Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Вибираємо зовнішній SSD: краще, ніж будь-який жорсткий диск

  1. Швидше, надійніше, тихіше
  2. Гігантський розмір: Samsung T3 Portable
  3. Недороге придбання: Intenso Portable SSD
  4. Поєднання ціни та якості: модель об'ємом 256 Гбайт

Ми покажемо кращі зовнішні SSD-диски в різних цінових категоріях і пояснимо, коли вам краще скористатися диском або USB-флешкою.

Швидше, надійніше, тихіше

При виборі між звичайним зовнішнім жорстким диском або зовнішнім твердотілим накопичувачем до уваги слід приймати всі ті ж аргументи, що і при покупці сховища для установки всередині корпусу: SSD швидше, тихіше і надійніше. Виробники «традиційних» жорстких дисків продовжують удосконалювати своїх «динозаврів», але ця технологія наблизилася до кордонів своїх фізичних можливостей. Проте, поки що ще є дві переконливі причини, щоб вибрати звичайний жорсткий диск: ціна і ємність. Максимальний обсяг SSD-дисків в даний час обмежується 2 Тбайт, причому коштувати такий варіант буде чималих грошей - без малого 60 тис. Руб. Жорсткий диск забезпечує співвідношення 4 рубля за 1 Гбайт, а його обсяг може досягати 5 Тбайт. Наприклад, Toshiba Canvio Desk 5TByte варто 11,5 тис. Руб.

Зовнішні SSD-диски - це, звичайно, дуже хороший варіант для зберігання даних, і він може бути цікавий не тільки любителям самостійної збірки комп'ютерів. Наприклад, тим, хто користується portable-версією Windows, такий пристрій дуже навіть підійде. Крім того, зовнішній SSD може скласти хорошу - і при цьому дуже тиху - компанію телевізору, коли ви захочете подивитися на ньому яке-небудь відео.

Але у SSD є конкуренти - USB-флешки, так як вони мають ще менші розміри, такі ж якості мобільності, а їх максимальний обсяг постійно зростає. В даний час в якості кордону, до якої варто віддати перевагу USB-флешці, ми вважаємо обсяг в 128 Гбайт.

Назва моделі Ємність Ціна, руб. Samsung T3 Portable 2 Тбайт 57500 Intenso Portable 128 Гбайт 3500 SanDisk Extreme 500 256 Гбайт 7000 Transcend ESD400 256 Гбайт 8000 Samsung T1 Portable 256 Гбайт 8000

Гігантський розмір: Samsung T3 Portable

Ми покажемо кращі зовнішні SSD-диски в різних цінових категоріях і пояснимо, коли вам краще скористатися диском або USB-флешкою

До 2 Тбайт: Samsung T3 Portable буває від 250 Гбайт до 2 Тбайт

Компанії Samsung і в плані зовнішніх SSD є що запропонувати покупцям, в тому числі флагманський пристрій T3 Portable. Якщо гроші для вас не мають значення, можете вибрати Samsung T3 Portable об'ємом 2 Тбайт вартістю 57,5 ​​тис. Руб. В якості альтернативи є варіанти об'ємом 250 Гбайт (близько 9,5 тис. Руб.) І 1 Тбайт (близько 29 тис. Руб.).

51-грамовий SSD-диск T3 через USB 3.1 може прокачувати цілих 450 Мбайт / с. Але наявність USB 3.1 не є обов'язковою умовою для експлуатації: цей зовнішній накопичувач працює як з USB 3.0, так і зі старими портами USB 2.0. Але підключення через USB 2.0 слід уникати, так як цей стандарт істотно сповільнить роботу T3.

При бажанні ви можете зашифрувати зовнішній диск 256-бітовим алгоритмом AES. Є ще дві особливості. По-перше, вам не доведеться надто вже оберігати диск - він захищений від падінь з 2-метрової висоти. По-друге, є Android-додаток, за допомогою якого пристрій стикується з деякими смартфонами і планшетами.

Недороге придбання: Intenso Portable SSD

128-гігабайтна модель Intenso Portable SSD - ваш недорогий квиток в світ зовнішніх SSD-дисків

Світ зовнішніх SSD-дисків починається не з дорогих гігантських накопичувачів. Вдала покупка - це Intenso Portable SSD об'ємом 128 Гбайт і вартістю від 4 тис. Руб. При підключенні через порт USB 3.0 цей диск може передавати до 320 Мбайт / с (в режимі читання). Є недолік: продуктивність при записі дуже низька - всього 70 Мбайт / с.

Багато жорсткі диски з нашого рейтингу мають набагато більш високу швидкість запису. При цьому Intenso, зрозуміло, беззвучний, а з вагою всього 31 грам і зручним форм-фактором (формат - 1,8 дюйма) він може супроводжувати свого господаря практично повсюду.Кстаті, існує модель об'ємом 256 Гбайт, у якій швидкість запису трохи вище - до 100 Мбайт / с.

Так як в розмірності «128 Гбайт» розгорнулася жорстка конкурентна боротьба, ми зобов'язані згадати накопичувачі у вигляді USB-флешки. Наприклад, обсяг SanDisk Cruzer Extreme Pro становить ті ж 128 Гбайт, але вона при цьому значно швидше під час запису (226 Мбайт / с) і при читанні швидкість передачі даних не найнижча (265 Мбайт / с). До того ж, компактна USB-флешка коштує в два рази менше, ніж зовнішній SSD-диск.

Поєднання ціни та якості: модель об'ємом 256 Гбайт

Рекомендуємо: SanDisk Extreme 500 Portable в версії 256 Гбайт - відмінний вибір

Звичайно ж, ви повинні задати собі питання - для чого будете використовувати зовнішній накопичувач? Яка покупка буде раціональної? В даний час різні моделі пропонують обсяг, рівний 256 Гбайт. Зрозуміло, більше місця - краще, але якщо зупинитеся на 256 Гбайт, то і даних на ньому зберегти зможете досить багато, і при ціні близько 8 тис. Руб. НЕ зробите велику дірку в бюджеті.

Хорошим придбанням можуть стати, наприклад, SanDisk Extreme 500 Portable SSD, Transcend ESD400 або Samsung T1 Portable. T1, попередник вищезгаданого T3, в порівнянні з більш новою моделлю не тільки на 2 тис. Руб. дешевше, але і кілька компактніше. Крім того, його швидкісні показники майже такі ж, та й функція шифрування у T1 теж є.

Детальніше ознайомитися з передовими моделями SSD-дисків можна в матеріалі « Кращі SSD-диски Samsung: тест всіх моделей 850-й серії ».

Яка покупка буде раціональної?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика