Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Завантажити Construct 2 Free Edition безкоштовно для Windows XP, 7, 8, 10

Вересень 27, 2014

Construct 2 Free Edition - легкий і зручний в освоєнні комп'ютерний конструктор двомірних (2D) ігор для операційної системи Microsoft Windows, що розробляється компанією Scirra. Є другою покращеною версією програми Construct Classic , Що вийшла в 2007 році.

Construct 2 Free Edition дозволяє кожному бажаючому створювати 2D-ігри будь-якої складності і будь-якого жанру, навіть не маючи навичок програмування. Ігри, зроблені на ньому, легко портируют на всі основні платформи - Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, браузери з підтримкою HTML5, Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry OS, Amazon Appstore, Chrome Web Store, Facebook та ін .. Підтримка iOS і Android здійснюється завдяки технологіям CocoonJS від Ludei і directCanvas від appMobi, які використовують апаратне прискорення для збільшення продуктивності HTML5 ігор в 5-10 разів.

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий і простий в освоєнні, завдяки візуальному WYSIWYG-редактора від людини не потрібно знань програмування і досвіду в розробці ігор, в ній може розібратися навіть дитина. Логіка ігор в програмі Construct 2 Free Edition створюється за допомогою системи подій (англ. Events) і пов'язаних з ними дій (англ. Actions).

Для оволодіння програмою Construct 2 Free Edition потрібно лише базовий досвід роботи з комп'ютером і трохи зусиль. До того ж, постійні оновлення роблять використання програми досить безпечним.

Даний конструктор ігор однаково добре підходить як для недосвідчених новачків, охочих спробувати себе у створенні простих ігор, так і для професіоналів, які хочуть навчитися робити якісні ігри. Крім того, з його допомогою можна легко створювати прототипи ігор, демонстраційні версії, презентації та інтерактивні навчальні програми.

Редактор Construct 2 Free Edition написаний на мові C ++, а гри кодуються в JavaScript. При експорті проекту JavaScript мініфіціруется, проте є можливість підключити JavaScript SDK Plugin і модифікувати код вручну. Також плюсом є те, що Construct 2 Free Edition має модульний дизайн, тому будь-які плагіни або поведінки, які не використовується в проекті, не включаються до скрипт, що допомагає оптимізувати проект і скоротити його вага.

На даний момент програма має більше 20 вбудованих поводжень, включаючи Platformer, 8 Direction, Bullet, Car, Pathfinding, Turret, Drag and drop і т. Д., Які полегшують процес створення гри.

Construct 2 Free Edition - це перший ігровий движок, який офіційно підтримує ефекти частинок (particle effects) на HTML5.

Вбудований ігровий движок Box 2D Physics дає можливість якісно моделювати закони фізики і легко відтворювати цікаві фізичні ефекти. Крім того, є безліч плагінів, що розширюють базові можливості програми. Тестування коду на мобільних операційних системах можна робити відразу ж, не вдаючись до компіляції проекту - за допомогою LAN і Wi-Fi.

На офіційному англійському сайті розробника Scirra.com є безліч навчальних матеріалів, уроків та документації за програмою, що полегшує вивчення даного конструктора ігор. На сайті розробника також є форум, на якому користувачі можуть отримати технічну підтримку і повідомити про помилки. Крім цього, на сайті є спеціальний розділ, під назвою Scirra Arcade, де представлена ​​велика кількість вже створених користувачами ігор.

Примітка

Безкоштовна версія Construct 2 Free Edition має обмеження в 100 подій, 4 шари, 2 ефекту, деякі платформи для експорту і виключає використання в комерційних цілях.

посилання

Сайт Construct 2 Free Edition

Завантажити Construct 2 Free Edition

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика