Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як дізнатися, чи вистачить потужності блоку живлення для нової відеокарти?

Привіт читачі блогу компанії КомСервис (м Набережні Челни) Сьогодні вранці мені потрібно було підібрати недорогу відеокарту для не дуже потужної системи. Та ще й блок живлення в тому комп'ютері не дуже потужний. Тому я задався питанням, а чи вистачить потужності БП і чи буде все стабільно працювати, якщо підключити до цього комп'ютера дискретну відеокарту (зараз там інтегрована).

Тому я задався питанням, а чи вистачить потужності БП і чи буде все стабільно працювати, якщо підключити до цього комп'ютера дискретну відеокарту (зараз там інтегрована)

Почав гуглити, і знайшов цікавий калькулятор від компанії ASUS, який дозволяє визначити якої потужності (мінімальної) потрібен блок живлення для стабільної роботи певної системи.

Цей сервіс може стати в нагоді не тільки в разі покупки нової відеокарти. А наприклад, коли Ви хочете купити новий процесор, або підключити ще один жорсткий диск і не знаєте, чи потягне це все блок живлення. А якщо не буде вистачати потужності БП, то будуть з'являтися найрізноманітніші помилки і проблеми в роботі комп'ютера. Або ж комп'ютер просто відмовиться запускатися.

Сервіс працює дуже просто. Задаємо параметри, такі як: процесор , Материнська плата, відеокарта, скільки жорстких дисків і т. Д. І дивимося, якої потужності нам потрібен блок живлення. Зараз продемонструю роботу калькулятора.

Перебувати він за посиланням Http: // support. asus. com. tw / PowerSupplyCalculator / PSCalculator. aspx

Переходимо по посиланню і бачимо необхідні для заповнення поля. Вибираємо конфігурацію своєї системи.

Якщо Ви не знаєте, який у Вас наприклад встановлений процесор, або яка оперативна пам'ять , То скачайте і встановіть програму AIDA64, або EVEREST. У цих програмах можна подивитися практично всю інформацію про комп'ютер.

Потрібно заповнити таку інформацію (натисніть на картинку для збільшення):

Потрібно заповнити таку інформацію (натисніть на картинку для збільшення):

Вибираємо тип материнської платні, потім виробника процесора, серію і певну модель.

Далі потрібно вибрати виробника відеокарти і модель.

Вказати який модуль оперативної пам'яті встановлений (або хочете встановити) на комп'ютер. Не забудьте вибрати кількість.

Там де накопичувачі, вкажіть кількість приводів і жорстких дисків, які встановлені у Вашій системі.

Біля USB, потрібно вказати скільки USB пристроїв Ви зазвичай підключаєте до комп'ютера.

Якщо у Вас є підключена високошвидкісна шина (IEEE 1394 Firewire), то вкажіть кількість.

Так само потрібно вказати кількість пристроїв, підключених до гнізда PCI.

І навпаки CPU or Chassis or Power fan вкажіть кількість вентиляторів у вашому комп'ютері.

От і все. Як заповніть всі поля, то побачите рекомендацію по мінімальній потужності БП для Вашої системи. У мене калькулятор видало 250 Ватт. А в комп'ютері встановлений БП на 350 Ватт. Думаю, що все буде працювати нормально. Всього доброго!

Джерело: f1comp. ru

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика