Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Зовнішні HDD - проблеми підключення.

Переглядів 5 927

Зовнішні жорсткі диски (HDD) з кожним днем ​​стають популярнішими, іноді здається, зовсім скоро будуть популярнішими, ніж флешки Зовнішні жорсткі диски (HDD) з кожним днем ​​стають популярнішими, іноді здається, зовсім скоро будуть популярнішими, ніж флешки. Воно й не дивно, адже сучасні моделі являють собою якусь коробочку, розміром з мобільний телефон і вміщають в себе 1-2 ТБ інформації!
Багато користувачів стикаються з тим, що комп'ютер не бачить зовнішнього жорсткого диска. Найчастіше, це відбувається відразу ж після покупки нового пристрою. Спробуємо розібратися по порядку чому зовнішній жорсткий диск не визначається windows 7 або іншими операційними системами сімейства Windows ...

Якщо не видно новий зовнішній HDD
Під новим тут розуміється диск, який ви перший раз підключили до свого комп'ютера (ноутбука).
1) Перше що робите - заходите в управління комп'ютером.
Для цього треба зайти в панель управління, потім в настройки системи і безпеки -> адміністрування -> управління комп'ютером.
2) Зверніть увагу на колонку зліва. У ній є меню - управління дисками. Переходимо.
Перед вами повинні відображатися всі диски (в тому числі і зовнішні), підключені до системи. Дуже часто комп'ютер не бачить підключеного зовнішнього жорсткого диска через неправильне призначення букви диска. Вам то її і потрібно поміняти!
Для цього клацніть по зовнішньому диску правою кнопкою і виберіть «змінити букву диска ...». Далі призначте ту, якої у вашій ОС ще немає.
зміна букви диска
3) Якщо диск новий, і ви підключили його перший раз до комп'ютера - він може бути не відформатований! Тому він і не буде доступний широкому в «моєму комп'ютері».
Якщо справа йде саме так, то ви не зможете поміняти букву (у вас просто не буде такого меню). Вам просто потрібно натиснути правою кнопкою по зовнішньому диску і вибрати «створити простий том ...».
Увага! Всі дані при цьому процесі на диску (HDD) будуть видалені! Будьте уважні.
зовнішній жорсткий диск не відформатовано

4) Відсутність драйверів ...
Якщо зовнішній жорсткий диск новий і ви не бачите його ні в «моєму комп'ютері» ні в «управлінні дисками», а на інших пристроях він працює (наприклад, телевізор або інший ноутбук його бачити і визначає) - то на 99% проблеми пов'язані з ОС Windows і драйверами.

Незважаючи на те, що сучасні ОС Windows 7, 8 досить «розумні» і при виявленні нового пристрою автоматично виробляють пошук драйвера для нього - трапляється це не завжди так ... Справа в тому, що версій ОС Windows 7, 8 (включаючи всілякі збірки від « умільців ») величезна кількість, та й різні помилки ніхто не відміняв. Тому, цей варіант виключати відразу не рекомендую ...
У цьому випадку рекомендую зробити наступне:
1. Перевірити USB порт, чи працює він. Наприклад, підключіть телефон або фотоапарат, навіть просто звичайну флешку. Якщо пристрій буде працювати - значить порт USB ні до чого ...
2. Зайдіть в диспетчер пристроїв (В Windows 7/8: Панель управління / Система і безпека / Диспетчер пристроїв) і подивіться дві вкладки: інші пристрої і носії пам'яті.
Зовнішній HDD - не встановлюються драйвера - MyPassport ULTRA WD
Windows 7: диспетчер пристроїв повідомляє про те, що драйверів для диска «My Passport ULTRA WD» в системі немає.

В ОС Windows немає драйверів для зовнішнього жорсткого диска, тому комп'ютер його і не бачить. Зазвичай, Windows 7, 8 при підключенні нового пристрою, автоматично встановлює для нього драйвер. Якщо у вас цього не сталося, є три варіанти дій:
а) Натиснути в диспетчері пристроїв команду «Оновити конфігурацію устаткування». Зазвичай слідом за цим відбувається автоматична установка драйверів.
б) Провести пошук драйверів за допомогою спец. програм: http://pcpro100.info/obnovleniya-drayverov/;
в) Переустановити Windows (для установки вибрати «чисту» ліцензійну систему, без всяких збірок).

Драйвера встановлені на зовнішній HDD
Windows 7 - диспетчер пристроїв: драйвера для зовнішнього HDD Samsung M3 Portable встановлені коректно.

Якщо не видно старий зовнішній жорсткий диск
Під старим тут розуміється жорсткий диск, який раніше вже працював на вашому комп'ютері, а потім перестав.
1. По-перше, зайдіть в меню управління дисками (див. Вище) і поміняйте букву диска. Обов'язково це варто зробити якщо ви створювали нові розділи на вашому жорсткому диску.
2. По-друге, перевірте зовнішній HDD на віруси. Багато віруси відключають можливість бачити диски або блокують їх (безкоштовні антивіруси).
3. Зайдіть в диспетчер пристроїв і подивіться, чи правильно визначаються пристрою. Не повинно бути оклику жовтих знаків (ну або червоних), які сигналізують про помилки. Рекомендується так само перевстановити драйвера на контролер USB.
диспетчер пристроїв 4. Іноді, допомагає переустановка ОС Windows. У всякому разі, для початку перевірте працездатність жорсткого диска на іншому комп'ютері / ноутбуці / нетбуці, а потім спробуйте перевстановити.
Так само корисно, спробувати почистити комп'ютер від зайвих сміттєвих файлів і оптимізувати роботу реєстру і програм (ось стаття з усіма утилітами: http://pcpro100.info/luchshie-programmyi-dlya-ochistki-kompyutera-ot-musora/. Скористайтеся парочкою ... ).
5. Спробуйте зовнішній HDD підключити до іншого порту USB. Бувало таке, що з незрозумілих причин після підключення до іншого порту - диск прекрасно працював як ні в чому не бувало. Таке помічав кілька разів на ноутбуках Acer.
6. Перевірте шнури.
Один раз зовнішній жорсткий не працював через те, що шнур був пошкоджений. З самого початку не помітив це і хвилин 5-10 вбив на пошуки причини ...

Читайте також:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика