Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


В результаті сильного падіння акцій Apple за 10 днів втратила $ 50 млрд вартості, всьому виною низький попит на iPhone 8

У минулу п'ятницю в ряді країн стартував продаж нових смартфонів Apple iPhone 8 і iPhone 8 Plus з найкращими (по   версії DXOMark   ) Камерами на ринку

У минулу п'ятницю в ряді країн стартував продаж нових смартфонів Apple iPhone 8 і iPhone 8 Plus з найкращими (по версії DXOMark ) Камерами на ринку. Модель iPhone X, яка, за чутками, ще навіть не почала проводитися, приєднається до них пізніше - приймати попередні замовлення почнуть 27 жовтня, а продажі почнуться лише 3 листопада. Але в день початку продажів нових смартфонів акції компанії впали на 1,5%, а з початку тижня падіння і зовсім склало більш ніж 5,2%, ставши найсильнішим з 29 квітня 2016 року.

Як зазначає ресурс CNBC з посиланням на розрахунки аналітиків, з моменту анонса нових продуктів 12 вересня Apple втратила в ринковій капіталізації більше $ 50 млрд. Зараз цей показник становить $ 784,5 млрд, хоча до презентації було $ 834,5. Втрачена сума - це більше, ніж вартість таких компаній, як eBay, Target або Ford Motor.

У той же час CNBC звертають увагу на те, що акції Apple, незважаючи на значне зниження вартості, як і раніше стоять на 30% дорожче, ніж рівно рік тому.

В якості можливих причин падіння вартості акцій Apple спостерігачі вказують недостатньо високий попит на нові смартфони і низький поточний рівень продажів.

Аналітики також вказують, що Apple робить основну ставку на модель iPhone X, але це досить ризикована ставка. Як відзначають аналітики з Seeking Alpha, більшість чекають саме модель iPhone X і при низьких обсягах виробництва її дефіцит неминучий і мало хто вірить, що Apple зможе задовольнити попит повною мірою до різдвяних свят. Відповідно, продажу будуть відчутно нижче очікуваного рівня.

джерело: TJ , Financial Times , CNBC

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика