Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Відеоспостереження на підприємстві, заводі, виробництві

 1. Відеоспостереження на підприємстві
 2. Відеоспостереження на виробництві
Орієнтовна вартість послуг

(залежить від умов монтажу): Вид послуг (з урахуванням підключення) Ціна Установка камери зовнішнього відеоспостереження від 300 грн / камера Установка камери внутрішнього відеоспостереження від 270 грн / камера Прокладка слаботочного кабелю для живлення камери і кабелю для передачі відеосигналу від 1 грн / метр Установка і настройка відеореєстратора для запису інформації від 200 грн Встановлення та налаштування домофона і відеодомофона від 250 грн Налаштування мережевих рішень для віддаленого доступу і контролю через телефон на Android, iPad, iPod, ноутб ук або комп'ютер на Windows, Linux, iOS, MacOS від xxx грн / пристрій Також ми встановлюємо системи контролю доступу, дистанційно керовані замки, датчики руху та інше обладнання для відеосистем і забезпечення безпеки

Відеоспостереження на підприємстві, заводі і виробництві має важливе значення як з точки зору забезпечення безпеки і охорони, так і з точки зору забезпечення функціонування підприємства або контролю виробництва. Підприємство, завод, промислове або інше виробництво - велика і складна функціональна система, що має безліч складових об'єктів. Тому, перш ніж вибрати оптимальне відеоспостереження на виробництві, конкретний об'єкт попередньо ретельно аналізується. Залежно від необхідного функціонального призначення підбираються камери відеоспостереження, реєстратори, датчики руху та інше необхідне обладнання.

Відеоспостереження на підприємстві

Відеоспостереження на підприємствах вирішує безліч важливих завдань:

 • Забезпечення безпеки об'єкта
 • Спостереження за підприємством, його периметром, виробничими, складськими та офісними приміщеннями
 • Контроль переміщення і дисципліни персоналу
 • Контроль руху техніки, поставки та відвантаження продукції
 • Контроль виробничих, технологічних і інших відбуваються на підприємстві процесів
 • Контроль за дотриманням норм з техніки безпеки, санітарних норм і т.д.

Відеоспостереження для виробництва передбачає використання самих різних камер спостереження - все залежить від умов їх експлуатації та призначення. Застосовуються корпусні і безкорпусні камери, купольні, камери для внутрішнього і зовнішнього спостереження і навіть міні камери.

Організація відеоспостереження на підприємстві може бути різною, залежно від того, які цілі і завдання необхідно вирішити. Система відеоспостереження на підприємстві, виробництві, заводі може мати такі складові елементи:

1 Камери на прохідній. Місце входу і в'їзду на підприємство необхідно контролювати, тому можуть використовуватися:

 • Камера, яка контролює в'їзд-виїзд автомобілів
 • Камера, яка фіксує номери автомобілів. дана камера розташовується внизу, на рівні номерних знаків. можлива фіксація номерів як в'їжджають, так і виїжджають з підприємства автомашин
 • Камера, спрямована на кузов вантажних автомобілів. Дана камера розташовується зверху і дозволяє контролювати вміст вантажного автомобіля, в тому числі кількість вантажу, що перевозиться
 • Камера на парковці. Найчастіше біля прохідної розташовується парковка, на якій може зупинятися службовий і робочий транспорт, автомобілі співробітників і клієнтів

2 Камери зовнішнього контролю території підприємства. Відстежують події на території підприємства переміщення техніки, вантажу, персоналу і сторонніх. Камери встановлюються по периметру території підприємства, по кутах будівель підприємства. Камери зовнішнього спостереження дозволяють здійснювати контроль за територією підприємства в цілому.

3 Камери контролю знаходяться на території підприємства внутрішніх приміщень. На підприємстві можуть бути виробничі і складські приміщення, офісні приміщення.

Відеоспостереження на виробництві

Розглянемо можливе розміщення камер в виробничих приміщеннях. Такі камери можуть призначатися не тільки для контролю за роботою персоналу, а й дозволяють відстежувати якість виробленої продукції. Камери можуть встановлюватися в робочих цехах, на конвеєрах, поблизу робочого обладнання, верстатів з ЧПУ. Зазвичай може бути встановлено кілька камер, які мають таке призначення:

 • Камера для загального огляду того, що відбувається техпроцесу
 • Камера контролю оператора. На виробництві може використовуватися дороге устаткування, важливим є контроль складного технологічного процесу
 • Камера для контролю продукції. Якісна камера здатна відстежувати не тільки кількість виробленої продукції, а й якість виробленої на складному обладнанні продукції

4 Камери для контролю автомобільної техніки. На великих виробництвах, автомайстерень, автотранспортних підприємствах встановлюються камери для контролю автомайданчиків і гаражів.

5 Камери на вагах для автомобілів. Підприємства, пов'язані з постачанням матеріалів, можуть мати площадку для зважування автомобілів. Камера встановлюється для контролю завантаженості-розвантаженого кількості матеріалів.

6 Камери для контролю за охороною. На підприємстві необхідно мати можливість контролювати охорону, якість роботи співробітників охорони, виоплненіе ними своїх обов'язків, особливо в нічний час доби.

Крім камер відеоспостереження на підприємстві, заводі, виробництві може знадобитися встановлення відеореєстраторів для запису того, що відбувається з камер. Крім того, перераховані вище об'єкти можуть бути обладнані датчиками руху, контролем доступу, відеодомофонами і т.д.

Камери можуть використовуватися як аналогові, так і IP камери спостереження. Аналогове відеоспостереження обійдеться дешевше. Дорожчі IP відеокамери дозволяють отримувати зображення більш високої роздільної здатності, що дозволяє розпізнавати номери автомобілів і особи людей на досить великій відстані. Такі камери доцільно встановлювати в тих місцях, де немає можливості отримати необхідні показники за якістю відеосигналу за рахунок більш дешевих аналогових камер відеоспостереження.

Установка відеоспостереження на підприємстві, заводі, виробництві зазвичай займає на великих об'єктах в середньому тиждень-два за рахунок прокладки довгих магістралей для подачі живлення і відеосигналу з камер відеоспостереження. Ціни на установку відеоспостереження на підприємстві, заводі, виробництві визначаються індивідуально в залежності від складності об'єкта. Телефонуйте нам за номером телефону +38 (067) 58-65-972 .

Важливо! На установку відеоспостереження на підприємствах, заводах і виробництвах ми робимо знижку!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика