Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Xiaomo AI Камера зі штучним інтелектом

  1. Де купити ?
  2. упаковка
  3. Що в коробці
  4. Зовнішній вигляд
  5. кріплення
  6. додаток
  7. Підключення до комп'ютера
  8. Зйомка
  9. відеоверсія

Привіт, друзі

Гаджет про який я розповім - досить незвичайний і його складно чітко класифікувати. По суті це мініатюрна фото / відео камера з штучним інтелектом і досить непоганим якістю знімків, але при цьому вельми цікавими можливостями.

Де купити ?

Gearbest Banggood Aliexpress JD.ru

Таблиця (Оновлюється) по екосистемі Xiaomi

упаковка

Поставляється камера в характерній для пристроїв екосистеми білій коробці з щільного картону, без яскравої поліграфії, всі написи і фотографії виконані в градаціях сірого. Яскравою плямою виділяється тільки лівий кут коробки.

Привіт, друзі   Гаджет про який я розповім - досить незвичайний і його складно чітко класифікувати

Ззаду, перераховані основні параметри камери, про них я буду говорити ще далі в огляді, але основні назву - 10 МП камера, з фокусною відстанню 28 мм, апертурою F / 2.2 і кутом 76 градусів, акумулятор на 910 мАг і двохдіапазонний wi-fi, хоча на коробці чомусь вказано тільки 2.4 ГГц.

4 ГГц

На торцях - піктограми, що символізують функції камери, але давайте краще подивимося все, так би мовити в натурі.

На торцях - піктограми, що символізують функції камери, але давайте краще подивимося все, так би мовити в натурі

Що в коробці

Упаковано все добротно і зі знанням справи, крім щільного картону, з якого зроблена коробка, всередині додатково є поролонова вкладка, з боків камеру захищає велика м'яка вкладка. За пересилку можна не турбується.

Під вкладкою з камерою знаходиться ще одна коробка, в якій знаходяться всі необхідні камері аксесуари. Крім камери в комплекті кабель для заряду і передачі даних USB - micro USB і запасна кругла наклейка з двостороннього скотча, для кріплення підставки камери.


Зовнішній вигляд

Зовні камера найбільше схожа на звичайну web або ip камеру, правда з нехарактерно великим об'єктивом. Форма корпусу - квадрат із закругленими краями і видатною вперед частиною з об'єктивом. Камера дуже мініатюрна, що видно на цьому масштабному слайді - де вона в порівнянні зі звичайним сірникових коробок.

На верхній частині камери знаходиться єдина кнопка, за допомогою якої здійснюється все управління. Затиснувши кнопку на 2 сек - включаємо її, після цього коротким натисканням - робимо знімок, повторним натисканням на 2 сек - відправляємо назад в сплячий режим. Біля кнопки знаходиться отвір для мікрофона, воно тільки одне, але при цьому камера пише стереозвук - мабуть одне і теж на два канали.

Задня частина камери - знімна, з магнітною основою. Для того, щоб було легко її знімати, на нижній частині камери знаходиться спеціальний важіль. З внутрішньої сторони підставки - знаходиться кругляш двостороннього скотча, запасний - як я і говорив - йде в комплекті. Він, як сказано в описі багаторазовий. На задній частині камери - написані параметри харчування, і знаходиться кришка відсіку з картою пам'яті і micro USB.

Підставка, проме скотча, має ще магнітну основу, що дозволяє не тільки швидко знімати і встановлювати камеру, але і кріпиться до металевої поверхні. Внутрішня - плоска сторона підставки - призначена для закріплення на поверхні, а зовнішня опукла - для прикріплення камери.

Кришка на камері знімається досить туго і з'єднана з корпусом. Під нею, як я вже сказав - порт micro USB для заряду акумулятора камери і передачі даних, роз'єм для micro SD карти - максимальний підтримуваний обсяг - до 32 ГБ.

кріплення

Приклад кріплення на горизонтальну металеву поверхню, скотч тут не використовувався - сили магніту досить. Камера в свою чергу - тримається за допомогою магніту на підставці, причому прямо на металеву поверхню її не вийде закріпити, потрібна якраз така опуклість як на підставці.

На цьому функції підставки не закінчуються. Канавка яка знаходиться на зовнішній стороні, призначена для вертикальної установки камери, наприклад на столі. У нижній частині камери також є щось, що магнітиться і дозволяє їй впевнено стояти на підставці.

Більш того, камеру можна нахиляти під різними кутами і вгору і вниз. Камера надійно фіксується і ніяких намірів до самостійного зміни положення не проявляє.


додаток

Для управління камерою необхідно встановити додаток Xiaomo. Додаток частково викладені англійською, частково на китайській мові. Частковий переклад залишає надію що все-таки його переведуть остаточно, хоча б на англійську.

Для підключення до камери, її потрібно включити натиснувши і потримавши близько 2х секунд кнопку на ній. Потім, через додаток або через стандартні настройки wi-fi - знайти мережу з назвою mo _ ****** де в кінці останні 6 цифр серійного номера з коробки і підключиться до неї, використовуючи пароль 00000000.

Основне вікно програми містить кнопки для перегляду записаного матеріалу - Local Album - розділене на дві вкладки, локальне сховище камери і зовнішня micro SD карта. Натиснувши на будь-яке фото або відео, його можна переглянути, або завантажити на телефон.

При натисканні на кнопку Specification - запускається чомусь інструкція, англійською мовою. Досить вичерпна і зрозуміла, в кінці до речі містить специфікацію продукту, і взагалі рекомендується до прочитання.

Наприклад тут в картинках показано як використовувати магнітний задник в якості підставки для установки камери під різними кутами нахилу. Вкладка User Manual - має кілька пунктів на китайській мові, тому до моменту переведення особливої ​​цінності не має. Четверта квадратна кнопка, веде в розділ питань і відповідей, все досить банально, але глянути можна.

Переходимо до управління камерою, для переходу в цей режим - потрібно натиснути найнижчу кнопку. Тут все на китайському, і це сумно. Камера має 4 режими зйомки, за замовчуванням знаходиться в третьому - зйомка фото. У верхній частині 4 піктрограмми - вихід, режим гарного обличчя, постійного світла - з регулюванням яскравості, спалах - можна примусово включити, вимкнути або автоматичний режим, меню налаштувань. Далі йде позначка готовності розпізнавання жестів, режим HDR. Ще нижче - доступ до галереї камері, спуск камери, таймер зйомки. Ще нижче - режими камери.

Перший режим - серійна зйомка з інтервалом - наприклад 9 знімків з інтервалом в 3 секунди, загальний час зйомки - 27 секунд. Інтервал можна збільшувати, що призведе і до збільшення часу зйомки. Другий режим - 16 знімків і третій режим ручного - де можна вказати інтервал між знімками і загальну тривалість зйомки.

Другий режим - це моментальна серійна зйомка по 5 кадрів. Може бути 1 серія або три серії по 5 кадрів. Що зручно, при видаленні не потрібно видаляти знімки по одному - відразу віддаляється вся серія знімків.

Четвертий режим - запис відео, ролики тривалістю від 20 секунд до 5 хвилин.

Меню, яке викликається натисканням на праву верхню кнопку - теж все на китайській мові. На початку є інформація про вільне місце на камері - сумарно карта пам'яті і карту пам'яті, статус заряду. Включення розпізнавання жестів в автономному режимі - долоню і V двома пальцями, причому для останнього можна вибрати це буде знімок або запис відеоролика. Далі йдуть 2 мало застосовних через мову пункту - допомога і поради по зйомці. Далі - настройки камери, час переходу в сплячий режим - 5 або 10 хвилин, включення режиму 5 ГГц wi-fi, далі - світлові ефекти при зйомці.

На наступній сторінці меню знаходяться опції друку водяного знака, автоматичного видалення фотографій при завантаженні на телефон, режим повідомлень, оновлення прошивки і експериментальна опція розпізнавання посмішки. Повідомлення про дії можна або відключити, або одержувати у вигляді звуку, вібрації або разом звук і вібрація. І на завершення - версія програми.

Підключення до комп'ютера

Камера підключається до комп'ютера за допомогою кабелю USB - Micro USB, визначається як фотоапарат - з внутрішнім сховищем на якому вільно трохи більше 5 ГБ, і, якщо встановлена, карта пам'яті.


Установки зображень в форматі jpg - 2 592 * 4608 пікселів, співвідношення сторін 16/9, 24 бітної глибиною кольору. Фотографії займають від 3 до 6 мегабайт. Відео - 1280 * 720 30 кадрів в сек, з потоком в 9000 кбіт сек і стереозвуком


Зйомка

В першу чергу треба відзначити що камера орієнтована на вертикальну зйомку. Звичайно можна її просто повернути набік, але отриманий матеріал все одно збереже вертикальну орієнтацію і його доведеться перевертати програмно. Та й в принципі за своєю суттю - це камера для любителів Селфі і треба відзначити що якість знімків буде набагато вище ніж навіть у дорогих смартфонів.

Можна наводити красу за допомогою опції - гарне обличчя, що зводиться до вирівнювання кольору обличчя, усунення дефектів шкіри. Я звичайно не фотомодель, але оцінити результат можна і по моїй фізіономії. При цьому деталізація заднього фону - зовні не постраждала, тобто фільтр застосовується саме на обличчя.

На мою думку - реалізація досить вдала, краще ніж в багатьох додатках для зйомки на камери смартфона.

Зйомка в горизонтальному режимі - фотографію довелося перевертати, але це не так клопітно як перевертати відео. Датчик який відстежує становище цього гаджету не завадив би.

Датчик який відстежує становище цього гаджету не завадив би

Передача кольору і деталізація дуже непогана, далеко не кожен смартфон впорається також добре, сподіваюся все розуміють, що якість знімків не залежить виключно від кількості мегапікселів.

Передача кольору і деталізація дуже непогана, далеко не кожен смартфон впорається також добре, сподіваюся все розуміють, що якість знімків не залежить виключно від кількості мегапікселів

HDR режим - в принципі як для селфорезкі він особливо то й не потрібен, але раз є, то ось результат. Робота в такому режимі займає трохи більше часу на обробку знімка, вимагає не тривалій нерухомості при зйомці, але краще опрацьовує кадр, вирівнює і освіжає кольору.

Знімок при контровому освітленні - коли об'єктив спрямований на джерело світла. Зазвичай камери при цьому абсолютно сліпнуть, одне яскраве пляма на знімку в оточенні темних плям, а герой огляду ж в принципі непогано впорався і тут.


Ще приклади зйомки - в похмурий туманний день. На мою враженню, камера може використовуватися як додаткова або резервна для вуличної зйомки, звичайно аматорського рівня.

Серійна зйомка - на прикладі цих трьох знімків видно як змінюється положення рухомого автомобіля на задньому плані. Швидкість - кілометрів 50 на годину.

Приклад Селфі фотографій в приміщенні. Мені подобається деталізація, звичайні Селфі камери смартфонів на таке не здатні. Дуже відчувається наявність спалаху

Дуже відчувається наявність спалаху

Фотографії зроблені майже одночасно при однакових умовах - без спалаху і з спалахом.


Приклади зйомки відео можна подивитися в відеоверсії огляду ... Стабілізації в камері не передбачено, відео пишеться в вертикальної орієнтації, але багато плеєрів вміють розпізнавати і перевертати автоматично.

Що стосується управління жестами. Камера розпізнає два жесту - це "коза" або буква V пальцями або відкрита долоня, яку потрібно потім стиснути в кулак. Камера зауважує ваш жест, і підтверджує тим, що загоряється нижня половинка кільця під об'єктивом. Якщо ви показуєте долоню - після цього її потрібно стиснути в кулак, якщо коза - просто ще секунду потримати. Після цього - запускається секундний таймер і камера робить знімок. Демонстрація цього процесу - теж в відеоверсії огляду.

Зйомку також можна виробляти натисканням на кнопку - таймер в такому випадку не спрацьовує, він працює тільки в додатку або по жестам. За бажанням можна налаштувати жест долонею на зйомку фото, а "вікторію" - на зйомку відео, і отримати таку собі автоматичну домашню селфорезку, що напевно стане в нагоді любителям інстаграма.

відеоверсія

висновки

В цілому ж - це автономна, компактна і досить просунута камера, яка може взяти на себе якщо не всю, то принаймні частина зйомки, яка зазвичай робиться смартфоном, причому якість зйомки буде на рівні дорогих топ - смартфонів.

Про всяк випадок скажу, що як веб камера або IP камера - герой огляду не працює, до MiHome не вдалося підключитися в Skype не працює. Коли смартфон підключений до wi-fi точки доступу камери - інтернет на ньому не працює.

Дякуємо за увагу

Де купити ?
Де купити ?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика