Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як навчитися швидко друкувати на клавіатурі двома руками

Якщо ви працюєте за комп'ютером, то знаєте, як багато часу займає набір тексту. Щоб полегшити завдання, винайшли метод сліпого друкування. Його суть в тому, щоб використовувати для набору тексту все пальці рук, не дивлячись при цьому на клавіатуру. Завдяки цьому способу можна швидко друкувати. Якщо ви працюєте за комп'ютером, то знаєте, як багато часу займає набір тексту

Фото: Конструктор. успіху

Покрокова інструкція допоможе освоїти метод набору тексту усліпу. Розглянемо стандартний спосіб оператора ПК на клавіатурі QWERTY.

Дізнайтеся, як навчитися швидко друкувати:

  • Запам'ятайте розташування букв. Якщо ви давно знайомі з комп'ютером, то знаєте, де знаходяться символи на клавішах. Виберіть один буквений ряд, подивіться на нього протягом 20 секунд і спробуйте написати на листку. Проробіть цю вправу з іншими рядами. Доведіть до автоматизму. Потім попрактикуйтесь, набираючи пропозиції або алфавіт на клавіатурі. Постарайтеся не дивитися на кнопки.
  • Використовуйте пальці правильно. Метод друкування наосліп полягає в тому, що в наборі букв беруть участь всі пальці обох рук.

Для початку правильно поставте руки на клавіатуру комп'ютера. Якщо ви уважно подивитеся на стандартний набір клавіш, то побачите словосполучення «ФИВА» і «ОЛДЖ». На цих буквах розташуйте пальці. Трохи зігніть руки, наче під ними знаходиться м'яч. Розслабте кисті. Поставте мізинець лівої руки на Ф, безіменний - на И, середній - на В і вказівний - на А. Те ж саме з правою рукою - мізинець знаходиться на Ж, безіменний - на Д, середній - на Л, вказівний - на О. Великі пальці поставте на пробіл.

На клавішах «А» і «О» відчуєте невеликі виступи, які потрібні, щоб при оператора ПК пальці знаходили свою позицію.

Запам'ятайте, які пальці відповідають за літери. Вказівним пальцем лівої руки натискайте А, К, Е, П, М, С, правою - О, Г, Н, Р, І, Т, Ь. Середні пальці лівої руки відповідають за В, У, Ч, правою - за Л, Ш, Б. Безіменними пальцями лівої руки натискайте на И, Ц, Ч, правою - на Д, Щ, Ю. Мізинці лівої руки відповідають за Ф, Й , Shift, Caps Lock, Tab, правою - за Ж, Е, З, Х, видання, Enter.

Мізинці лівої руки відповідають за Ф, Й , Shift, Caps Lock, Tab, правою - за Ж, Е, З, Х, видання, Enter

Фото: Pikabu

Запам'ятовуйте розташування клавіш, починаючи з вказівних пальців (ліва рука, потім права). Потім включаються середні (ліва рука, права) і т. Д.

Верхній цифрою ряд освоюйте після букв. Мізинцем лівої руки натискайте кнопки 1, 2, безіменним - 3, середнім - 4, вказівним - 5, 6. Мізинець правої руки відповідає за «+» і «-», безіменний - за 9, середній - за 8, вказівний - за 7 .

Читайте також: Як правильно сидіти за комп'ютером?

Коли вивчите, які пальці відповідають за клавіші, забороніть собі натискати літери неправильно. Контролюйте себе.

  • Практикуйтеся. Для початку спробуйте набирати текст, дивлячись на клавіатуру, але натискаючи літери «правильними пальцями». Працюйте тільки так. Перенабирати тексти або робити стандартні вправи нудно. Використовуйте десятипальцевий метод кожен раз - в роботі або спілкуванні з друзями. Буде складно, але без практики навчитися друкувати текст наосліп неможливо.
  • Відпрацюйте техніку удару. Дотримуйтесь ритм. Ударяйте по клавішах уривчасто, як це робили друкарки. Натискайте на кнопки подушечками пальців. Після натискання тут же відірвіть пальці від клавіатури.
  • Скористайтеся додатками для відпрацювання друку наосліп. В інтернеті багато клавіатурних тренажерів. Рекомендуємо TypeRacer, Touch Typing Study, Stamina. Вони відрізняються від звичайних програм нестандартним підходом, тому вчитися друкувати наосліп веселіше.
  • Постарайтеся не дивитися на клавіатуру. Коли пальці рук запам'ятають розташування клавіш, не відривайте погляд від монітора. Зробити це виявиться просто.
  • Не поспішайте. Збільшення швидкості набору тексту занадто рано призведе до помилок. Друкувати швидко і якісно навчитеся через деякий час.
  • Не здавайтесь. Наберіться терпіння. Метод набору наосліп не легкий, і, швидше за все, ви захочете зупинитися. Важко буде тільки спочатку. Потім здивуєтеся: як ви жили без цього? Головне правило - не кидати почате.

Фото: Жіночий сайт Брюнетка.ру

Швидкого друкування стане у пригоді кожному. Навіть якщо ваша робота не пов'язана з довгим набором тексту, вміння швидко друкувати допоможе заощадити час.

Читайте також: Як почистити клавіатуру комп'ютера вдома?

Потім здивуєтеся: як ви жили без цього?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика