Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як правильно заряджати пальчикові акумулятори

  1. » Як правильно заряджати Час заряду пальчикових батарей Завжди вважав за формулою: t = c * k...
  2. Як перевірити Ni-Mh акумулятори за допомогою тестера, і вибрати з купи акумуляторів найбільш «свіжі»
  3. Поділитися в соц. мережах

» Як правильно заряджати

Час заряду пальчикових батарей

Завжди вважав за формулою: t = c * k / I, де t - час зарядки (ч); c - ємність акумулятора (мА / ч); I - струм зарядки (мА); k - коефіцієнт від 1.15 до 1.4.

t = 2650 * 1,2 / 95 = 33,5 ч
Для NiMh, NiCa акумуляторів, при нормальних умовах навколишнього середовища, оптимальний струм зарядки

0,2 від загальної ємності
Коефіцієнт для множення залежить від акумулятора і від умов зарядки, і частіше він все-таки 1.1-1.3, а не 1.5. 1.5-1.6 це для старих убитих акумуляторів або для акумуляторів з високим саморазрядом при малому струмі заряду.

Навряд чи виробник акумулятора буде декларувати коефіцієнт для вбитого випадку, але ж на акумуляторі, якщо вказані умови стандартного заряду, то це, звичайно, саме з коефіцієнтом 1.5

Виробник декларує такий коефіцієнт, щоб аккум точно зарядився в будь-якому випадку (і після декількох сотень циклів теж), щоб не було скарг на маленьку ємність. А то, що від постійного перезаряду він швидше здохнет, так йому навіть вигідно - швидше куплять наступну партію. До того ж, написи на акумуляторах бувають різні, у мене є акумулятором, де написано заряджати 6 годин струмом 0.2 від ємності (а це і є 1.2). У будь-якому випадку, краще всього використовувати розумне ЗУ і не замислюватися над всякими коефіцієнтами.

Мненіе0:
як розрахувати час зарядки акумуляторів 2500 mAh в зарядному 90-120 mAh.
Якщо струм зарядки 90-120 mA, то при такому струмі заряджати аккум ємністю 2500mAh потрібно мінімум 1.2 * 2500/120 = 25 годин і максимум 1.4 * 2500/90 = 38.9 годин. Найкраще дійсно купити і використовувати зарядний пристрій з контролем по -dv для кожного акумулятора і струмом зарядки від 200 до 500 mA.

мненіе1:
У мене зарядний пристрій для зарядки 1, 2, 3 або 4 акумуляторів відразу, струмом до 90 мА. Вітчизняного виробництва.
Чи не морочитися з рекомендаціями ГолдПік та іншими фірмами-виробниками батарей, заряджаю батареї нашим пристроєм.
Відповідно (в залежності від ємності батарей) зарядку веду 10 годин для батарей 700-850 мАч, 14-16 годину для 1000-1300 мАг і майже добу для 2400 мАг.

мненіе2:
Ось у мене акумулятори ємністю 2300 mAh, а на моєму зарядному пристрої написано 60 mAh, значить треба 2300 mAh розділити на 60 mAh і тоді я отримую шуканий час зарядки моїх акумуляторів. 2300. 60 = 38. Ось і виходить, що час зарядки в моєму випадку становить 38 годин. Думаю вам буде не важко, використовуючи мій приклад, обчислити час зарядки ваших джерел живлення.

Як Правильно Зарядити Акумуляторну Батарейку

Як правильно заряджати акумулятор, скільки часу заряджати акумулятор, великої місткості, або ж крихітні батарейки в Ваших мобільних. із завданням належним чином зарядити АКБ (акумуляторну батарею). Підкажіть, як правильно заряджати пальчикові батарейки NiMH і. Батареї не заряджаються ваще, зряжаются акумуляторні.

Якщо розрядити батарейку не до кінця, а потім зарядити, то ємність її.
По-друге, воно повинно правильно визначати час закінчення заряду, що
nbsp. Підкажіть, як правильно заряджати пальчикові батарейки NiMH і.
Батареї не заряджаються ваще, зряжаются аккумуляторниеnbsp. Ампераж, підкажіть як правильно його зарядити без шкоди? Максимально допустимий струм заряду вважається 0,1 від його ємності при 10-годинному режимі заряду (тобто якщо 90a \ ч то max струм заряду 9 А). Але.

Як зарядити акумуляторні батареї »АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЙКИ: зарядка батарей. У житті кожного з нас виникає одного разу момент, коли ми задаємо собі який-небудь важливий для нас питання. Наприклад: «Акумулятори і батарейки - що вибрати?», Хоча ні, це питання ми вже вирішили - звичайно ж, акумулятори!

А. ось: «Як правильно зарядити автомобільний акумулятор» Стоп! У нас же сайт- то не про це! Кхе- кахи ... Гм ... А! Так ось же він, питання-то! СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО заряджає акумуляторні БАТАРЕЙКІНа самому те справі - «скільки часу заряджати акумуляторні батареї» - один з найважливіших питань для кожного власника акумуляторів, так як від цього безпосередньо залежить, скільки електроенергії вони запасуться, і наскільки довго вони будуть працювати (т. Запитайте у експертів як зарядити акумуляторні батареї таким чином, щоб продовжити їм життя.

Найбільш поширені свинцево-кислотні акумулятори періодично вимагають підзарядки від мережі 220 вольт. Для цього використовують різні зарядні пристрої. Ця стаття допоможе вам визначити оптимальне зарядний пристрій і створити вірний алгоритм. При правильній експлуатації акумуляторної батареї Вам її вистачить надовго. Звичайно, головне питання в цьому - скільки часу заряджати акумуляторні батареї? Відповідь буде залежати від самого виду батарейки ..

Тому нічого страшного не станеться, якщо гаджет з повністю зарядженої батарей якийсь час проведе підключеним до зарядки. Але всі експерти підкреслювали, що сказане справедливо тільки в разі правильної експлуатації пристрою. Як зарядити NiMH нікель метал гідридний акумулятор. як заряджати
пальчикові AA акумулятори. Основні рекомендації. Особисто мені довелося зарядити акумулятор за цю зиму 1 раз, за ​​минулу 0 раз :) Краще купити хороший акумулятор і просте зарядний Як правильно зберігати акумуляторну батарею30 квітня 2008 р о 13:53.

Отже - ось відповідь на найголовніше питання - як довго заряджати акумуляторні батареї, для того щоб вони максимально зарядилися і не зіпсувалися при цьому? І, врешті-решт, - скільки заряджати пальчикові акумулятори різної ємності? Якщо у Вас зарядний пристрій з постійним струмом заряду, то час, який потрібно для повної зарядки вважається так: ємність акумулятора, ділимо на ток заряду зарядного пристрою (вказано на самому пристрої) і множимо на спеціальний коефіцієнт 1,4 (так як щоб зарядити, потрібно зробити роботу.

І як при будь-Раті, частина енергії переходить в тепло). Наприклад. Маючи акумулятор ємністю 2. А * ч. і зарядний пристрій з током зарядки 2. А. час повної зарядки составітt = 2. Треба мати на увазі, що даний коефіцієнт вірний для Ni (нікелевих) і Ni- MH (нікель металгідридних) акумуляторів. Ну і, нарешті, найпростішим виходом буде звичайно віддати зарядити акумуляторні батареї людині, у якого вже є зарядний пристрій для акумуляторів AA / AAA. І якщо ця людина Вам чимось зобов'язаний і розбирається в тому, як це робиться, то ваша проблема вирішена ще простіше.

Якщо ж такої людини немає, то купіть собі зарядний пристрій - «автомат» з так званим «Дельта V». У межах зазначених на пристрої характеристик Ви отримаєте автоматичний заряд будь-якого акумулятора, тип якого підтримується даними зарядним пристроєм. Все що Вам знадобиться - це вставити розряджений, і вийняти заряджений акумулятор. У такому випадку питання про те, як зарядити акумуляторні батареї просто «перекладається на плечі» розумного зарядного пристрою. Успіхів! ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ. Пастир Завантажити На Телефон тут.

Джерело: http://liawer.nalogooblozhenie-ip.ru/kak-praviljno-zaryaditj-akkumulyatornuyu-batarejku.html

Як перевірити Ni-Mh акумулятори за допомогою тестера, і вибрати з купи акумуляторів найбільш «свіжі»

Сьогодні буде досить таки цікава тема. Не один раз мені доводилося просити свого чоловіка (мабуть і не тільки мені), щоб поміняв батарейки в годиннику, дитячих іграшках або розрядилися в фотоапараті. Мій чоловік за фахом радіомеханік і дуже любить електроніку, тому часто говорить мені: «Як, моя дружина не вміє користуватися тестером і сама не може виміряти заряд батарейок?» Багато є речей, про які я взагалі поняття не мала, як вони робляться, з чого складаються, а тим більше називаються. Але, подивившись і послухавши про все це, я трохи навчилася розбиратися. Навіть хустки сама вчилася робити (хто знає, що це таке). Ось одного разу мій дорогий чоловік почав вчити, як перевіряти заряд батарейок, але я попросила: «Ти напиши мені, а я поступово буду розбиратися». Тепер цим уроком ділюся з вами, друзі. Можливо, інші фахівці та розкритикують мого чоловіка, але він вчив мене так, як робить це сам. Сподіваюся, цей урок буде цікавим і допоможе не тільки мені, але і ще комусь. І так приступимо:

- Часто буває так, що заряд акумуляторів закінчується в досить невідповідний момент. Особливо це прикро, коли розряджаються акумулятори в цифровому фотоапараті. І якщо у вас немає резервного комплекту акумуляторів - і немає де їх купити / взяти - буде дуже неприємно втратити можливість зняти якийсь цікавий кадр. Ця проблема вирішується звичкою завжди носити з собою резервний комплект заряджених акумуляторів (і вчасно заряджати виряджені). А що робити, коли з якихось причин у вас перемішається акумулятори свіжі і заряджені? Якщо вони однакові на вигляд і у вас немає ще однієї корисної звички маркувати акумулятори з одного комплекту (наприклад, шматочком кольорового скотчу), то або потрібно діяти методом підбору, по-черзі встромляючи акумулятори в фотоапарат. Або скористатися тестером. Ага, я знаю, що він не у всіх є # 8230; Але якщо він вже є (або у вас є до нього доступ, або можете у кого-небудь взяти) - то ось проста технологія перевірки акумуляторів.

Отже, трошки теорії.

З усіх режимів дешевого китайського тестера нас цікавлять тільки два: вимір постійної напруги і вимір постійного струму.

Якщо перевіряти звичайні пальчикові батарейки - має сенс перевіряти їх в першому режимі. Ось як на фотографії. Якщо перевіряти звичайні пальчикові батарейки - має сенс перевіряти їх в першому режимі

Дуже добре видно положення перемикача режимів. Він повинен бути встановлений на 20 секції вимірювання напруги постійного струму. Як видно - напруга на батарейці всього 0.96 вольт. Свіжа батарейка повинна давати трохи більше 1.5 вольт. Чим менше напруга, тим більше розряджена батарейка. А 0.96 вольт - це повністю розряджена батарея.

На жаль, Ni-Mn акумулятори так перевіряються дуже погано. У повністю заряджених акумуляторах напруга може досягати 1.5 вольт, але якщо воно дорівнює наприклад того, що показано на малюнку - 1.3 вольта, то це зовсім не обов'язково означає що акумулятор розряджений. Адже робоча напруга у них 1.2 вольта, а не 1.5 як у батарейок! І це напруга акумулятор буде показувати навіть коли вже майже розряджений.

Це означає, що акумулятори краще перевіряти в режимі короткого замикання. Для цього, перемикаємо тестер в режим 10А. Міняємо положення червоного щупа, тобто встромляємо його з середнього гнізда - в верхнє (як на фото).

А тепер запам'ятайте - ніякої акумулятор не любить короткого замикання. Ni-Mn його ще стерплять (у них струм не може бути великою). А ось свинцеві, літій-полімерні, літій-іонні (з мобільних телефонів) так перевіряти МОЖНА. Якщо вам, звичайно, не шкода своїх рук, тестера, акумулятора і того, на чому акумулятор лежить. Якщо ви так зберетеся перевіряти літій-полімерний акумулятор - то результат вам дуже не сподобається. (Мінімум - згорілі щупи і обпалені руки, максимум - пожежа. І я не перебільшую). Гм. Я в кінці покажу характерні фотографії цих акумуляторів.

Налякав? Нічого, я ж казав # 8212; Ni-Mn (ті, що схожі на пальчикові батарейки) нормально терплять перевірку на струм короткого замикання. Просто правило: торкнулися щупами - побачили цифру - прибрали щупи. Думаю, секунди - більш ніж достатньо. (Головне - не перестарайтеся в швидкості забирання щупа - тестер не відразу показує цифру. Десь півсекунди йому треба на це. Як побачите, що цифра більше не росте - запам'ятовуєте, і забираєте щупи).

Ось фотографія (зверніть увагу - як включені щупи! Навіть коли у вас тестер буде вимкнений - щупи будуть давати коротке замикання. Тобто якщо ви так включіть щупи, і переключіться на режим вимірювання напруги - у вас все одно буде коротке замикання! А значить - не забувайте перемикати щупи назад. Так як показано на фотографії 1 і 2. і зворотна картина: якщо ви в режимі вимірювання великого струму «10А» не включите щупи як показано ан фотографії 3 - ви майже гарантовано спалите запобіжник всередині тестера.

і зворотна картина: якщо ви в режимі вимірювання великого струму «10А» не включите щупи як показано ан фотографії 3 - ви майже гарантовано спалите запобіжник всередині тестера

Ці цифри означать, що акумулятор видає 0.87 А на коротке замикання. Чи не занадто багато - мої свежезаряженних акумулятори показували струм не близько 2-3А.

Чому цей режим більш інформативний? Та тому що дозволяє майже однозначно визначити «запас енергії» в акумуляторі. Тобто тут, чим менше цифра - тим більше розряджений акумулятор.

Якщо там буде цифра менше 0.2 - тоді акумулятор вже давно пора на зарядку. (Попередньо можете перевірити його ще в режимі вимірювання батарейки)

Тепер, з купи акумуляторів можна вибрати ті, які показують більший струм зарядки.

Для тих, хто розбирається. Я прекрасно знаю про внутрішній опір акумулятора, і про те, як воно впливає на струм коротке замикання. Я добре знаю - як правильно потрібно перевіряти акумулятори. Просто так мені простіше. І цей спосіб ще жодного разу не підводив.

Ось до речі, подивіться, що показала та сама батарейка в режимі короткого замикання. Буквально через півсекунди після знімка покази зменшилися до 0.02.

Краще перевіряти так тільки пальчикові акумулятори. Якщо не впевнені, краще попросити того, хто розбирається.

Ніколи не намагайтеся перевіряти ці акумулятори на коротке замикання!

Ніколи не намагайтеся перевіряти ці акумулятори на коротке замикання

Я думаю, що урок пройшов більш ніж зрозуміло, а якщо щось ще не ясно, то чекаємо запитань і відгуків на стаью.

Поділитися в соц. мережах

Джерело: http://galyablog.ru/kak-proverit-ni-mh-akkumulyatoryi-pri-pomoshhi-testera-i-vyibrat-iz-kuchi-akkumulyatorov-naibolee-svezhie.html

Джерела: http://automatz.livejournal.com/7128.html, http://liawer.nalogooblozhenie-ip.ru/kak-praviljno-zaryaditj-akkumulyatornuyu-batarejku.html, http://galyablog.ru/kak- proverit-ni-mh-akkumulyatoryi-pri-pomoshhi-testera-i-vyibrat-iz-kuchi-akkumulyatorov-naibolee-svezhie.html


Коментарів поки немає!

Ампераж, підкажіть як правильно його зарядити без шкоди?
Наприклад: «Акумулятори і батарейки - що вибрати?
Звичайно, головне питання в цьому - скільки часу заряджати акумуляторні батареї?
І, врешті-решт, - скільки заряджати пальчикові акумулятори різної ємності?
А що робити, коли з якихось причин у вас перемішається акумулятори свіжі і заряджені?
Налякав?
Чому цей режим більш інформативний?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика