Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як вибрати хороший ноутбук для дому в 2018 році? Поради знавця

  1. Основні особливості вибору ноутбука 2018 року
  2. Оптимальний розмір дисплея ноутбука для будинку
  3. Вибір відеокарти ноутбука
  4. Процесори в ноутбуках 2018 року
  5. Оперативна пам'ять (ОЗУ) ноутбука домашнього ноутбука
  6. висновок:

Якщо ви читаєте цю статтю, то, швидше за все, перед вами став нелегке питання «Як вибрати ноутбук в 2018 році? «. Процес цей, безумовно, дуже відповідальний, адже вам потрібно вибрати ноутбук, який прослужить вам довго і зможе задовольнити всі ваші побажання в ньому. Ну або максимум можливостей за певну суму, яку вам не шкода виділити для його покупки. І, звичайно ж, щоб не помилитися у виборі, ви шукаєте в інтернеті поради експертів. Ну що ж, сподіваюся мої статті будуть вам хоч скільки-небудь корисні.

А яку суму ви готові виділити для ноутбука? А яку суму ви готові виділити для ноутбука
Бюджетні ноутбуки до 20000 рублів
Хороші ноутбуки до 30000 рублів
Кращі ноутбуки до 40000 рублів 2019
Кращі ноутбуки до 50000 рублів

маленькі ноутбуки

Як купити б / у ноутбук?

Отже ...

  1. Оптимальний розмір дисплея ноутбука
  2. З якою відеокартою вибрати ноутбук?
  3. Процесори в ноутбуках 2018 року
  4. Оперативна пам'ять ноутбука

Поїхали ...

Основні особливості вибору ноутбука 2018 року

Серед величезного розмаїття пропонованих ноутбуків в першу чергу потрібно вибрати те, що вам до душі. Ноутбук має вам подобатися. Тому що, як мінімум, він буде частиною вашого інтер'єру. А по-друге - ви будете проводити з ним величезна кількість свого вільного часу.

Оптимальний розмір дисплея ноутбука для будинку

Подумайте, для чого ви вибираєте собі ноутбук. Від його призначення буде залежати його розмір і характеристики. У більшості випадків підійде ноутбук зі стандартною діагоналлю дисплея 15,6 дюйма. Але якщо у вашій діяльності буде набагато зручніше дисплей більшого розміру, то можете вибрати і 17,3 дюймові моделі. А в тому випадку, якщо ноутбук потрібен вам для подорожей, придивіться до маленьким ноутбуків (11, 13, 14 дюймовим моделям). Для основних потреб цього буде достатньо, а компактність в подорожах дуже дорого цінується. Тим більше, що в 2018 році з'явилося досить моделей ноутбуків, який одночасно і маленькі і досить потужні.

Продовжуючи тему з порівнянням дисплеїв, вам потрібно буде визначитися який дисплей вам підходить - глянсовий або матовий. Вважається, що матові дисплеї більше підходять для роботи, а глянцеві вибирають для мультимедійних розваг. Тому що на глянцевому краще передані всі кольори і відтінки, ніж на матовому. З іншого боку матовий дисплей виключає появу відблисків, що сприятливо для ваших очей. Вони не будуть втомлюватися занадто швидко.

Вибір відеокарти ноутбука

Виглядає не так круто, як на настільному ПК

Варто прояснити для себе, для яких потреб ви вибираєте ноутбук. Якщо для роботи, то, швидше за все, на такий параметр як відеокарта вам взагалі не варто звертати уваги. Вам вистачить і малопотужної інтегрованої відеокарти. Хоча якщо робота пов'язана з графікою, то тут вже потрібно вибрати відеокарту могутніше, але зовсім не обов'язково гнатися за топовими картами. А ось якщо ви любите пограти в сучасні ігри, то тут вам вже не відкрутитися. Щоб можна було грати і в сучасні ігри на високих налаштуваннях деталізації і в ігри, які тільки вийдуть в недалекому майбутньому - вам потрібна відеокарта останнього покоління. Такими є на даний момент (січень 2018 роки) NVIDIA GeForce GTX 1080Ti (мобільна), AMD Radeon RX580M.

Хоча, якщо ви любите грати в ігри, то я радив би вам купити стаціонарний комп'ютер. Він і могутніше і дешевше. Я вже порівнював ноутбук з настільним ПК в своїй статті « Стаціонарний комп'ютер або ноутбук? Що краще? «.

До речі з ноутбучним відеокартами є один малоприємний нюанс. Ці відеокарти ви не купите окремо і не заміните існуючу, як це можна було б зробити в стаціонарному ПК. Потрібно відразу вибрати ноутбук з потужною відеокартою. Або використовувати док-станцію для під'єднання зовнішньої відеокарти . Але це досить незручно і дорого.

Процесори в ноутбуках 2018 року

Говорячи про процесори, варто згадати, що в цій сфері конкурують тільки два основних гіганта-виробника. Це Intel і AMD. Зараз складно сказати процесор від якого виробника краще. Часто все залежить від конкретної ситуації. Але так як ми розглядаємо ноутбуки, то тут краще буде Intel на увазі свого економного споживання енергії, що важливо для мобільності пристрою. Але є також і зворотна сторона медалі - процесори Intel значно дорожче своїх конкурентів за інших рівних (або приблизно рівних) показниках. Лінійки процесорів Intel градируются так (від слабких до сильних):

Intel Atom (швидше призначений для планшетів, ніж для лептопів)
Intel Celeron (слабенькі процесори для ноутов і для комп'ютерів)
Intel Pentium (трохи могутніше, але все ж це процесори початкового рівня)
Intel Core i3 (процесори середнього рівня)
Intel Core i5 (процесори предтопового рівня, легко впораються з усіма сучасними іграми)
Intel Core i7 (топові процесори преміум класу, просто звірі)
Intel Core i9 (З'явилися тільки в кінці 2017 року, проте вони не кожному по кишені)

Також дуже багато залежить від покоління процесорів. Наприклад, i3 восьмого покоління може скласти відчутну конкуренцію процесору i5, скажімо, четвертого або п'ятого покоління. Технології не стоять на місці.

Якщо потужність процесора для вас важливий показник, то в наступних статтях, в яких я описую кращих представників ноутбуків в певних цінових діапазонах, ви зможете побачити потужність процесорів і відеокарт в балах

Оперативна пам'ять (ОЗУ) ноутбука домашнього ноутбука

Оперативна пам'ять

Що стосується ОЗУ, то тут все просто. Рекомендований мінімум 4 Гб. Якщо потрібно пограти, то потрібно 8 Гб і більше. Благо на відміну від відеокарт і процесорів цей параметр можна збільшити в будь-який момент просто докупивши додаткову планку ОЗУ, якщо, звичайно, для неї є вільне місце на материнській платі. А якщо немає, то можна замінити вже існуючу (або існує) планку ОЗУ на іншу, більшого обсягу.

Детальніше про збільшення ОЗУ читайте в моїй статті « Як збільшити оперативну пам'ять на комп'ютері «. Вона частково підходить і для ноутбуків.

Також не забувайте, що на дворі вже 2018 рік і оперативна пам'ять DDR4 починає значно перевершувати за швидкодією оперативну пам'ять DDR3. Детальніше про порівняннях в статті « DDR3 або DDR4, що краще? «.

висновок:

Роки йдуть, але все залишається по-старому. Хочеш пограти - плати за потужність. У статті, звичайно, все вийшло узагальнено і не сильно інформативно. Конкретика по кожній частині буде пізніше. Але тепер ви знаєте в загальних рисах, на що варто звертати увагу і як вибрати хороший ноутбук для дому в 2018 році. Вам не складе ніяких труднощів вибрати ноутбук, який вам дійсно потрібен, а не такий, який вам нав'язує консультант.

А яку суму ви готові виділити для ноутбука?
Що краще?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика