Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


BB Battery BPS28-12D

  1. Акумулятор BPS 28-12, короткі характеристики:
  2. Інші випускаються BB Battery серії:

Акумулятор преміум класу для зовнішніх батарейних комплектів і блоків ДБЖ

Акумулятор преміум класу для зовнішніх батарейних комплектів і блоків ДБЖ.

Зверніть увагу, що батареї одного і того ж номіналу по ємності і напруги випускаються під різні цілі і завдання. У складі ДБЖ добре працюють серії, адаптовані для "буферному режимі" - це серії BC і BPS, для роботи з електроприводами або в потужних ДБЖ, необхідно використовувати акумулятори з підвищеною енерговіддачею для "циклічного" режиму - це серії HR і HRL.

Ця серія не призначена для живлення електроприводів (електротранспорт, інвалідні коляски, підйомники). Ємності та терміну служби - безпосередньо залежать від величини струму розряду, періодичності та глибини розряду і звичайно, від якості зарядного пристрою!

Акумулятор BPS 28-12, короткі характеристики:

  • Електрохімічна система - свинцево кислотний АКБ, за технологією AGM - без рідкого електроліту, герметизований і може експлуатуватися в будь-якому положенні.
  • Не допускати глибокого розряду і зберігання в розрядженому стані. Виробляти повний заряд не рідше одного разу на 6 місяців.
  • Заряджати необхідно тільки спеціальними зарядними пристроями для AGM і GEL акумуляторів . Або ЗУ в складі апаратури.

Інші випускаються BB Battery серії:

Серія BC - п'ятирічні (термін служби до 5 років * в буферному режимі) акумулятори універсального застосування для малих і середніх струмів розряду. Рекомендовані для застосування в охоронних і пожежних системах, ІБП і переносний апаратурі.

Серія BPS десятирічні (термін служби до 10-12 років в буферному режимі) акумулятори для середніх струмів розряду. Виготовлена ​​спеціально для використання в джерелах безперебійного живлення, де необхідний тривалий термін служби батарей.

Серія HR (L) - акумулятори для середніх і високих струмів розряду. Рекомендовані для застосування в потужних ДБЖ і переносний апаратурі. Так само для роботи з електро приводами малої потужності.

* Термін служби АКБ BB Battery вказано для буферного режиму експлуатації. Для циклічних використання (наприклад в переносний апаратурі) термін служби обмежений 200-250 циклами "заряд-розряд" - а це при щоденному використанні менше року!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика