Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Заміна дисплеїв Motorola Defy, Milestone, Droid, Atrix

  1. Несправності і ремонт сенсорних екранів Перший сенсорний екран був винайдений в США в 1972 році....
  2. Motorola Milestone
  3. Motorola Droid
  4. Motorola Atrix
  5. Де замінити сенсорний дисплей Motorola

Несправності і ремонт сенсорних екранів

Перший сенсорний екран був винайдений в США в 1972 році. Він мав всього лише 16х16 блоків, але, тим не менш, дозволяв користувачу вибирати відповідь дотиком пальця в потрібному місці екрану. Зараз сенсорні дисплеї можна побачити практично скрізь - в супермаркетах, в мобільних телефонах, в планшетах, ноутбуках, інформаційних автоматах, ігрових консолях.

Що стосується мобільних телефонів і планшетів, дисплеї в цих пристроях споживають багато енергії, але цей недолік легко компенсується зручним інтерфейсом користувача, що дає нові зручності й переваги у використанні, стильним великим екраном на всю лицьову панель.

На жаль, такі сенсорні дисплеї досить тонкі і легко піддаються механічних пошкоджень, вони не морозостійкі і в деяких моделях боятися потрапляння вологи, оскільки може пошкодитися матриця тачскрін. У разі падіння телефону також великий шанс розбиття або появи тріщин на дисплеї.

Користувачі моделей телефонів з сенсорними екранами стикаються саме з такими проблемами, та й в сервісних центрах по ремонту мобільних та іншої електроніки це найбільш часта робота.

У сервісному центрі ITKEY Ви можете замінити або відремонтувати сенсорні дисплеї таких комунікаторів як Motorola Defy (Дефі), Motorola Milestone (Мілестоун), Motorola Droid (Дроид), Motorola Atrix (Атрікс), що працюють під управлінням операційної системи Android. Всі ці моделі мають великий на всю фронтальну панель тачскрін з технологією мультитач, що дає широкі можливості в експлуатації смартфона. Ці моделі комунікаторів широко функціональні - мають 5-ти мегапіксельні камери, екрани TFT LCD з високою роздільною здатністю з чудовою передачею кольору і чіткістю, потужні процесори з тактовою частотою від 550 МГц до 1 ГГц.

Motorola Defy

Motorola Defy

Motorola Milestone

Motorola Milestone

Motorola Droid

Motorola Droid

Motorola Atrix

Motorola Atrix

Але навіть в таких апаратах трапляються несправності, і дуже часто - це як раз поломки сенсорних екранів - дисплей розбився, тріщини, горизонтальні і вертикальні смуги на екрані, артефакти, колірні патьоки на екрані, биті пікселі. Також бувають випадки, коли екран не включається або коли є зображення, але екран не підсвічується.

У цих та інших випадках ми рекомендуємо Вам звернутися в наш сервісний центр ITKEY, ми обов'язково якісно відремонтуємо або замінимо дисплей Вашого комунікатора Motorola Defy (Моторола дефа), Motorola Milestone (Мілестон), Motorola Droid або Motorola Atrix.

Більш докладно про ремонт мобільних телефонів, КПК або смартфонів Motorola можна прочитати в статті "Ремонт мобільних телефонів Motorola в Києві" .

Де замінити сенсорний дисплей Motorola

Сервісний центр «ITKEY» знаходиться за адресою: м Київ, вулиця Козацька 122 (на перетині вулиць Козацька і Сумська), в п'яти хвилинах ходьби від м. Васильківська та недалеко від Амурської площі, а також станцій метро ВДНХ, Деміївська, Голосіївська.

Приходьте до нас, і ми обов'язково Вам допоможемо за низькою ціною!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика