Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як вибрати зовнішній акумулятор для смартфона (Power Bank)?

  1. Ємність аккумулятору
  2. Сила струму
  3. Зовнішній акумулятор для телефону - який дизайн вибрати?

Як часто трапляється, що ми, використовуючи свої смартфони, настільки їх виснажуємо, що вже не вистачає заряду для прослуховування музики на зворотному шляху або важливого дзвінка - ділового або сімейного? Проблема досить актуальна, хоча більшість смартфонів сьогодні вже можуть пережити добу або, по крайней мере, 12 годин без підзарядки. Варто врахувати, що і цього може не вистачити в ряді випадків, особливо часто коли батарея вже трохи зношена або ви відправляєтеся кудись, де зарядити пристрій може бути складно. Проблема насущна не тільки для смартфонів, адже зовнішній акумулятор Power Bank призначений ще й для планшетів.

При перегляді фільмів на будь-якому пристрої батарея розряджається дуже швидко. Навіть з урахуванням економічних режимів харчування, заряду може катастрофічно не вистачати, якийсь же вихід?

Power Bank або простіше кажучи зовнішній акумулятор - це пристрій, який містить певний заряд з метою передати його іншому гаджету при необхідності. Його можна використовувати абсолютно в будь-якому місці, не залежно від наявності електричної мережі, таким чином даючи той вкрай важливий заряд для того, щоб дотягнути до будинку або зробити необхідні дії в пристрої.

[Tip] Читайте також: Кращі смартфони 2016 року [/ Tip]

Портативний зарядний пристрій Power Bank досить широко поширене через свою зручність і актуальності, але чи багато хто знає, як вибрати зовнішній акумулятор, який підходить для вас? Як і у випадку з будь-якою іншою технікою, багатьом складно щось сказати про параметри і характерні риси пристроїв, а покупку засновують на тому, що сказав консультант, який зацікавлений в дорогому придбанні. З метою вивчити ситуацію і дати рекомендації по вибору акумулятора і створена стаття, далі йдуть основні параметри, що відрізняють один пристрій від іншого.

Ємність аккумулятору

Отже, статтю, який зовнішній акумулятор вибрати, потрібно починати саме з основного і ключового параметра Power Bank - ємності. Безумовно, чим більше заряду здатне вмістити пристрій, тим більше воно здатне і віддати, що призводить до збільшення часу роботи пристрою. Проте це не означає, що потрібно купувати самий об'ємний зовнішній Power Bank.

Вам необхідно в виборі ємності відштовхуватися від потреби в батареї, тобто, якщо ви використовуєте акумулятор тільки для того, щоб дійти до будинку, то вам ні до чого купувати величезного заряду пристрою. З іншого боку при частих і далеких подорожах, коли ніде взяти заряд, краще більш місткі моделі.

Для визначення яка зарядка Power Bank підійде найкраще, вам необхідно дізнатися обсяг батареї пристрою, до якого ви і вибираєте носій. Зазвичай для смартфонів використовуються 2-4тис мАг, для планшета 4-10тис мАг, бувають і більше, особливо китайські. Тепер, залежно від отриманої цифри, вам і слід будувати свої розрахунки з приводу необхідності акумулятора. Існують від 1 000 мАг до 20 000 мАг.

[Tip] Читайте також: Кращі планшети 2016 року [/ Tip]

Також слід врахувати, що всі 100% заряду ви не отримаєте однозначно і судження, що при 2 500 мАг батареї смартфона, ви зможете зарядити його 4 рази з акумулятора в 10тис мАг, в корені не вірно. Завжди існує ток розрядки, який варто врахувати, при такому прикладі ви зможете зарядитися всього рази 3. Також часто і самі виробник перебільшують ємність продукту. Power Bank відгуки є невід'ємною частиною покупки, так як деякі відверто брешуть про обсязі, вказуючи в маленьких носіях велику місткість, тут нам допоможуть реальні покупці.

Сила струму

Наступний параметр, який допоможе визначитися, як вибрати зовнішній акумулятор для смартфона - сила струму. Тут все просто, чим більше рівень струму, тим швидше відбувається передача заряду. Краще відштовхуватися від цифри, яка вказана на основний зарядці. Для більшості смартфонів необхідний мінімальний рівень становить 1 А, а для планшета 2 А. Якщо буде більше, нічого страшного, процес буде відбуватися швидше, якщо менше, то працювати зарядка теж буде, але повільніше в 3-4 рази.

Краще для планшета використовувати 3-4 А, а для смартфона 2 А. На випадок, якщо у вас є обидва пристрої, то краще купувати універсальний пристрій Power Bank, яке має кілька роз'ємів для кожного пристрою. Варто розуміти, що при одночасному заряді більше 1-го гаджета, сила струму буде знижуватися.

Важливо враховувати не тільки ампераж віддачі, але і зарядки. Звичайно, чим більше, тим краще, але варто відштовхуватися від загального обсягу, тобто при 10тис мАг, ток в 500 А, буде незначним і вам буде потрібно 20 ч, щоб зарядити пристрій. Для батареї в 3тис мАг, такий же струм буде цілком прийнятним.

[Tip] Читайте також: Найповніший огляд iPhone 7 і iPhone 7 plus [/ Tip]

Зовнішній акумулятор для телефону - який дизайн вибрати?

Не варто гнатися тільки за величезною місткістю пристрою, так як разом з ним збільшується і обсяг акумулятора, і його вага. Так, якщо використовується портативна зарядка Power Bank з об'ємом в 20тис мАг, то вага може досягати 400 г, погодьтеся не дуже зручно.

При всьому цьому зарядний Power Bank буває і деяких цікавих підвидів, на які слід також звернути увагу:

  • Розміром з брелок. Такий Power Bank для телефону може дати той додатковий, невеликий рівень заряду, якого не вистачає для важливого виклику або отримання якоїсь інформації зі смартфона. Завдяки розміру ви не будете відчувати незручності у використанні, а навпаки навіть не помітите його присутність;

  • Акумулятор з сонячною батареєю, не варто думати, що він буде заряджатися просто лежачи на сонці. Такий хід дозволяє хіба що заощадити розтрати саморазряда, може зовсім небагато зарядитися;

  • Power Bank для мобільного телефону може бути ще один цікавий формат - чохол. Тобто вам вдасться поєднати два пристрої в одному, звичайно, рівень ємності такої батареї обмежений, але все ж дозволяє додатково отримати 50-100% заряду на смартфон. Недолік підходу в: збільшеному обсязі чохла і відсутності підтримки інших пристроїв (доведеться купувати індивідуальний).

Також варто усвідомлювати, щоб у вас є перехідник для заряду під акумулятор, актуально в основному для старих телефонів, де використовувалися унікальні порти.

З огляду на представлені характеристики можна зробити правильний вибір акумулятора, щоб він повністю заповнював вашу нужду, але при цьому не був додаткової тягарем.

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як вибрати зовнішній акумулятор (Power Bank)?», То можете задати їх у коментарях


if (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?>

Навіть з урахуванням економічних режимів харчування, заряду може катастрофічно не вистачати, якийсь же вихід?
Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як вибрати зовнішній акумулятор (Power Bank)?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика