Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Зовнішній жорсткий диск

Зовнішній жорсткий диск - це пристрій-пам'ять, що відрізняється від звичайного жорсткого диска, тим, що він є носиться, тобто, цей пристрій пам'яті підключається до комп'ютера за допомогою USB-порту Зовнішній жорсткий диск - це пристрій-пам'ять, що відрізняється від звичайного жорсткого диска, тим, що він є носиться, тобто, цей пристрій пам'яті підключається до комп'ютера за допомогою USB-порту. Популярність зовнішніх жорстких дисків пояснюється великим обсягом інформації, яку можна зберегти на ньому (мінімум 500 GВ).

У звичайному житті його використовують не тільки для зберігання тестових документів, але і для запису на нього кінофільмів і фотоальбомів. Використання зовнішнього жорсткого диска дозволяє не захаращувати жорсткий диск комп'ютера, який тепер завжди стрімко втрачає вільну пам'ять.

Характеристики: по типу накопичувача розрізняють HDD, SSD і гібридні зовнішні жорсткі диски. Різниця цих технологій полягає в тому, що HDD, це такий тип носія, на якому запис йде на жорсткий магнітний диск, а на SSD інформація зберігається на мікросхемі пам'яті. Кожна з цих способів збереження інформації має свої переваги і недоліки.

Позитивні якості HDD накопичувача полягає в його невеликій ціні і великому обсязі пам'яті. До мінусів цієї технології відносять щодо великі розміри, наявність в механізмі рухомих деталей, що знижує надійність конструкції. Швидкість читання і запису таких дисків поступається сучасним твердотілим накопичувачам.

Технологія SSD, відносно нова, вона застосовується при виробництві портативних комп'ютерів (нетбуків, планшетів смартфонів) і « флешок ». В останні роки ця технологія проникла і в світ ноутбуків звичайних стаціонарних комп'ютерів і покликана підвищити продуктивність останніх. У цих випадках зазвичай використовуються гібридні диски, тобто ті пристрої, в яких використовуються обидві технології. До мінусів SSD-технології потрібно віднести високу вартість пристроїв і обмежений «запас» перезапису.

Форм-фактор відображає габарити пристроїв. У магазинах зустрічаються зовнішні жорсткі диски, які стосуються 2,5ˮ і 3,5ˮ форм-факторів. Диски з форм-фактором 3,5ˮ мають великі розміри особливо по товщині. Ці ж диски відрізняються і більшою масою. Купуючи зовнішній диск, слід звернути увагу не тільки на його розміри, а й на дизайн і матеріал корпусу.

Можна сказати, що зовнішній жорсткий диск сьогодні замінив нам цілу колекцію магнітофонних записів, фотоальбомів, лазерних дисків, тому не можна випускати з уваги місткість цих пристроїв. Зазвичай найбільш дешеві пристрої здатні вміщати до 500 Гб, а пристрої дорожче, і до 2 Тб і більше. Хоча 500 Гб це досить значна цифра, але, як показує досвід, скоро і цього буде недостатньо.

Інтерфейс зв'язку з ПК визначає швидкість передачі даних. На сьогоднішній день, більшість наявних в магазинах моделей зовнішніх жорстких дисків мають стандарт підключення або USB 2.0, або USB 3.0. Стандарт USB 3.0 є більш сучасним, швидкість обміну даними в десять разів перевищує попередній стандарт.

Здійснюючи покупки в магазині, ми завжди звертаємо увагу і не виробника товару. Оскільки марка, то наскільки вона відома, визначає ступінь довіри до товару, його надійності і якості. У різних рейтингах, яких в інтернеті є велика кількість, найбільш часто представлені такі марки як: Seagate, Transcend, Toshiba, Verbatim, WD.

Таким чином, набуваючи такий пристрій як зовнішній жорсткий диск потрібно звернути увагу не тільки на ціну та йменням виробника, а й на деякі характеристики, що відображають ємність і швидкодія зовнішнього накопичувача інформації.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика