Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Завантажити Virtual Router Plus безкоштовно на Windows

  1. Інструкція по використанню

Вам потрібна безкоштовна і проста програма для роздачі інтернету з ноутбука або комп'ютера? Скачайте з нашого сайту додаток Virtual Router Plus. Тут ви знайдете останню версію цієї дуже зручною й легкою у використанні утиліти.

Інформація про фото:
Версія: 3.3.0 від 2017-12-25. Розмір файлу: 2 MB. Завантажень: 111 732
Оперціонная система: Windows. поширюється:

безкоштовно

Офіційний сайт:

Virtual Router Plus - це невелика, безкоштовна утиліта, яка здатна перетворити ваш домашній комп'ютер або ноутбук в маршрутизатор. Додаток дуже доступно в застосуванні, так що розібратися в тому, як його використовувати, зможе кожен бажаючий.

Додаток дуже доступно в застосуванні, так що розібратися в тому, як його використовувати, зможе кожен бажаючий

Відмінною особливістю програми є мінімальне споживання системних ресурсів і здатність працювати з будь-якими інтернет-підключеннями. В тому числі, підтримуються:

  • широкосмугові підключення через мережеву карту;
  • ADSL модеми;
  • USB-модеми різних модифікацій (3G, 4G і т.п.).

Додаток може забезпечити високу швидкість передачі інформації і прекрасно підійде для організації локальної домашньої мережі при відсутності або поломці роутера.

Щоб перетворити в нього стаціонарний комп'ютер, необхідно підключити до нього спеціальний Wi-Fi адаптер. Щоб мати змогу користуватися в ноутбуці або нетбуці буде потрібно лише встановити її.

Інструкція по використанню

Порядок інсталяції Virtual Router Plus нічим не відрізняється від інших додатків. Досить запустити інсталяційний файл і дочекатися, поки значок утиліти з'явиться на робочому столі вашого ПК.

При запуску буде потрібно виконати ряд простих налаштувань. Зокрема, треба вказати:

  • SSID (ім'я мережі) - при цьому фахівці не рекомендують використовувати російські символи, тому найкраще скористатися латинським алфавітом;
  • пароль доступу до мережі (деякі користувачі нехтують цим пунктом, що дає можливість користуватися вашим інтернет-з'єднанням бажанням будь-кого, що знаходяться в радіусі дії мережі);
  • тип підключення, яке ви хочете роздавати.

Для виконання останньої дії необхідно вибрати потрібний пункт зі списку. За замовчуванням додаток буде роздавати інтернет з підключеного в дані момент джерела.

Після здійснення налаштувань необхідно запустити роутер, клацнувши по відповідній кнопці інтерфейсу. Вже через кілька секунд до створеної вами локальної мережі можна буде підключати будь-які пристрої, що підтримують прийом-передачу даних за допомогою технології Wi-Fi.

Якщо дана програма не підійшла, то рекомендуємо завантажити MyPublicWiFi , Яка знаходиться в категорії " програми для роздачі WiFi ".

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика