Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Apple запустила програму безкоштовної заміни акумулятора iPhone 6s

Буквально через три дні після запуску програми ремонту несправних iPhone 6 Plus, у яких спостерігалися проблеми з роботою тачскрін після незначної деформації корпусу, Apple в своєму блозі наявність проблеми з акумулятором у торішнього флагмана   iPhone 6s   , Через що смартфон самостійно може періодично відключатися

Буквально через три дні після запуску програми ремонту несправних iPhone 6 Plus, у яких спостерігалися проблеми з роботою тачскрін після незначної деформації корпусу, Apple в своєму блозі наявність проблеми з акумулятором у торішнього флагмана iPhone 6s , Через що смартфон самостійно може періодично відключатися.

Згідно з даними Apple, проблема довільного відключення торкнулася "дуже малого числа" iPhone 6s, а якщо конкретніше, то випущених у вересні-жовтні 2015 року моделей. Скарги на самостійне відключення пристроїв навіть при зарядженому акумуляторі почали надходити на початку 2016 року, але незабаром виявилося, що проблема вирішується установкою свіжої прошивки.

Всім власникам iPhone 6s компанія рекомендує звернутися в сервіс для перевірки серійного номера смартфона - авторизовані сервісні центри вже мають у своєму розпорядженні списком номерів смартфонів, акумулятори яких підлягають заміні. До слова, заміна батареї для власників таких пристроїв буде безкоштовною, а тим, хто в зв'язку з цією несправністю замінив акумулятор раніше, слід звернутися в Apple Store для повернення витрачених на заміну грошей.

програма теж діє, сервісним обслуговуванням на території нашої країни займається авторизований сервісний центр. Якщо проблема довільного відключення торкнулася твого iPhone 6s, то рекомендуємо звернутися в сервісний центр для ідентифікації пристрою і його заміни.

UPD: Apple додала спеціальний плагін для перевірки необхідності заміни акумулятора на сторінці програми - доступно.

Як стверджує ERC, в Україні заміна акумулятора проводитися не буде - iPhone просто поміняють на аналогічний.

Інформація про програму на сайті офіційного дистриб'ютора ERC

Нагадаємо, що раніше Apple запустила програму ремонту несправних тачскрін iPhone 6 Plus , Пояснивши появу проблем з тачскрінами виробничими труднощами. Але за умовами програми ремонт не буде безкоштовним, вартість послуги - $ 149. А спеціально для читачів UiP.me сервісний центр UiPservice надає знижку 20% на ремонт iPhone 6 Plus з проблемою некоректно працюючого тачскрін.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика