Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як розблокувати телефон якщо забув пароль соні. Кафедра електронної комерції підписатися на новини.

 1. Спосіб 1:
 2. Спосіб 2:
 3. SONY - ЕКРАН, ЯКЕ ЗАВЖДИ ПІД КОНТРОЛЕМ!
 4. 2. Як розблокувати екран через екстрений виклик.
 5. 3. Xperia z3 compact: заміна екрану.
 6. Перший і найбільш класичний розблокування графічного ключа
 7. Другий спосіб - повне скидання системи
 8. Програмне розблокування графічного ключа
 9. Як розблокувати Sony Xperia по IMEI

Як зробити скидання налаштувань Sony Xperia E (C1504, C1505, C1605)? У даній статті я про це детально розповім. Оскільки за допомогою кнопок телефону не передбачений в стокової версії прошивки, то виконати скидання налаштувань можна через спеціальну програму Sony PC companion або через меню. Далі про причини звернення до скидання налаштувань:

- поставив вчора графічний ключ на Sony Xperia E (C1504, C1505, C1605) і забув його (неправильно ввів графічний ключ кілька разів)
- «багато спроб введення» Sony Xperia E (C1504, C1505, C1605)
- забув контрольне слово і потрібно розблокувати від узору, пароля або малюнка Sony Xperia E (C1504, C1505, C1605)

- забув email і пароль на Sony Xperia E (C1504, C1505, C1605)
- Xperia E (C1504, C1505, C1605) зависла і далі логотипу не включається
- встановив програму \ гру і після цього телефон не включається

- Sony Xperia E (C1504, C1505, C1605) сильно гальмує

- поставив на захист пароль і забув його

- мені потрібно розблокувати графічний ключ на телефоні Sony Xperia E (C1504, C1505, C1605)

Слід знати! Після скидання налаштувань з вашого телефону буде видалена вся ваша особиста інформація: смс, дзвінки, профілі, програми, ігри та програми, настройки. Якщо ці дані для вас гранично важливі, радимо подбати про них заздалегідь. Для цього можна зробити резервну копію (як варіант переслати файли на комп'ютер), або переписати потрібні дані вручну. Для того щоб відновити файли після hard reset , існує спеціальна програма . Більш детально читайте в нашій статті:

Одна з умов для проведення успішного скидання налаштувань є нормальний заряд телефону, не менше 50%. Способи скидання налаштувань:

Спосіб 1:

 1. Закачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму за посиланням.
 2. Вимкніть телефон. Для цього утримуйте кнопку включення на 10 секунд.
 3. запускаємо встановлену програму і приєднуємо usb кабель до комп'ютера (АЛЕ! тільки до комп'ютера, поки не до телефону).
 4. У занедбаній програмі натискаємо на Пуск під написом Support Zone, далі «Оновлення ПЗ телефону \ планшета».
 5. У вікні натискаємо на «Відновлення телефону \ планшета».
 6. На екрані будуть вказані інструкції. Уважно їх читаємо, натискаємо по галочки і натискаємо Далі.
 7. Після проходження декількох етапів, буде запропоновано вибрати модель вашого пристрою. Вибирайте потрібну вам модель Sony Xperia E.
 8. Дотримуйтесь подальших інструкцій на екрані.
 9. В результаті програма почне процес відновлення телефону. Очікуємо закінчення цього процесу і від'єднуємо телефон.

Ці ж дії можна зробити і за допомогою програми для.

Спосіб 2:

Скидання налаштувань можна зробити і через меню:

Меню - Настройки - Відновлення і скидання - Скидання налаштувань - Стерти все.

ВІДЕОінструкція на прикладі Sony Xperia J:

Всім нам добре знайома продукція під маркою відомого японського бренду SONY. Зважаючи на популярність смартфонів sony xperia, автор статті спробує прояснити деякі питання і проблеми, пов'язані з екраном цих пристроїв: як розблокувати, поміняти і т. Д. Для зручності читачів, стаття буде складатися з декількох пунктів і кожен буде описувати певну проблему і пропонувати інструкцію, по її рішенню "1" ...

SONY - ЕКРАН, ЯКЕ ЗАВЖДИ ПІД КОНТРОЛЕМ!

1. Як зробити скріншот екрану на телефоні sony xperia.

Існує три способи, як це зробити. Розглянемо найпростіший. Якщо ви тримаєте в руках смартфон від компанії SONY, екран якого включений, вам досить на кілька секунд затиснути клавішу відключення-блокування смартфона і клавішу зменшення гучності на планці регулювання рівня звуку. І все! Заходимо в папку Pictures / Screenshots і робимо з вашим скріншотом все, що захочемо. Єдина умова, для успішного виконання даної операції, клавіші треба затискати одночасно. Такий спосіб працює як на вищеописаних смартфонах, так і на всіх пристроях, під управлінням ANDROID.

Відео Огляд: How To Take Screenshot Sony Xperia Z3

2. Як розблокувати екран через екстрений виклик.

Береженого Бог береже! Дуже розумний догмат, але іноді він може зіграти не на вашу користь. Якщо встановити занадто складний пароль, щоб отримати доступ до робочого столу, в один жахливий момент він може пропасти з вашої пам'яті. Простіше кажучи ви, користувач, забудете всю складну комбінацію, яку так старанно вигадував ваш головний мозок, щоб убезпечити дані на вашому смартфоні. Якщо зробити Hard Reset, то тоді вже ваш пристрій втратить пам'ять і все доведеться починати з нуля.

Як розблокувати екран через екстрений виклик на Соні Xperia ZL з операційною системою Android 4.1.2 (номер зборки 10.1.A.1.434).

Розблокувати робочий стіл і залишити свій смартфон «при пам'яті» все-таки можна. Для цього потрібно натиснути на екстрений виклик і ввести код: * # * # 7378423 # * # *. Далі, в меню натискаємо Service tests, в випадаючому списку NFC -> NFC Diag Test, після закінчення тестування тиснемо кнопку home і, о диво, ви на своєму робочому столі!

Відео інструкція: Як розблокувати телефон.

3. Xperia z3 compact: заміна екрану.

Незважаючи на високу якість смартфонів SONY, екрани цих девайсів все-таки можна розбити, якщо дуже постаратися, звичайно. Як то кажуть, і на стару буває помилка. Посковзнулися-впали, прокинулися - на нозі гіпс, а екран смартфона покрила мережа тріщин. Тут два варіанти: здати вашого друга в сервісний центр або спробувати заощадити і поміняти екран самому. Ця нескладна процедура дуже схожа на всіх типах смартфонів. Розглянемо як приклад Xperia z3 compact. Заміна екрану зажадає наявність фена, плоских предметів типу гітарних медіаторів і запасу терпіння. Ах да! Мало не забув. Потрібен ще новий екран, який доведеться купити. Фен потрібно, щоб розтопити клей, медіаторами ви будете підчіплювати рамки, терпіння - щоб не кинути на півдорозі всю цю копітку роботу. На новому екрані, який ви завчасно купили, вже нанесений спеціальний склад і вам буде потрібно тільки приклеїти його на заздалегідь очищену і підготовлену поверхню. Перед цим краще подивитися детальний відео в інтернеті. Якщо сумніваєтеся в своїх силах - довірте справу професіоналам!

Відео ролик: Sony Xperia Z3 D6603 як розібрати, ремонт, заміна дисплея і сенсора.

4. Ви фанат фірми SONY і плануєте використовувати, для обробки знятого на смартфоні відео, її потужний відеоредактор, то перше питання, яке ви задасте після попереднього монтажу, швидше за все, буде звучати так: як прибрати чорні смуги з боків екрану в sony vegas? Основна причина - це неузгодженість форматів розмірів відео. Щоб прибрати чорні смуги, потрібно в настройках sony vegas виставити відповідний вихідного матеріалу шаблон. Якщо Xperia z3 compact знімає відео в форматі 16: 9, з роздільною здатністю 1280x720, значить шаблон готового проекту повинен мати такі ж параметри. більш докладний опис роботи в sony vegas - це тема для окремої статті, а мені залишається тільки побажати вам тримати екран вашого улюбленого девайса під повним контролем!

Показати ще

Як зробити скріншот екрану на телефоні sony xperia, xperia z3 compact. Заміна, поміняти, розблокувати. Як прибрати чорні смуги з боків екрану в sony vegas. Розблокувати екран через екстрений виклик

Як розблокувати смартфон через екстрений виклик, де можна поміняти екран sony xperia z3, як зробити скріншот, прибрати чорну смугу з боків. Відео інструкція про зміну пароля і прибрати з екрану на стільниковому телефоні виробника соні іксперія повідомлення екстрений виклик, докладніше тут.

Багато користувачів сучасних смартфонів на платформі Android сильно здивовані безпекою своїх персональних даних, які зберігаються в пам'яті пристрою. Саме тому вони використовують парольний захист. Блокування графічним ключем є альтернативою цифрової комбінації пароля і використовується на кожному другому смартфоні.

Але ви напевно зіткнулися ситуацією, коли графічний ключ забутий і відсутня можливість розблокувати пристрій. І ми розглянемо переважно власників смартфонів серії Sony Xperia. Отже, що нам робити?

Перший і найбільш класичний розблокування графічного ключа

Увімкніть екран свого Соні Іксперія, де виводиться сторінка введення графічного ключа. Вам необхідно кілька разів поспіль ввести неправильну комбінацію, щоб система повідомила про тимчасову блокування можливості введення ключа. Це обмеження діятиме 30 секунд, але саме протягом цього часу з'являється додаткова кнопка з поміткою «Забули графічний ключ?».

Вибирайте цей варіант. Що буде далі? Система запропонує вам ввести назву свого персонального аккаунта в системі Google і в завершенні зажадає вказати пароль. Якщо дані виявляться вірними, то система запропонує користувачеві вибрати новий графічний ключ.

Другий спосіб - повне скидання системи

Забутий графічний ключ на новому смартфон Sony Xperia можна обійти за рахунок повного скидання системи. Звичайно, даний метод є вкрай радикальним, але якщо ви не встигли встановити аккаунт системи Google і толком не користувалися пристроєм, то подібна система не принесе в вашу життя зайві турботи.

Скидання системи або установка заводських налаштувань - це опціональна можливість пристрою, яка прописується або з меню Android , Або при використанні поєднання гарячих клавіш. Конкретної для вашої моделі Sony Xperia поєднання гарячих клавіш можна знайти в Мережі, але зазвичай це комбінація кнопки включення і качельки гучності.

Після відкату системи до заводських налаштувань всі дані доведеться вводити, як і при першому включенні смартфона. Час, дата, дані акаунтів - все це необхідно зафіксувати при включенні. Графічний пароль буде відключений, але його знову можна активувати в меню налаштувань.

ВІДЕОінструкція по розблокування Соні Іксперія

Програмне розблокування графічного ключа

Ми описали 2 актуальних способу вирішення проблеми вище. Є ще й третій можливий виходу зі складної ситуації - використання ПЗ.

Розблокувати графічний ключ на смартфоні Sony Xperia можна за допомогою програмної розробки PC Companion. Телефон доведеться підключити до комп'ютера стандартним USB кабелем, а всі основні кроки будуть виконуватися на моніторі комп'ютера у вікні програми.

Завантажити последнию версію Pc Companion можна тут:

Відео (з поясненням англійською) де показуються всі три способи:

Компанія Sony подбала про своїх клієнтів і зробила одну добру програму за допомогою якої можна прибрати графічний ключ (відновити до заводських налаштувань) з будь-якого телефону Sony. називається вона Sony Update Service.

Список підтримуваних моделей Sony:

Xperia Z2 Tablet, Xperia Z2, Xperia E1, Xperia T2 Ultra Dual, Xperia T2 Ultra, Xperia Z1 compact, Xperia X Ultra (SOL24), Xperia Z Ultra (Wifi only), Xperia Z ultra, Xperia Z1f (SO-02f), Xperia Z1 (SO-01F), Xperia Z1 (SOL23), Xperia Z ultra (SOL24), SmartWatch 2 SW2, Stero Bluetooth HeadSet SBH52, Xperia Z1, Xperia Z1s (C6916), Xperia M dual, Xperia Tablet Z, Xperia C, Xperia M, Stereo Bluetooth HeadSet SBH50, SOL22, Xperia A (SA-04E), Xperia ZR, Xperia L (C2104), Xperia L (C2105 / S36h), Xperia Tablet Z (Wifi only), Xperia SP , Xperia Tablet Z (SO-03E), Xperia ZL, Xperia E, Xperia Z (SO-02E), Xperia E Dual, Xperia ZR, Xperia Z, Xperia V, Xperia VC, Xperia AX (SO-01E), Xperia TL , Xperia VL, Xperia J, Xperia T, Xperia micro, Xperia TX, Xperia tipo Dual, Xperia SL, Xperia tipo, Xperia SX (SO-05D), Xperia acro S, Xperia ion, Smart Wireless Headset Pro, Xperia go, Xperia GX (SO-04D), Xperia Neo L, Xperia ion (LT28i), Xperia ion (LT28at), Smartwatch MN2, Xperia sola, Xperia P, Xperia U, Xperia acro HD (IS12S), Xperia Acro HD (SO-03D) , Xperia S (LT26), Xperia NX (SO-02D), Xperia Ray (SO-03C), Xperia acro (IS11S), Xperia ray (ST18), Xperia pro (MK16), Xperia active (ST17), Xperia mini pro (SK17), Xperia mini (ST15), Xperia arc (LT15), Xperia neo (MT15), Xperia acro (SO-02C), Xperia arc (SO-01C), SonyEricsson txt (CK13), s51SE, Xperia neo V (MT11), Xperia PLAY (SO-011D), Xperia arc S (LT18), Mix Walkman (WT13), W8 Walkman (E16), Live with Walkman (WT19), Walkman WT18i, txt pro (CK15), Xperia Play (R800), Xperia Play (Z1), LiveView MN800, Cedar, Yendo Yizo, Xperia X8 (E15), Spiro, Xperia X10 mini pro (U20) , Hazet, Zylo, Aspen, Vizav pro, Elm, Xperia X10 mini (E10), Vivaz, Xperia X10 (X10), Xperia X10 (SO-01B), Satio, Yari Kita, Aino, Naite, W995, C510, W705, C905, T700, W959, C702, C902, W760, K850, K858, W910, W908.

Отже, для будь-якого з цих апаратів за допомогою даної утиліти можна зробити по суті hard reset, скидання налаштувань або зняти графічний ключ. Для цього потрібен лише USB кабель (Який йде в комплекті з вашим телефоном), комп'ютер і, власне, ваш телефон.

Інструкція:

1. Переходимо

2. Запускаємо і Встановлюємо програму. (OK> Приймаю> Установить> Готово). Після установки програма перевірить оновлення та синхронізується.

3. Перед початком роботи нам потрібен USB кабель (йде в комплекті з телефоном), рівень заряду батареї не менше 50%, на даному етапі не підключати телефон.

4. Натискаємо «Почати» і вибираємо модель вашого телефону \ пристрої, натискаємо «Далі».


5. Читаємо інструкцію екрані: Вимикаємо телефон, Затискаємо і утримуємо кнопку «зменшення гучності» (в залежності від моделі телефону, тому що це може бути і інша кнопка) і підключаємо телефон до комп'ютера.


Відео на прикладі Sony Ericsson W8:

Можливо ви і не стикалися з такою проблемою, але не виключено, що коли-то з цим доведеться мати справу і тоді дійсно необхідно знати, що робити. В даному випадку мова йде про блокування на роботу телефону з іноземними сім-картами, тобто набуваючи телефон за кордоном, ви виявите, що вдома він чомусь не бажає працювати і справа тут зовсім не в шлюбі. Як розблокувати Соні Іксперія, коли таке трапляється? Так в принципі також, як і будь-який інший апарат - за допомогою IMEI коду. В принципі для користувачів, які звикли постійно міняти телефони, при цьому купуючи їх за кордоном або у продавців імпортують їх звідти, вже не виникає жодних питань і як розблокувати телефон Sony Xperia або якийсь інший, вони прекрасно знають.

Як розблокувати Sony Xperia по IMEI

З метою безпеки всі телефони при складанні отримують свій персональний цифровий ідентифікатор складається з шістнадцяти чисел. Тут зашифровані дані про виробника, дату виробництва і самої моделі, а також багато іншого, а крім цього, за допомогою IMEI коду стає можливим виявити втрачені або вкрадені телефони. Перед тим як розблокувати Соні Іксперія необхідно знайти код свого пристрою, з його допомогою ви також зможете дізнатися, на якого оператора заблокований смартфон. Слід зазначити, що код унікальний і другого такого не буває, незалежно від виробника, кожен з випускаються телефонів завжди оснащується своїм кодом. Його не можна змінити або стерти, оскільки це, по суті, окрема програма вбудована в телефон і одночасно дає відповідь не тільки на те, як розблокувати телефон Sony Xperia, але і інші телефони.

Природно у тих користувачів, які раніше не стикалися з подібною проблемою, виникне питання, а власне де ж шукати цей IMEI? Як виявляється далеко ходити не треба, достатньо взяти, наприклад, коробку з-під телефону, на ній в районі штрих-коду, буде вказано і МАЙ, разом з описом товару. Так як розблокувати Sony Xperia можливо тільки лише таким способом, то доведеться постаратися щоб знайти, якщо не коробку, то хоча б паспорт, де також серед інших даних буде вказано і код. Якщо і його з якихось причин не знайшлося, просто загляньте під акумулятор телефону, там код зображується на фірмовому ярлику. упевнені користувачі вже знають, як розблокувати Соні Іксперія і для перегляду коду використовують самий надійний спосіб - натиснувши клавіші * # 06 #, що в підсумку призводить до появи необхідної інформації на екрані.

За допомогою IMEI коду вводиться в пошуковий рядок, користувач отримує код, що власне і є відповіддю на те, як розблокувати телефон Sony Xperia. Отримані коди вводяться в телефон, який після цього може працювати незалежно від географічного положення та мережі оператора. З ситуацією, коли виникає питання, як розблокувати Sony Xperia останнім часом доводиться стикатися постійно, оскільки асортимент пропонованих гаджетів розширюється, але, на жаль, не завжди вони доступні саме в наших магазинах, а якщо і доступні, то не всякому по кишені. Будучи за кордоном, багато хто використовує цю можливість не тільки для того щоб оглянути пам'ятки, а й придбати нову модель смартфона, оскільки його вартість дійсно дозволяє це зробити. Природно, що після таких покупок виникає резонне питання, а як розблокувати Соні Іксперія, але тільки у тих, хто вперше вирішив отоваритися тут.

Щоб уникнути неприємних сюрпризів, а не секрет, що багато хто відразу ж починають звинувачувати продавця або виробника, краще заздалегідь поцікавитися в магазині, про необхідність розблокування, а як розблокувати телефон Sony Xperia ви вже знаєте і багато часу це не займе. Досить один раз спробувати це робити щоб зрозуміти, що нічого небезпечного для телефону тут немає. Дізнавшись, як розблокувати Sony Xperia, користувач зможе надалі купувати телефони в інших країнах і швидко виконати розблокування, насолоджуючись багатим функціоналом. Для того щоб зрозуміти, як розблокувати Соні Іксперія абсолютно не потрібно якогось серйозного досвіду, а при бажанні навіть початківець користувач, знайомий з азами роботи в інтернеті без проблем зможе виконати цю процедуру. Якщо раніше при покупці гаджета навіть і не думали про те, як розблокувати телефон sSony Xperia, то сьогоднішні реалії змушують користувача знати і вміти більше, якщо звичайно він хоче, щоб в його розпорядженні був зручний і сучасний функціонал.

Отже, що нам робити?
Що буде далі?
Як розблокувати Соні Іксперія, коли таке трапляється?
Природно у тих користувачів, які раніше не стикалися з подібною проблемою, виникне питання, а власне де ж шукати цей IMEI?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика