Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як вибрати клавіатуру і мишу, щоб було зручно працювати

 1. 7 ознак правильної клавіатури 1. Їй зручно користуватися
 2. 2. Вона бездротова
 3. 3. Вона вписується в інтер'єр
 4. 4. У клавіш є підсвічування
 5. 5. На клавіатурі є виділений блок з цифрами
 6. 6. Клавіші працюють безшумно
 7. 7. Є додаткові корисні функції
 8. 6 ознак правильної комп'ютерної миші
 9. 2. Вона має дуже високу чутливість
 10. 3. На корпусі миші багато кнопок
 11. 4. Вона гармонує з клавіатурою
 12. 5. Вона довго розряджається і швидко заряджається
 13. 6. Вона вміє більше, ніж повинна вміти комп'ютерна миша

7 ознак правильної клавіатури

1. Їй зручно користуватися

Головне при виборі клавіатури - то, як пальці лежать на клавішах і як кнопки відгукуються на натискання. Який толк в наворотах, якщо вам незручно? Клавіші мають легко знаходитесь у скрутному становищі і не люфтить.
Головне при виборі клавіатури - то, як пальці лежать на клавішах і як кнопки відгукуються на натискання

Клавіші мають легко знаходитесь у скрутному становищі і не люфтить

клавіатура Logitech Craft з матовими клавішами з заглибленнями в центрі

У деяких клавіатур є спеціальні тактильні підказки, які допомагають при сліпому наборі. Наприклад, точки на «а» і «о» або сферичні поглиблення, що допомагають не зачіпати сусідні клавіші.

2. Вона бездротова

Бездротові мишки вже є майже у кожного, а ось доплатити пару сотень рублів за наявність в клавіатурі Bluetooth-модуля готові не всі. І дарма.

І дарма

Так виглядає робоче місце без зайвих кабелів

По-перше, кабелі - це просто незручно. Вони псують вигляд робочого місця і заважають під столом.

По-друге, навіть пара зайвих метрів в зоні доступу до комп'ютера можуть зробити ваше життя зручніше: натискати на паузу, лежачи на дивані з клавіатурою, набагато зручніше, ніж кожен раз тягнутися до комп'ютера.

3. Вона вписується в інтер'єр

Logitech Craft

чорного кольору добре виглядає в інтер'єрі класичної колірної гами

Клавіатура - важливий елемент робочого місця, яка багато що може сказати про власника. Щоб воно виглядало стильно, вибирайте лаконічний сучасний дизайн. Клавіатури чорного або білого кольору легко вписуються в будь-який інтер'єр.

4. У клавіш є підсвічування

Якість підсвічування можна віднести і до попереднього пункту, але справа тут не тільки в красі. Підсвічування в першу чергу потрібна, щоб друкувати в темноті. Тому клавіатур без підсвічування - відразу «ні».

Ще краще, якщо встановлена ​​розумна підсвічування, на інтенсивність якої впливає освітлення і близькість рук користувача. Це економить заряд батареї в бездротових клавіатурах.

5. На клавіатурі є виділений блок з цифрами

Якщо ви працюєте з таблицями, часто проводите обчислення або вбиваєте в різні поля дані в цифрах, без окремого блоку (Numpad) не обійтися. Справа в тому, що потрапляти по цифрам під функціональними кнопками при сліпому наборі набагато складніше, ніж по буквах. Самі спробуйте.

6. Клавіші працюють безшумно

Постійний звук ударів по клавішах при друку може звести з розуму як вас, так і ваших сусідів по офісу. Зрештою, не за друкарськими машинками сидимо - більшість сучасних клавіатур дозволяє працювати тихо. Винятки становлять моделі з високою посадкою клавіш.

7. Є додаткові корисні функції

Панелі для ігор, настроюються кнопки, тачпади, потенціометри - варіантів маса. Не потрібно шукати ту модель, яка все це поєднує: головне, щоб надбудови вирішували потрібні вам завдання.

Один з найбільш універсальних варіантів для роботи і творчості - клавіатура Logitech Craft з диском управління. З його допомогою легко пересувати бігунки параметрів, які незручно налаштовувати мишею.

Диском зручно управляти лівою рукою, в той час як права лежить на миші

Диск вміє працювати з софтом від Adobe і офісними програмами Microsoft. Його можна налаштувати під різні профілі, а додаткові модулі для окремих програм - завантажити з сайту розробника або створити самостійно.

Logitech Craft відповідає всім вимогам до сучасної клавіатурі: вона зручна, бездротова, з розумною підсвічуванням і стильним дизайном. І так, в Росії вона продається з кириличної розкладкою.

Замовити Logitech Craft

6 ознак правильної комп'ютерної миші

1. Від неї не втомлюється кисть

Працювати з незручною мишкою - мука. Будь-які дії дратують, творчість не приносить задоволення, а кисть втомлюється або навіть болить. Тому дуже важливо, щоб грані корпусу миші враховували форму долоні.

Тому дуже важливо, щоб грані корпусу миші враховували форму долоні

У Logitech тестування ергономіки пристрою починається з підготовки дерев'яного макета

2. Вона має дуже високу чутливість

Це одна з ключових характеристик миші, що виражається в кількості точок на дюйм або DPI. Чим чутливість вище, тим чутливіший миша. Тому цей параметр так важливий для художників або геймерів.

Втім, висока чуйність миші - це не завжди плюс. Якщо в іграх важливу роль відіграє швидкість реакції, то при делікатній відображенні об'єктів «швидка» мишка може виявитися занадто різкою.

Тому ми рекомендуємо звертати увагу на моделі з чутливістю майже 4 000 DPI і не забувати, що цей параметр можна налаштовувати.

Тому ми рекомендуємо звертати увагу на моделі з чутливістю майже 4 000 DPI і не забувати, що цей параметр можна налаштовувати

Сенсор миші Logitech MX Master 2 дозволяє працювати навіть на глянцевому або скляній поверхні

3. На корпусі миші багато кнопок

Дві кнопки і коліщатко - це лише необхідний мінімум. Зараз багато виробників розміщують на корпусі миші додаткові кнопки, які допомагають в роботі.

Зараз багато виробників розміщують на корпусі миші додаткові кнопки, які допомагають в роботі

на Logitech MX Master 2 додаткові кнопки розташовані над поглибленням для великого пальця

Як правило, команди для них можна призначати самостійно. За допомогою додаткових кнопок можна, наприклад, управляти відтворенням відео або включати режим горизонтальної прокрутки коліщатка - для зручної роботи з таблицями та графікою у високому дозволі.

4. Вона гармонує з клавіатурою

Якщо у вашої клавіатури лаконічний дизайн, претензійна миша оранжевого кольору з фіолетовими візерунками - точно не ваш варіант. Намагайтеся підібрати модель, яка доповнить вашу композицію на робочому столі і не буде відволікати.

Намагайтеся підібрати модель, яка доповнить вашу композицію на робочому столі і не буде відволікати

Клавіатура Craft і миша MX Master 2 від Logitech гармонують один з одним і вписуються в інтер'єр з дерев'яною фактурою

5. Вона довго розряджається і швидко заряджається

Звичайно, можна запасатися недорогими батарейками або і зовсім вибрати дротову миша, але краще відразу купити девайс з акумулятором і зарядкою по кабелю.

Logitech MX Master 2 Logitech MX Master 2

тримає заряд до 70 днів при щоденній восьмигодинний роботі, а заряджається всього за три хвилини за допомогою звичайного кабелю microUSB

6. Вона вміє більше, ніж повинна вміти комп'ютерна миша

Особливо далеко тут зробили крок виробники пристроїв для геймерів. Наприклад, є миші з кнопкою для потрійного пострілу в шутерах і вбудованою коригуванням траєкторії. Але для роботи і творчості все ж потрібно щось більш практичне.

Але для роботи і творчості все ж потрібно щось більш практичне

З MX Master 2 можна працювати на трьох комп'ютерах одночасно

Logitech MX Master 2 вміє підключатися до декількох пристроїв. З її допомогою можна працювати з текстами і зображеннями на комп'ютерах з різними операційними системами, не здійснюючи додаткових дій. Наприклад, можна миттєво переносити файли з одного комп'ютера на інший, просто перетягнувши їх мишею з екрану на екран. Інформація передається через Bluetooth або спеціальний приймач Logitech Unifying, що йде в комплекті.

Замовити Logitech MX Master 2

Який толк в наворотах, якщо вам незручно?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика