Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як вибрати бездротову колонку? 10 популярних моделей від 699 до 4999 грн

  1. зміст
  2. Чому бездротові колонки так затребувані
  3. 1. Низький ціновий поріг входження
  4. 2. Висока якість звуку
  5. 3. Покращений дизайн
  6. 4. Популярність серед школярів
  7. Як вибрати бездротову колонку
  8. 1. Гучність
  9. 2. Заявлений час роботи від акумулятора
  10. 3. 3,5-міліметровий вхід
  11. 4. NFC-модуль
  12. 5. Водонепроникність
  13. JBL Clip 2
  14. Sony SRS-XB 20
  15. JBL Charge 3
  16. Xiaomi Mi Bluetooth Speaker 2
  17. Bose SoundLink Color
  18. Рhilips BT6600A / 12
  19. Harman Kardon Esquire Mini
  20. ZOUND Lumina Kristal
  21. ZOUND Shock X1
  22. ZOUND Lumina Flash
  23. висновок

В останні кілька років портативна акустика стала справжнім трендом: бездротові колонки набувають користувачі різного віку, а виробники, в свою чергу, регулярно випускають нові моделі.

У цій статті ми розповімо вам, чому бездротові колонки стали так популярні, як вибрати портативну колонку, яка буде відповідати всім вашим вимогам, а також розглянемо 5 найбільш популярних моделей портативної акустики вартістю від 699 до 4999 грн.

зміст

  1. Чому бездротові колонки так затребувані
  2. Як вибрати бездротову колонку
  3. JBL Clip 2
  4. Sony SRS-XB 20
  5. JBL Charge 3
  6. Xiaomi Mi Bluetooth Speaker 2
  7. Bose SoundLink Color
  8. Рhilips BT6600A / 12
  9. Harman Kardon Esquire Mini
  10. ZOUND Lumina Kristal
  11. ZOUND Shock X1
  12. ZOUND Lumina Flash
  13. висновок

Чому бездротові колонки так затребувані

Популярність портативних Bluetooth-колонок постійно зростає Популярність портативних Bluetooth-колонок постійно зростає. У серпні 2017-го виявилися статистичні дані, згідно з якими продажу бездротових колонок, в порівнянні з 2016-м роком, зросли на 70%.

Варто відзначити, що тенденція зростання продажів цього сегмента електроніки спостерігається і зараз, але в чому ж причина такої популярності портативної акустики?

Ритейлери виділяють чотири причини високої затребуваності бездротових колонок:

1. Низький ціновий поріг входження

В наш час, навіть не володіючи великою сумою грошей, можна підібрати цілком гідну і універсальну бездротову колонку - за рахунок цього портативна акустика є практичним і недорогим подарунком.

2. Висока якість звуку

Навіть недорогі сучасні моделі портативної акустики в наш час звучать непогано, хоча ще п'ять-шість років тому більшість Bluetooth-колонок або мали дуже слабку гучність, або хрипіли, в зв'язку з чим купувати їх хотіли не багато.

3. Покращений дизайн

Зовнішній вигляд портативні колонок з часом також покращав: сучасна Bluetooth-акустика більше не нагадує міні-магнітоли з дев'яностих, а являє собою стильні гаджети, які часто виглядають дорожче своєї ціни. Додатково до цього виробники пропонують і яскраві рішення - для тих, хто хоче виділятися.

4. Популярність серед школярів

Мабуть, найбільш популярні портативні колонки серед школярів, які слухають музику не тільки на перервах, а й в кожну вільну секунду. Тут працює одне просте правило - чим голосніше і басист звучить колонка, тим краще, і неважливо, що музика затьмарює все, що відбувається навколо.

Портативні колонки - це незамінний атрибут як для вуличних, так і для кімнатних тусовок, тому головними покупцями компактної акустики є старшокласники та студенти.

Але Bluetooth-колонки можуть бути корисними не тільки для молодих людей, а й для людей старшого віку, яким недостатньо гучності їх смартфона, планшета або ноутбука, а купувати серйозну акустичну апаратуру вони при цьому не хочуть.

Як вибрати бездротову колонку

Вибираючи бездротову колонку, намагайтеся звертати увагу на такі характеристики: Вибираючи бездротову колонку, намагайтеся звертати увагу на такі характеристики:

1. Гучність

Від 80 дБ. Це мінімальна величина і колонки з такою гучністю буде досить тільки для невеликої кімнати. Якщо ви купуєте акустику для вечірок або плануєте озвучити велику кімнату, краще вибирати колонку з гучністю 95-100 дБ.

2. Заявлений час роботи від акумулятора

Щонайменше п'ять годин. На ринку можна знайти безліч моделей бездротових колонок, які в теорії повинні працювати дві-три години, а на практиці відіграють лише 60-80 хвилин.

3. 3,5-міліметровий вхід

Наявність цього роз'єму буде великим плюсом. Завдяки цьому входу ви зможете підключити свій смартфон або плеєр за допомогою кабелю. Такий сценарій відмінно підходить для вечірок: кожен з учасників зможе запустити трек зі свого девайса, що не заморочуючись з настройками Bluetooth.

4. NFC-модуль

Дана опція в колонках корисна лише для власників Android-пристроїв. З її допомогою ви зможете запускати треки одним дотиком смартфона до колонки.

5. Водонепроникність

Як правило, захищені від вологи колонки коштують дорожче, однак мають перевагу, якщо ви любите влаштовувати вечірки на природі. Якщо раптом пішов дощ, ви можете не турбуватися. Однак у повністю водонепроникних колонок є один мінус: ви навряд-чи будете спеціально занурювати таку акустику під воду, а звук запломбовані динаміки видають помітно більш глухий і тихий. Звичайною захисту від бризок, яка присутня в більшості портативних колонок, буде достатньо.

Далі ми розглянемо п'ять найбільш популярних моделей бездротових колонок вартістю від 699 до 4999 грн.

JBL Clip 2

JBL Clip 2

  • Резюме: ультракомпактна, недорога і захищена колонка
  • Ціна: 1739 - 1799 грн.

Компанія JBL є Амбассадор ринку портативної акустики: даний виробник постійно експериментує з форм-факторами, квітами і аксесуарами, однак головною перевагою його продукції є висока якість звуку і адекватні ціни, які починаються від 949 грн. (Правда, за ці гроші можна взяти тільки зовсім просту колонку JBL Go).

Колонка JBL Clip 2 коштує в два рази дорожче, але має трьома важливими властивостями: карабіном, завдяки якому її можна чіпляти до одягу, ємним акумулятором, що дозволяє колонці безперервно відтворювати музику протягом п'яти-шести годин і захистом від бризок. Колонку не можна купати у воді, але можна прикріпити до рюкзака і спокійно йти під дощем, чи не переживаючи, що вона постраждає.

Якщо говорити про потужність JBL Clip 2, її навряд чи буде достатньо для того, щоб «прокачати» цілу квартиру, але для того, щоб додати гучності смартфону або планшету цілком вистачить.

Мабуть, єдиним недоліком JBL Clip 2 є те, що ця колонка не підтримує функцію з'єднання з іншими динаміками. Якби така функція була присутня, можна було б купити кілька маленьких динаміків JBL, і, розставивши їх по квартирі, отримати об'ємний звук.

Sony SRS-XB 20

Sony SRS-XB 20

  • Резюме: відмінна автономність при осудною ціною
  • Ціна: 3499 грн.

Колонка Sony SRS-XB 20 заряджається досить довго (близько чотирьох-п'яти годин) і трохи спотворює звук на повній гучності, але її переваги в іншому.

Перше, що варто відзначити, це дуже ємну батарею: колонка здатна витримати 9-10 годин відтворення музики через Bluetooth і 11-12 годин - через 3,5-міліметровий кабель.

Крім цього, Sony SRS-XB 20 має підсвічування по периметру динаміка, яка допоможе створити атмосферу свята.

Крім усього перерахованого вище, на окрему увагу заслуговує гучність колонки. Якщо викрутити гучність Sony SRS-XB 20 на 80-90%, це буде досить навіть для великої кімнати. Робити гучність вище 90% не варто, так як колонка починає сіпеть.

Єдиний нюанс полягає в фірмовому додатку Music Center: якщо на iOS в ньому все більш-менш зрозуміло (зручно компонувати плей-листи, регулювати підсвічування і так далі), то власники Android-пристроїв зіткнуться з досить неінтуітівнимі інтерфейсом, до якого доведеться звикати.

JBL Charge 3

JBL Charge 3

  • Резюме: басовитий колонка, здатна виступати ролі зовнішнього акумулятора
  • Ціна: 4749 - 4999 грн.

Якщо ви любите пристрою «2 в 1», колонка JBL Charge 3 може стати для вас ідеальним варіантом. Крім того, що ця колонка дуже гучна, вона також може виступати в ролі зовнішнього акумулятора для смартфона (ємність батареї становить 6000 мАг, чого гарантовано вистачить на півтори зарядки iPhone 8).

Якщо говорити про якість звуку, він тут вкрай вузькопрофільний: баси переважають над високими частотами. Вони виходять глибокими, а ось все інше - не дуже, і це може багатьом не сподобатися.

В цілому ж, JBL Charge 3 не розчарує вас ні своїм дизайном, ні часом роботи (близько 20 годин від одного заряду), ні практичністю (колонка захищена від бризок).

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker 2

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker 2

  • Резюме: ідеальне співвідношення ціни і якості
  • Ціна: 699 грн.

Незважаючи на невелику потужність (всього 5 Вт), колонку Xiaomi не можна назвати дуже тихою. Xiaomi Mi Bluetooth Speaker 2 має високу якість збірки, ємний акумулятор, якого вистачає на шість-сім годин роботи, і дивовижне, як для бюджетного динаміка, якість звуку. Ще однією важливою особливістю цієї колонки є її ціна - всього 699 грн. Таке можливо тільки у Xiaomi.

Звичайно ж, без компромісів також не обійшлося:

  1. Іноді колонка розмовляє з користувачем на китайському
  2. У колонці немає окремих клавіш для перемикання треків
  3. Xiaomi Mi Bluetooth Speaker 2 має дурну звичку підключатися до всіх підряд Bluetooth-модулів. Через це колонка іноді відключається від основного пристрою, що може дратувати

Bose SoundLink Color

Bose SoundLink Color

  • Резюме: солідна колонка за адекватні гроші
  • Ціна: близько 4000 грн.

При першому погляді колонка Bose SoundLink Color може здатися громіздкою і безликої, і з цим не можна не погодитися, однак, як тільки ви її дозволите, все це відразу ж піде на другий план. Bose SoundLink Color ідеально підходить для будь-якого музичного жанру за рахунок чудової якості звуку. Навіть на максимальній гучності ця колонка не хрипить і відтворює якісний деталізований звук.

Інших достоїнств, крім звуку, у Bose SoundLink Color немає: можна відзначити хіба що пристойну батарею, що забезпечує близько п'яти-шести годин роботи і кілька кольорових варіантів корпусу, завдяки чому колір колонки можна підібрати відповідно до вашого інтер'єром. Тут варто згадати головне правило: колонка купується в першу чергу заради звуку, а не заради додаткових фішок. При всій своїй скромній функціональності Bose SoundLink Color відтворює яскравий і насичений звук, а висока якість виконання і надійність забезпечать вам упевненість в тому, що ця колонка не підведе вас протягом багатьох років.

Рhilips BT6600A / 12

Рhilips BT6600A / 12

  • Резюме: бездоганна якість звуку і матеріалів
  • Ціна: 3499 грн.

Bluetooth-колонка Рhilips BT6600A / 12 користується особливою популярністю серед молоді. Серед основних переваг даної колонки варто виділити наступні: відмінний дизайн, відомий виробник, а також бездоганна якість звуку і матеріалів.

За свою історію компанія Philips зуміла довести, що виробляє тільки якісні продукти, і дана акустика не стала винятком. Колонка Рhilips BT6600A / 12 ввібрала в себе кращі інженерні і дизайнерські рішення і може похвалитися по-справжньому високу якість звуку. Цей компактний бездротової динамік є не тільки корисним, але і досить стильним аксесуаром - виглядає колонка дійсно вражаюче.

Якщо говорити про технічні характеристики Рhilips BT6600A / 12, колонка працює з усіма смартфонами і планшетами під управлінням операційних систем Android і iOS, а також з іншими пристроями, що підтримують Bluetooth 2.1 і вище. В системі встановлений модуль NFC, а також є підтримка профілів A2DP, AVRCP, HFP. Діапазон дії - до 10 м. Є аудіовхід 3.5 мм.

Harman Kardon Esquire Mini

Harman Kardon Esquire Mini

  • Резюме: компактна колонка з елегантним дизайном і якісним стереозвуком
  • Ціна: 2899 грн.

Портативна колонка Harman Kardon Esquire Mini втілює вишуканість і мобільність. Колонка виконана в елегантному алюмінієвому корпусі з обробкою з натуральної шкіри. У дизайні зроблений акцент на знаменитий знак «/», який використовується в логотипі преміального бренду: його повторює узор на керамічному грилі і хромована вставка на зворотному боці, яка також може служити підставкою.

За якість звуку в Harman Kardon Esquire Mini відповідають два високоякісних динаміки з номінальною потужністю 4 Вт кожен і діапазоном відтворюваних частот від 180 Гц до 20 кГц. Інтенсивність низьких частот збільшує фазоинвертор. Завдяки цьому по глибині, потужності і чистоті відтворення ця компактна колонка претендує на кращий звук в своєму класі.

Незважаючи на невеликі розміри корпусу (140x24x75 мм), Harman Kardon Esquire Mini дивує широким функціоналом. Завдяки інтерфейсу Bluetooth, двом вбудованим мікрофонів і фірмовій системі шумо- і ехоподавленія SoundClear, Esquire Mini є відмінним рішенням не тільки для прослуховування музики, а й для організації конференц-зв'язку.

Завдяки тонкому і міцному корпусу, акустичну систему Harman Kardon Esquire Mini зручно брати з собою в подорожі або поїздки. Ця компактна колонка поміститься в будь-яку сумочку або кишеню.

Вбудована в Harman Kardon Esquire Mini батарея забезпечує до 8 годин безперервної роботи, а завдяки інтегрованому USB-порту колонку можна використовувати в якості зовнішнього акумулятора для мобільних пристроїв.

ZOUND Lumina Kristal

ZOUND Lumina Kristal

  • Резюме: недорога колонка з візуальними ефектами
  • Ціна: 999 грн.

Завдяки бездротовій колонці ZOUND Lumina Kristal ви зможете влаштувати вечірку в будь-якому місці. Все, що вам для цього знадобиться - сама колонка і джерело улюблених треків: смартфон, планшет або ноутбук.

Головною «фішкою» колонки ZOUND Lumina Kristal є її дизайн. Якісне звучання підкріплюється візуальними ефектами у вигляді світлодіодним пульсації в ритм мелодії. При цьому, якщо підсвічування з якихось причин вам не подобається, її завжди можна вимкнути.

Приєднати до ZOUND Lumina Kristal додаткові девайси можна по Bluetooth, а також за допомогою роз'ємів AUX і Micro USB. Також можна слухати музику безпосередньо з карти пам'яті формату MicroSD.

Колонка оснащена акумулятором ємністю 2000 мАг, який дозволяє її безперервно працювати до 7 годин. Таким чином, ZOUND Lumina Kristal забезпечить вам практично цілий день музичного куражу, веселого гейминга або розміреного прослуховування аудіокниг і навчальних матеріалів. У разі повного розряду батареї для його заповнення вам знадобиться близько 3 годин.

ZOUND Shock X1

ZOUND Shock X1

  • Резюме: влагозащищенная колонка з розширеними можливостями
  • Ціна: 1999 грн.

Портативна колонка ZOUND Shock X1 не тільки якісно відтворює музику, але і володіє розширеними можливостями.

По-перше, колонка може працювати в якості зовнішнього акумулятора, завдяки чому ви в будь-який час зможете зарядити від неї смартфон або інші гаджети, де б ви не знаходилися.

По-друге, ZOUND Shock X1 захищена від вологи, що може стати вельми вагомим фактором для тих, хто планує брати акустику в похід або на пляж. Раптово почався дощ, накат хвиля або бризки з басейну не стануть приводом для занепокоєння.

По-третє, в конструкції колонки передбачений транспортувальний ремінь, за допомогою якого колонку можна підняти на висоту і зафіксувати. Кріплення можна міняти місцями, т. К. Отвори для ременя передбачені в декількох точках.

ZOUND Lumina Flash

ZOUND Lumina Flash

  • Резюме: потужна колонка з незвичайним дизайном і додатковими функціями
  • Ціна: 2499 грн.

Завдяки особливому форм-фактору, колонка ZOUND Lumina Flash має об'ємне звучання, що виходить з 2 точок. Два динаміка сприяють більш якісної відтворенню звуку і дозволять їм насолоджуватися, де б ви не знаходилися.

Крім відмінного звуку, ZOUND Lumina Flash має незвичайний дизайн: вона виконана не у вигляді суцільного корпусу, як більшість подібних пристроїв, а з обтічної овальної порожниною, що представляє собою ліхтар. Таким чином, колонку можна використовувати в якості ліхтаря або нічника.

Ще однією перевагою ZOUND Lumina Flash є те, що дану колонку можна використовувати в якості зовнішнього акумулятора ємністю 4000 мАг. Це дозволить вам одночасно слухати улюблену музику і заряджати смартфон, планшет або будь-які інші девайси.

Для простоти транспортування в колонці передбачений зручний ремінець. Він міцно кріпиться до колонки в двох точках і дозволяє розташувати її не тільки на землі, а й, наприклад, підвісити на дереві.

висновок

Тепер ви знаєте, на які параметри бездротових портативних колонок варто звертати увагу в першу чергу і легко зможете вибрати саме ту акустику, яка буде відповідати всім вашим очікуванням. Сподіваємося, ми досить розкрили тему портативної акустики, але якщо раптом у вас залишилися які-небудь питання або поради, діліться ними в коментарях!

Варто відзначити, що тенденція зростання продажів цього сегмента електроніки спостерігається і зараз, але в чому ж причина такої популярності портативної акустики?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика