Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


7 причин чому зависає комп'ютер і вилітають програми - acrhi.place

 1. 1. Програма явно не вистачає пам'яті для виконання операції.
 2. 2. Слабкий процесор.
 3. 3. Мало місця на жорсткому диску.
 4. 4. Проблеми з драйверами, старе ПО.
 5. 5. Погане охолодження.
 6. 6. Сире програмне забезпечення
 7. 7. Занадто складна операція

Програми та сервіси | | 18.11.2014 | Юрій Насонов

Рано чи пізно виникає питання: чому висне комп'ютер - зависають або вилітають програми, з'являється синій екран смерті і т.д.

Причин цьому може бути декілька.

1. Програма явно не вистачає пам'яті для виконання операції.

Про це може свідчити з'являється вікно з помилкою «out of memory». Так само можна під час зависання зайти в диспетчер задач натиснувши ctrl + alt + delete і подивитися який відсоток фізичної пам'яті задіяний. Там же можна побачити загузку процесора. Значення, що наближаються до 100% говорять про те, що даного ресурсу не вистачає і варто оновити комп'ютер.

Як варіант-закрийте непотрібні процеси і додатки-всі вони споживають цінні ресурси вашого комп'ютера. Спробуйте скористатися менш ресурсномістких антивірусом. Так установка AVG або Avira замість важкого антивіруса може відчутно прискорити роботу комп'ютера.

2. Слабкий процесор.

Про цей випадок буде сигналізувати високий відсоток завантаження процесора в диспетчері завдань.

3. Мало місця на жорсткому диску.

Для нормальної роботи Windows потрібно не менше 20 Гб вільного простору на диску C. В іншому випадку система починає пригальмовувати при виконанні будь-якого завдання.

Якщо вільного місця всього пара гігабайт і Ви не можете зрозуміти, на що пішла вся пам'ять, скористайтеся CCleaner. Ця програма допоможе Вам очистити кеш, кошик і інші непотрібні файли. Очистити кілька гігабайт за один раз - типова ситуація для цієї програми. Видаліть старі резервні копії Windows / історію.

Photoshop при кожній операції (переміщення шару, фільтр, ..) зберігає кеш історії. Тому якщо до запуску програми у вас було багато вільного місця, а після пари дій в Photoshop воно зникає, очистіть історію (Purge Histories) ...

... і виберіть на яких дисках дисках зберігати кеш (краще на всіх крім диска С, за замовчуванням встановлено навпаки - як на картинці).

і виберіть на яких дисках дисках зберігати кеш (краще на всіх крім диска С, за замовчуванням встановлено навпаки - як на картинці)

4. Проблеми з драйверами, старе ПО.

Наприклад, якщо, повідомляється, що відеоадаптер був зупинений і відновив свою роботу, після чого програма вилітає, можливо вам варто перевірити наявність нової версії відеодрайверів і BIOS. Згодом виробники намагаються вирішувати проблеми, випускаючи новий софт. Так наприклад, така помилка регулярно з'являлася у мене на ноутбуці. Після поновлення биоса і відеодрайвера проблема стала виникати значно рідше, а після переходу на windows 8 взагалі зникла.

5. Погане охолодження.

При перегрів процесор і відеокарта починають працювати повільніше а можуть взагалі вирубати. Дізнайтеся температуру комплектуючих вашого комп'ютера. Для цього існують різні програми. Варіанти які можуть зарадити ситуації або розуміння проблеми:

 • почистіть вентилятор або замінити його на більш продуктивний
 • замініть термопасту
 • спробуйте поставити комп в прохолодне місце
 • поліпшите вентиляцію комплектуючих якщо це можливо
 • купите додаткове охолодження ноутбука

6. Сире програмне забезпечення

Тут нема чого коментувати. Користуйтеся хорошим софтом.

7. Занадто складна операція

Якщо вам захотілося перетнути кілька тисяч об'єктів складної форми, не варто дивуватися проблемам. Виконуйте операцію за кілька підходів і не забувайте що все геніальне просто.

І ще порада: якщо у вікні помилку вказаний її код, подивіться в інтернеті, що це за проблема.

Успіхів!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика