Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Завантажити Mobbiox: Калькулятор біоритмів - програми для Pocket PC (Windows Mobile, Windows CE). Qtek Loox iPAQ Axim i-Mate T-Mobile HTC Mitac pocketpc E-Ten комунікатор смартфон Завантаження програмного забезпечення для КПК Windows Mobile, 5.0, Pocket PC, кишенькових комп ...

  1. кейгени, кряки - ліки, серійні номери, ключі та посилання на варезні сайти

калькулятор біоритмів
Ще раз звертаємо увагу, що

кейгени, кряки - ліки, серійні номери, ключі та посилання на варезні сайти

якщо Ви не знаєте як знайти або використовувати ту чи іншу утиліту або програму для вашого КПК, комунікатора, смартфона, або іншого гаджета, як налаштувати їх, розібратися - пишіть свої запитання в форумі сайту Все про Pocket PC і Windows Mobile . Там же, в безлічі інших подфоруму ви знайдете друзів і обговоріть ваші хобі, від музики до фото, сім'ї та науки, а не тільки про PDA.

до публікації на нашому сайті в коментарях заборонені, як і несанкціонована реклама (спам). Ми підтримуємо авторів програм і розвиток легального програмного забезпечення. Також ми закликаємо Вас підтримувати авторів, особливо створюють безкоштовні (freeware) програми.

Реєстрація товарного знака в Україні patent.km.ua . Telephones, address and opening times for shops, post and banks in the UK

з цією програмою закачують: популярні новини:
в цьому розділі ще не голосували ні за одну новину ...

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика