страничке вы сможете безвозмездно скачать либо прочесть бизнес-план автосервис киева. Используя предложенный эталон бизнес-плана в качестве готового шаблона, вы можете без особенного труда составить

Об известных узбекских музыкантах
Музыкальная культура многообразна и многогранна. Различные музыкальные стили и направления имеют своих поклонников, независимо от возраста, гендерной и национальной принадлежности. Известный в Узбекистане

Где заказать установку систем безопасности
Современные системы безопасности достаточно работают эффективно и позволяют сохранить имущество от хищения и прочих неприятностей, а так же обеспечивают неприкосновенность личности. Но, сама по себе

Купить электрошокер
Электрошокеры-дубинки превосходят другие типы купить электрошокеров по мощности разряда, вольтажу и поражающему эффекту. Это уже не совершенно орудие самообороны, а быстрее нелетальное штатское орудие

 
Яндекс.Метрика